zamrzání hry

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Zdravím, od posledního update začala hra zamrzat a sekat se, při proklikávání vsí dojde tak po 5. vsi k zamrznutí a musím obnovovat stránku, aby šlo hýbat s mapou či přepnout další ves. Také se špatně zobrazují ikony na frontu rekrutu, přepnu ves, na liště rekrutu jen samá +, tak vlezu do kasáren, zadám rekrut a náhle se ve frontě objeví předchozí rekrutace.
Jsou to docela problémy, pokud stavíte armu na přesný počet, a je opravdu otravné, když proklilkáváte 60 vsí a po každé 5. vsi musíte obnovovat stránku, aby hra fungovala jak před updatem.
 

DeletedUser

Guest
Dobrý den,

též se přidám

Hráč: Wiki, 1 svět

1) Pohyb po mapě je ještě víc sekaný. Přejet do druhé provincie pomocí myši, či šipek je zdlouhavé a otřesné. (již hlášeno, teď je to ještě horší)
2) Zoom vesnice - mapa. Náhodní zasekávání. Při zoomu z vesnice zpět na mapu se objeví pouze jaká si "miniatura" všech budov namačkaná na hexu na mapě a nejde s hrou pracovat. Pohyb, zoom cokoliv. Nutno refresh stránky
3) Překlikávání vesnic pomocí šipek. Ob dvě vesnice zamrzne hra a nutno refreshovat stránku
4) Pokud si zobrazím sadu akcí (ikonek) na cizí vesnici a chci aplikovat třeba útok. A překlikávám si vesnice, čímž opakuju danou akci náhodně zamrzne lišta a nejde jí dát pryč. Též refresh stránky. :mad::mad::mad::mad:

zkoušeno na IE 11 a Google Chrom Verze 40.0.2214.93 m restart prohlíče, vymazání TEMP, Cache.

Zkoušeno na víc zařízení. Všechny různě výkonné, ale stále stejný problém.
 

DeletedUser

Guest
Dobrý den
taky se přidám je to ten samý problém,po každé třetí vesnici zamrznutí mapy a neustálý restart hry mě dost otravuje.

Přeji pěknou hru
 

DeletedUser9

Guest
Zkusili jste vymazat cache, cookies nebo jiný prohlížeč?
 

DeletedUser

Guest
Ano zkoušel jsem už úplně všechno a nepomáhá nic,dokud byla verze 1.7 tak to šlo při přechodu na verzi 1.8 neustálé zamrzání,prostě šílené
 

DeletedUser

Guest
ano, údržbu PC provádím pravidelně a při problémech, které by to mohli způsobovat. + mám nově nahozený systém, takže tím problém není. Do nahrání posledního update vše fungovalo, po nahrání je to v háji :) a dělá to i Google chrome
 

DeletedUser317

Guest
musím se , ač nerad přidat ... s verzi 1.8 je to naprosto strašné , dělám refresh max. každé 3-4 minuty ....
( přestane rolovat obraz:, nefungují některá tlačítka , zůstávají jednobarevné obdelníky po nabídkách , atd.) :-((

předtím , jsem myslím nerefreshoval ani vyjímečně
 

DeletedUser

Guest
Taktéž, začali od update na 1.8 problémy, hra se seká, laguje, zamrzá, případně vyskočí hláška, že není připojení k serveru nebo k internetu,pomůže jenom refresh. Nicméně to ted začalo blbnout i na androidu v mobilu, skoro každou chvíli to vypisuje hlášku, že jsme v offline režimu, že není připojení.
 

DeletedUser290

Guest
m4rt4n84, svět1, googlechrome

Taky náhodné zamrzání na mapě -- nejde přepínat mezi mapou a vesnicí. Zkratkové klávesy přitom fungují, jdou otvírat jednotlivé budovy, shift+vpravo/vlevo normálně vesničky přepíná, ovšem mapa je zaseklá a prostor pod odknem, ve kterém se otvírají budovy je jen zelený.
 

DeletedUser265

Guest
K těmto informacím přidám též ještě jedno info:
Když jsem měl jednu ves, tak se nic takového nestávalo, od té doby, co mám více jak jednu ves, tak mám ten stejný problém...
 

DeletedUser

Guest
To bych přikládal spíš shodě náhod, a tu ves jsi nejspíš zabral po updatu na verzi 1.8 :)
 

DeletedUser265

Guest
tak určitě po update... ale taky to může mít souvislost.
Pokud je v tomto souvislost, tak je úplně jedno, jestli jsi získal ves před nebo po udate... ;-)
 

DeletedUser

Guest
Nechápu, že na ostré servery pustili tak zabugovanou verzi, když ji nahrávají pár dnů předem na Betu a dobře věděli, že je špatná...Vím že čeští admini za to nemůžou, ale možná by bylo fajn jim říct, ať si na to dávají pozor.
 

DeletedUser

Guest
Dnes od odpoledne úplně total crash. Permanentně se to zasekává, refresh v prohlížeči dělám 3 x do minuty. Zamrzá to i po refreshi po samotném načítání, mapa stačí pohnout o kousek do strany a kousne se to komplet. I po přepnutí vesnice z jedné na druhou se mapa ani nepohne. Na mobilu zase místo přepínání vesnice skáče mapa sem tam, ale vesnici to prostě nenavolí. Ztrácí se i ikony, které na mapě ukazují pohyb jednotek, místo nich je tam černá kostka. Blbne forum i PM. Prostě katastrofa. Nechci vám do toho mluvit, ale zvlastní zkušenosti vím, že ne všechno nové musí být dobré a lepší, i když si samozřejmě hrstka vývojářů myslí pravý opak :) takže v takovém případě je lepší se na nějaké updaty hry vykašlat a nechat to co je zaběhlé a osvědčené.
 

DeletedUser

Guest
Všiml jsem si, že nejčastěji se to stává, když přepinám mezi vesnicemi v pohledu Mapa. V pohledu Vesnice se to tolik nestává.
 

DeletedUser

Guest
Dnes další zhoršení na otevřené mapě už po najetí na vesnici nenabíhají ani stavové ikony vesnice(info o vesnici, poslat vojska, suroviny, špehy apod.) proč proboha nevrátíte down na verzi 1.7 ? Jak si mám hru užít, když mám více vesnic a promarním polovinu času pouze refresovaním stránky. Nejenom, že to zdržuje, ale pak se v tom člověk začne ztrácet a nastává chaoz. A mě a nejsem určitě sám už to dost otravuje a rozčiluje. Dám tomu ještě pár dní a přecházím na jinou gamesu,tohle je klasická ukázka amatérismu.
 

DeletedUser

Guest
DIABLOCZ plně souhlasím a pokud se během pár dnů nestane zázrak a hra nezačne fungovat tak na to také kašlu,jelikož hrát něco co nefunguje a je neustále zaseklé mě taky nebaví.Dnes opět zhoršení a už toho mám akorát dost.
 

DeletedUser

Guest
Také se přidávám s tím, že od verze 1.8 trpím naprostým zamrzáním hry při přechodu mezi svými jednotlivými vesnicemi. Jsem ochotna pojmout fakt, že hra je v Beta verzi, ale ten update byste mohli navrátit zpátky na verzi 1.7 a počkat na verzi s menším počtem bugů. Co vím, tak jediná velká změna v 1.8 byly nějaké klávesnicové zkratky, či co, které stejně ani nepoužívám.
 

DeletedUser

Guest
Mě se hlavně líbí jak zdejší admini týden čekají s nahlášením něčeho, co jim zrovna neděje...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru