Diskuze - systém kooperace

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser778

Guest
Dobrý den ,
chtěl bych jen vyjádřit názor za kamaráda a poděkovat mu za skvělou hru.
Dnes zrušil účet na světě Castel ,chtěl jsem to napsat na forum o zrušení ale tam to je zablokované.Ten to svět co vím hrál dost dlouho a dostal se na hranici 605 vesnic dnes ,měl i krásných 612 vesnic :) touhle cestou jsem mu chtěl poděkovat a hlavně vážit si hráčů co opravdu zruší svůj účet a nepředá svůj účet na spolupráci či vlastně COOP,tahle by měl ukonči snad asi každý a a vážit si lidí či hráčů co máme kolem sebe.To je podle mého názoru asi ta nejlepší cesta vítězství ve světě tribalu či samotné hře.
Ono je vlastně asi jedno kdo vyhraje svět,ale hlídáním účtu či útoky samotných mrtvých účtu nikam nevede tohle vše nabízí coop a tohle vítězství ve světě vůbec nemůže nikoho těšit,možná tam bude brzo konec jak na světě Bastile,ale vyhrát svět v počtu 25 lidí na samotný svět je asi ubohost a nemohoucnost lidí co drží mrtvé účty či coopy samotné,ať si to rozdají hráči co opravdu chtějí hrát,až do úplného konce.Pak se asi nedivte,že mnoho skvělých hráčů končí a ze ctí odešli hrát jiné hry než podvádět to co nedokonalost té to hry hráčům umožnila.

ještě jednou díky HRÁČI Pan Tichá :)
http://www.tw2-tools.com/cz3/conquests/player/62400/
 

DeletedUser370

Guest
Tak přidám také svůj názor k systému COOP.
Systém COOP by měl být především k účelu, jedu na dovolenou, a předám někomu na tuto doby možnost, s mým účtem pracovat, nikoli nahrazovat neaktivnost hráče tím, že za něj dlouhodobě hraji.
Podle mne by se celý systém COOP měl předělat tak, že každý hráč by měl k dispozici například 31 dní, kdy nastaví, nejsem tu, a COOP lze poté využívat, pokud se přihlásí, okamžitě se tento příznak zruší.
Dále nevidím smysl, pokud systém COOP nebude nějak omezen, strategie této hry, nějak mi totiž tento systém naručuje možnosti strategie.
 

DeletedUser265

Guest
Zdravím @LadaV,
bohužel se budu opakovat, ale hlavním smyslem coopu není zástup hráčů, když jdou například na dovolenou. Nicméně díky jejímu nastavení se dá použít i tímto způsobem. Smyslem coop je spolupráce 2 a více hráčů na jednom účtu, na tuto kooperaci existují i úspěchy. To, že je tato funkce zneužívaná k legalizaci multiúčtů, je věc druhá. Věřte, že o této situaci víme a nijak nás netěší, bohužel však v těchto případech máme svázané ruce, neboť hráči takto činí „legálně“. Tvůrce jsme na tyto skutečnosti opakovaně upozorňovali a jsem si jist, že nejsme jediná komunita, která tak učinila, ovšem zatím nebyly učiněny téměř žádné kroky, které by tuto funkci nějak omezily (když neberu v potaz, že byl omezen počet přístupů na coop a na coop účtu nelze razit mince).

Je mi líto, ale nezbývá než doufat, že se to změní.
 

DeletedUser778

Guest
Dobré ráno nejspíše :)
po dlouhé době se zase někdo ozval co mu nesedí coop a určitě není jediný hráč,už skončilo 7 světů v české republice ale pokrok v systému coop skoro žádný,tato funkce či coop a spolupráce je už na světě kolem 14 měsíců za tu to dobu se nezměnilo skoro nic !!! a pochybuji že se už něco změní mnoho hráčů už přestalo hrát tu to hru a nebo už dobyli vítězství ve svém světě,z minimem počtem opravdových hrajících hráčů ale defakto svět dobyl třeba celý kmen nehrajících hráčů ?
Pokrok v systému coop žádný tento systém coop akorát navádí hráče držet si více účtů a tím stále hrají míň a míň hráčů na nových světech ať žije systém coop či jak píšete existují úspěchy ,ale na co vám jsou když stačí mít jen systém coop,který vám nabízí neskutečnou velkou armádu či obrany ?
 

DeletedUser370

Guest
Ahoj.
Tak jak jsem koukal, tak COOPu je opravdu již znemožněno ražení mincí a rekrutování šlechticů alespoň tot, což je dobře.
A omezení COOP hráčů, ano, to je také dobré.
Otázkou tedy je, jak identifikovat ty, kteří jsou nečestní.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru