Ukončení světa

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser1108

Guest
Bejlisku ted me muzes zabrat ne kdyz uz nehraji ty jako velkej strateg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1190

Guest
A neprotiřečíš si tu malinko @coyotess ? Netajili se s tím, že se časem sloučíte... Zajímavý když doteď mají Samotáři na profilu kmen pro maximálně 20 lidí...
Nevím kdo to tu nezvládl. Spíš vy psychycky než my herně :)
Pravidla samozřejmě slučování kmenů dovolují. Tak bych nehrotil ani to, že se 3 kmeny sloučí do jednoho, ale ani to, že se dva kmeny spojí a poberou malé hráče jako body když to dovolují kmenové schopnosti.
Jako další věc ovšem nechápu, proč když už bylo vyhlášeno Tauronským legiím že se braní, najednou přišla po pár ubrečených stížnostech od Samotářů změna s tím, že vyhraje ten kdo bude mít po 5ti dnech více bodů... To je namouduši zvláštní a chtěl bych aby mi to někdo z tvůrců hry/podpory vysvětlil. Díky
 

coyotess

New Member
Celý prubeh hry hrály ve 20 hracích a dokázaly víc než vy v 50 hracích .. Zrovna s tebou si tu nechci dohadovat .. Nejdřív si chtěl k nám a když sem tě nevzal tak si skončil u Tauronu . Tak nemám potřebu si s tebou psát .
 

DeletedUser1108

Guest
Co kdo dokazal samotari highest a ten treti kmen ? Nebyly schopni dostat jeden kmen tak pak se spojili z vypocitavosti ze by to nedali bodove ;))
 

DeletedUser927

Guest
Hele je pravda ze vy jste dosáhli 500 bodů první ale event byl vyhlášen až na druhý den a ze jsem do té doby neudržely 1 místo je jiná věc mě je úplně jedno kdo vyhraje ale vaše hra ze 3 hráči utoci na 1 ves aby ji zabrali taky o necim svědčí jací jste hraci
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1128

Guest
A neprotiřečíš si tu malinko @coyotess ? Netajili se s tím, že se časem sloučíte... Zajímavý když doteď mají Samotáři na profilu kmen pro maximálně 20 lidí...
Nevím kdo to tu nezvládl. Spíš vy psychycky než my herně :)
Pravidla samozřejmě slučování kmenů dovolují. Tak bych nehrotil ani to, že se 3 kmeny sloučí do jednoho, ale ani to, že se dva kmeny spojí a poberou malé hráče jako body když to dovolují kmenové schopnosti.
Jako další věc ovšem nechápu, proč když už bylo vyhlášeno Tauronským legiím že se braní, najednou přišla po pár ubrečených stížnostech od Samotářů změna s tím, že vyhraje ten kdo bude mít po 5ti dnech více bodů... To je namouduši zvláštní a chtěl bych aby mi to někdo z tvůrců hry/podpory vysvětlil. Díky
Chce to zapnout mozek. To je asi jasný, že ten kmen byl pro 20 lidí, když jsme byli domluveni, že se spojíme, tak jsme nechtěli aby každý kmen měl milion hráčů ne? Jo ale Tauronům se vůbec nemělo co vyhlašovat, když my jsme byli první kdo dosáhli 500VB a logicky jsme to nenachali ležet..
 

DeletedUser1108

Guest
V klidu oni prece hraji fair play cikanskou ferovku samotari
 

DeletedUser1108

Guest
Promin ja urcite ne .ja sem si prisel zahrat a jeslti bude vyhra nebo ne me ani nezajimalo.ale po tom co a jak se zachovala podpora diky jejich kamaradovi co jim nadiktoval co maji delat (pajdulacek) tak me hra presla a az skonci svet dal hrat nebudu a nejsem sam kdo to tak ma.pak vy si tady muzete hrat tu svou hru .
 

coyotess

New Member
Znojmo než sme se spojily tak nás kmen už byl před vama o 25 bodů . A to sloučení přišlo hlavně kvůli tomu že tu nebyl žádný adekvátní soupeř . Ty vaše katapulty tu hru srazily . Zabírat s tě neuměli tak aspoň zbourat vesnici . To je tak jediný co s tě dokázaly . Ale nechci tím říct že u vás nejsou kvalitní hráči ale spocitam je na prstech jedny ruky .. Po tom co k vám přišly Spolubojovníci tak těch k akutních hráčů je více .
 

DeletedUser1108

Guest
Promin ale katy sou povolene.my sme aspon nepouzivali spehy na srazeni budov jak vy .a katy od vas taky byly pouzite
 

DeletedUser927

Guest
Hold jsem ubožáci se takhle hádat a nema to vůbec cenu je jedno kdo to vyhraje ale vás styl hry byl celkem ubohý a je i ted 3 hraci útočí 1 jednoho v červeném poli a to ještě bez kostela aby vůbec dostali jeho ves zajímá hra je vidět kdo se tu boji
 

DeletedUser1128

Guest
Hold jsem ubožáci se takhle hádat a nema to vůbec cenu je jedno kdo to vyhraje ale vás styl hry byl celkem ubohý a je i ted 3 hraci útočí 1 jednoho v červeném poli a to ještě bez kostela aby vůbec dostali jeho ves zajímá hra je vidět kdo se tu boji
Nevím jestli jsem to rozluštil správně, ale vypadá to, že si stěžuješ na to, že hráči ve stejným kmenu spolupracují? To je jako špatný styl hry nebo jsem to špatně pochopil??
 

coyotess

New Member
Znojmo jestli prestanes hrát bude to dobre pro tuto hru . Protože pokud bys příště zase ne vyhrál tak bys zase plakal a stěžoval sis na jiný kmen který by tě porazil . Tím to s tebou končím nemám chuť se dohadovat s hráčem který napadá vše kolem sebe ( odhadují že ti je kolem 12 let tam bych to ještě pochopil pokud ne začni s tím něco dělat )
 

DeletedUser1190

Guest
Celý prubeh hry hrály ve 20 hracích a dokázaly víc než vy v 50 hracích .. Zrovna s tebou si tu nechci dohadovat .. Nejdřív si chtěl k nám a když sem tě nevzal tak si skončil u Tauronu . Tak nemám potřebu si s tebou psát .
Naposledy sem hrál Alnwick před tímto světem. Přišel jsem na tento, napsal největším kmenům a svým přístupem mě potěšil sir. Nikoho jsem tu neznal. A musím říct že jsem si vybral správně.
 

DeletedUser1108

Guest
Znojmo jestli prestanes hrát bude to dobre pro tuto hru . Protože pokud bys příště zase ne vyhrál tak bys zase plakal a stěžoval sis na jiný kmen který by tě porazil . Tím to s tebou končím nemám chuť se dohadovat s hráčem který napadá vše kolem sebe ( odhadují že ti je kolem 12 let tam bych to ještě pochopil pokud ne začni s tím něco dělat )[/QUOTE

Nevim kdo si tu bezel stezovat jako prvni pajdulacek a warhor ;)) ja tu psal ze mi je jedno kdo vyhraje .ja ssi jdu vzdy jen zahrat .a nestezuji si na druhy kmen ze jsem prohral ale na chovani a vymahani neceho uplne jinak.ale pokud nechapes rozdil to te lituli.a neboj jsem starsi jak 12let coz je mozna tvuj vek .
 

DeletedUser1108

Guest
Coyotes umis i neco jineho nez tu jen urazet? Napis aspon poradne poradne odpovedi kdyz uz chces tu diskutovat
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru