Ukončení světa

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser1188

Guest
https://cz.forum.tribalwars2.com/index.php?threads/ukončení-světa.1129/ A ze sem hledal dlouho neco k pravidlum jestli to tak je nevim. Znojmo ty ses opravdovej chudacek korunu bych ti hodil. Kazdemu hraci na kazdem svete se stane ne jedna ale hned nekolik krivd zna to kazdej ale jeste sem nikdy nevidel aby se tady tak nekdo zesmesnil jako ty. At vyhraje ten nebo ten je to jeden velkej nesmyls vitezne body. Dva lidi tady meli celkem sympatickej nazor mecovat se dal. Pokud by mel nekdo odkaz na pravidla co se tyce vitezaku mile rad se priucim ja osobne uz nemam tucha jak to teda funguje. Ale v jednom mas pravdu. Vcera sem schanel Pajdulacka celej den a byl na golfu a veceri s podporou :D:D:D:D:D
 

DeletedUser1108

Guest
Nejsi black widow rodina s coyotem ten taky urazi lidi.u me osobne pajdulacek skoncil at si klidne dal hraje tak jak to hraje .kmen samotaru ukazal chovani a u me me skoncil.vitezstvi mate tak ste spokojeni ne ? Vcera vas kmen nebo spis hrac ukazal to vase fair play .jinak proti tobe osobne nic nemam ty jako jeden z mala z toho kmene hral dobre ,)
 

DeletedUser1108

Guest
https://cz.forum.tribalwars2.com/index.php?threads/ukončení-světa.1129/ A ze sem hledal dlouho neco k pravidlum jestli to tak je nevim. Znojmo ty ses opravdovej chudacek korunu bych ti hodil. Kazdemu hraci na kazdem svete se stane ne jedna ale hned nekolik krivd zna to kazdej ale jeste sem nikdy nevidel aby se tady tak nekdo zesmesnil jako ty. At vyhraje ten nebo ten je to jeden velkej nesmyls vitezne body. Dva lidi tady meli celkem sympatickej nazor mecovat se dal. Pokud by mel nekdo odkaz na pravidla co se tyce vitezaku mile rad se priucim ja osobne uz nemam tucha jak to teda funguje. Ale v jednom mas pravdu. Vcera sem schanel Pajdulacka celej den a byl na golfu a veceri s podporou :D:D:D:D:D
Ale jinak hod mi aspon 2 miliony korun .me nneurazis .na to nemas a me je jedno co si kdo o me mysli v zivote ze nepotkame .urazky z tve strany svedci o necem .promin me.vychovani me to nedovoluje nekoho urazet
 

DeletedUser1108

Guest
Mejte se tu vsichni dobre uz koncim tady s psanim.a diky podpore za znechuceni hry a spatneho rozhodnuti ke konci sveta.
 

DeletedUser1188

Guest
Nejsi black widow rodina s coyotem ten taky urazi lidi.u me osobne pajdulacek skoncil at si klidne dal hraje tak jak to hraje .kmen samotaru ukazal chovani a u me me skoncil.vitezstvi mate tak ste spokojeni ne ? Vcera vas kmen nebo spis hrac ukazal to vase fair play .jinak proti tobe osobne nic nemam ty jako jeden z mala z toho kmene hral dobre ,)
Dekuji :)
 

m.maks

New Member
Taky děkuju všem dobrým lidem co jsem si s nima zahrál ať už s nebo proti.Vy ostatní jste mě naštěstí v tomto virtuálním utkání ukradení,ale ostatně i díky vám si o to víc cením těch dobrých. :D
Nazdar někdy k podzimu.
Maks
ps. a neřešte tu kr....y a běžte žít a nebo se léčit.
 

DeletedUser1189

Guest
https://cz.wiki.tribalwars2.com/index.php?title=Vítězné_body

tady je uvedeno to, co psal Keeg jako prvni.... Mno, je to uz fuk. kdyz jsme ti nejvetsi zradci. Ja si za svym stojim.

Ps. O Vanocich jsem zabral hrace, co porusil klid. Sam mi potom nabidl svou druhou vesnici a dal restart. Uznal chybu a omluvil se mi. S trestem souhlasil. Zpravu mam stale schovanou. Nehledejte zaminky tam, kde nejsou. Pojdme se rozloucit slusne. Prosim.
 

Keeg

VIP
Vítězem na serveru se po 5 dnech stává kmen Samotáři s.r.o. s celkovým počtem 742 vítězných bodů. Gratulujeme.

Přehled s výherci a udělení cen proběhne zítra.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru