zamrzání hry

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser284

Guest
Taky se přidám, s tím že to evidentně zlobí až při více vesnicicíh. Skoro jsem o tom nevěděl, než jsem se během včerejška dostal z 1 na 5 a F5 je teď největší kamarád. Stačilo 2-4x přepnout mezi vesnicemi a konečná. Po vyputí animací a ovšeho co se dalo, se počet klinutí před zámrzem hl. obrazovky cca 2-3 násobný. Když toto nastane.
- nelze přepínat vesnice
- nelze hýbat mapu
- nelze měnit pohled mezi vesnicí a mapou
- nelze označovat nic skrz hl. okno - ve vesnici budovy / na mapě jiné vesnice
- funguje interface + kl. zkratky
 

DeletedUser

Guest
Proboha už s tím něco udělejte, proč tam prostě nevrátíte verzi 1.7 ? Dneska celý den katastrofální stav, ted večer bohatě stačí ve vesnici kliknout na budovu velitelství a hra se v momentě kousne a opět refresh a když mám více vesnic a v každé se mi to sekne tak je to opravdu vopruz. Na mobilu mi to opět celý den píše že sem v offline režimu, přitom mám wifi zapnutou, signál hodně dostačující a mobil samozřejmě HW TOP. Tohle není hra, ale bída s utrpením. Když chci poslat útok, přestane to reagovat. Dobrý, fakt :) když na mě jde útok a těsne před dopadem chci uhnout s vojskem sem víte kde, protože se hra úplně jako naschvál kousne a najednou bum a mí vojáci všichni mrtví :) ještě, že to placení za zlaté mince je dobrovolné, protože kdyby se za tu hru mělo platit povinně, tak už to dávno nehraju. A možná, že proto se tak děje, hra je v základu zadarmo a proto taky takhle vypadá podpora ! Co je platné, že máte spoustu odpovědí od hráčů a že to jako nahlásíte, když to k ničemu nevede. A ten kdo nahodil tu neotestovanou a nestabilní verzi 1.8 na server, ten ať se na mě nezlobí, ale sám sobě by si měl dát pořádnej pohlavek za pěknou patlaninu. A já tomu opravdu dávám posledních pár dnů a kašlu na to, radši budu hrát jinde, jinou a kvalitní hru, kterou si budu moc řádně užít a ne se tu od rána do večera stresovat a užírat kvůli tomuhle propadáku. Já vám říkám, zlaté Divoké kmeny 1 :) ty sem hrál léta a maximální spokojenost, tenhle TW2 výtvor jim nešahá ani po kotníky. A hlavně zase neříkejte, že je to Beta a podobně, to je jenom omáčka na zalepení našich pus. Míra

PS: No vidíte než sem za 5 minut napsal tento post, hra mi vyhodila tento error

"Nastal problém s připojením. Prosíme o chvíli strpení, zatímco se pokusíme o nové připojení.Snažím se připojit..."

opravdu otřesné :(
 

DeletedUser9

Guest
@DIABLOCZ - Chyba byla hlášení a více pomoci nedokážeme. Bylo by dobré si ujasnit, že oprava této chyby je na technicích InnoGames, nikoliv na nás. Chybu jsme řádně hlásili a není třeba zde tuto chybu neustále přednášet. Víme o ni, ale to, že přidáte další a další příspěvek opravdu neurychlí.
 

DeletedUser

Guest
Prominte, ale já přeci nepíši, aby někdo opravoval chybu, nicméně píši, protože se tak pořád děje a učili mě o problémech mluvit, jelikož se mnohem rychleji vyřeší. Mimo to, navrhoval sem, abyste nasadili nazpět verzi 1.7, která byla stabilní a nikdo s ní žádný problém neměl. Takže já mám jasno. A co by podle Vás mělo urychlit opravu ? To že si někteří z nás kupují zlatáky za reálné a těžce vydělané peníze nestačí ? Opravdu super herní podpora.
 

DeletedUser9

Guest
Chyba byla nahlášena, na odstranění se pracuje. Nezbývá nic jiného než čekat. Bohužel starou verzi nahrát nelze.
 

DeletedUser

Guest
Chtěl bych jen poznamenat, že aktualizace 1.9 to nevyřešila, stále se to zasekává při pohybu po mapě nebo při proklikávání mezi vesnicema... Používám Chrome a jiný prohlížeč ani nebudu zkoušet.... Jednou jsem se snížil k vyzkoušení tý hry v IE a to je nehratelná slideshow... Tak se mě prosím za týden neptejte jestli jsem mazal cache nebo jestli jsem zkoušel jiný prohlížeč...
 

DeletedUser

Guest
Nechápu že se dosud nic nezměnilo a navíc když už se ve hrě dělají upgrady mělo by se to sdělit trochu dopředu tak jak to dělají třeba banky....protože se nedá do hry dostat a docela to komplikuje hru hlavně když jde na vás pár desítek útoků....
 

DeletedUser265

Guest
Sorry, ale upgrade hry je vždycky oznámen dopředu... Najdi si třeba Changelog na tomto fóru, abys nemusel zase někoho napadat...
 

DeletedUser9

Guest
Přesně tak, changelog vám vždy zveřejníme před datem spuštění.
 

DeletedUser

Guest
úvodem chci říct že mi nejde jen tahle hra mam docela dobrý počítač i připojení
zatím sem neměl problém z jakoukoliv hrou

strašně se mi seká mapa ve hře
musím každý 4 minuty hru znovu načíst jinak to prostě nejde

mam: cc cleaner
prohližeč google chrom ( zkoušel sem i operu a mozilu )
vše sem promazal i historii

od podpory sem dostal zprávu že to budou časem řešit a že zkusí hru přizpusobit ( čemuž nevěřim že se dožiju )

proto prosím každého kdo si toto přečte o radu co ještě zkusit
 

omen

New Member
Co se týče hraní na pc tak jiné řešení než čekat než se vývojáři uráčí s tím něco konečně udělat není.Také můžeš jak už to nemálo lidí udělalo s hrou skončit. Evidentně by to tvůrcům dle toho, že problém, který z této hry již týden a půl dělá nehratelnou hru neřeší vůbec nevadilo. Také to můžeš dočasně řešit pokud tvé zařízení aplikaci pobere hraním přes mobil, nebo tablet, kde problém se sekáním není.
Docela by mne zajímalo jaké jsou poslední vyjádření k problému ze strany tvůrců. Myslím, že informovanost je zatím mizivá a zprávy, že na problému se pracuje už nikoho uspokojovat snad ani nemohou.
Tak co admini dozvíme se něco, nebo to smažete či uzamknete ? :-D Přece jenom jste prostředníky mezi hráči a tvůrci hry a kdo jiný by měl nás hráče informovat.
 

DeletedUser9

Guest
Dobrý den,

chyby, na které narazíme jsou ihned delegovány tvůrcům hry. Bohužel nemůžeme přesně říci kdy a za jak dlouho se chyba opraví. Tuto informaci ihned neznáme. Nicméně, když na něco podobného narazíme, můžete si být jisti, že ji také řádně nahlásíme. S každou aktualizací se přináší mnoho oprav chyb a věřím, že hra bude každou chvíli na tom lépe. Prosíme o pochopení.
 

DeletedUser418

Guest
02-02 byla nahlašená chyba dneska je 7.4 !!!!!! a nic se neděje , vesele se nahravají nové verze a problémy nikdo neřeší . Kde je nejaké officialní vyjádření ? ( víc jak 2 měsíce a nic ? ) . Proč už nebyla nahrána stará verze 1.7 ? Dneska hruza neustale obnovování stránky a nedostupný server , ještě tomu dávám par dnu a pak konec .
 

DeletedUser9

Guest
Neaktualizujte neustále stránku pomocí refresh. S každou další aktualizací vás prohlížeč stahuje grafiku hry a tím pádem máte čím dál více zaplněnou RAM. Radši kartu zavřete a otevřete znova.
 

DeletedUser

Guest
Zdravím, tak jsem zjistil, že když vypnu v nastavení animace, zamrzání přestane, pokud animace povolím opět to laguje. Takže hraji bez animací, nic hrozného, jen nevidím tekoucí vodu a ramena mlýnu, žádná hrůza. Zajímavé ovšem je, že toto se děje na mé velmi výkonné sestavě. Pokud hru hraji na druhém kompu, kde je pouze integrovaná grafika, vše je v pořádku včetně animací. Možná může být problém při komunikaci hry s grafickými kartami.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru