Diskuze k vyrovnávací aktualizaci II

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser556

Guest
nezbývá mě než a váma souhlasit.jakjsem psal již výše,kdybych takhle dělal v práci tak mě brzo vyhoděj
 

Keeg

VIP
Já bych je všechny vyhodil :D Nejdřív testuji , najdu chyby , opravím je a teprve potom nahraji aktualizaci na servery . Po každém udpate je nějaký problém jako nechápu jestli to dělají schválně nebo jsou špatní programátoři . Prostě nahráli udpate bez jediného testu nebo o chybách ví ale je jim to jedno protože se pokaždé najde nejaký blb co bude platit :D.

Taky vázne komunikace mezi CZ týmem a inno viz. špatné informace obdivuji všechny moderátory a GO kteří si všechno odnesou díky neschopnosti programátoru InnoGames ( Deutsch gierigen Schweine :D ) .
Nejde o CZ tým. Ty hodnoty dostaly špatně všichni. Měly by už být ok.
 

DeletedUser418

Guest
Doufám že se brzo změní ty časy výstavby kostela a zdi protože je nereálné zabrat a udržet vesnici v červené provincii když na vás po pár hodinách jdou stovky utoku . 45 hodin na 3 lv kostela a dalších 198 hodin na 20 lv zdi - asi 10 dnu ( pokud na vesnici celou dobu nepujde jediný utok :D a trebuchety vám opravdu nepomůžou ) . Moc velké množství surovin kvuli jedné vesnici ( celá hra je díky tomu ještě více zpomalená ) nejlepší řešení vysabotovat celou provincii za minimalní množství surovin :) .

Nějaká šance že se udpate uplně zruší a vrátí se puvodní hodnoty ?
 

DeletedUser9

Guest
Pochybuji, že by update zrušili, nicméně je zde vždy šance, že se něco upraví. Vše chce jen čas. :)
 

Shanak

New Member
Já se saboty nemám také problém.. Teď jsem měla ožnost je poprvé zkusit. A koukám co dokážou s vesnicí udělat. Jen ta odezva! Nadávat hráči do k... se mi zdá ubohé. Takže krom hráčů se myslím i dost odmlčí i hráček, protože zrovna toto oslovení je pro ženu dost citlivé a jen proto, že člověk neunese saboty. Někteří to asi moc žerou a přitom je to stále jen hra. Ale za každým nickem stojí dospělý hráč, který svému jménu dělá své.. Takže to, jestli odchází hráči tak si za to můžou i hráči sami, protože neunesou buď saboty nebo když mu někdo přebere pár vesnic a pak druhého pouráží tak, že i ten přestane hrát. Sama jsem měla teď tolik zkušeností, že jsem měla stochutí přestat hrát. Takže jen na aktualizací to není..
 

DeletedUser265

Guest
Zdravím @Shanak,

mrzí mě, že máte s hráči takovou špatnou zkušenost, takové chování do hry skutečně nepatří. Proto všem vřele doporučuji tyto hráče hlásit podpoře, včetně odeslání screenu dané konverzace. Asi si řeknete, že „bonzování“ není Váš styl, ovšem na to namítnu, že pokud takové hráče neeliminujeme a neukážeme jim, že takové chování netolerujeme, budou si to dovolovat pořád dokola, až odradí slušné hráče.
 

TasmánskýČert

Active Member
Přesně jak píše michael - pokud si utrpěla takovou těžkou urážku tak dotyčného nahlas - saboty jsou zlo a každej normální hráč s nima nehraje - to je zase moje dlouholetá zkušenost. O nějaké slušnosti od někoho kdo se k nim "sníží" se nedá ani mluvit - TO: Shanak...já jsem osobně zvědav co nám aktualizace přinese - ale samo o sobě to přichází v době kdy herní komunita TW2 končí - bohužel.
 

chroustzabijak.

New Member
Přesně jak píše michael - pokud si utrpěla takovou těžkou urážku tak dotyčného nahlas - saboty jsou zlo a každej normální hráč s nima nehraje - to je zase moje dlouholetá zkušenost. O nějaké slušnosti od někoho kdo se k nim "sníží" se nedá ani mluvit - TO: Shanak...já jsem osobně zvědav co nám aktualizace přinese - ale samo o sobě to přichází v době kdy herní komunita TW2 končí - bohužel.
přesně tak
 

Shanak

New Member
Nepatřím mezi bonzáky a třeba to člověku ujde když zjistí, že mu vesnice spadne o pár tisíc bodů. A to, že se tak vyjadřuje o ženě mluví za vše. V Drachenfeldsu jsme za urážku jiné hrážky hráče vyhodili. To ukazuje o tom o čem kmen je. Tady akorát napíši jen jejich vůdci jestli to tolerujou a to, že mi napsal, že ´jestli myslíš, že tě nazval k... protože používáš saboty, tak ano u mě je taky každý k... kdo to udělal´ ale že pak celý kmen na mě pošle saboty už mluví za vše.. Mě to je jedno.. když spadne s body postaví se znovu, ale že bych měla psát a urážet, tak to ne. Nemám zapotřebí se shazovat. Nevím proč jsou saboty tak zakázané, aby to všichni brali tak osobně. Náš svět se za chvíli zavře, takže je zbytečné někoho hlásit. Ale jen chci upozornit, že sabotama to není, že hráči odchází, je to i těma co si myslí, že je nick ve hře schová a prostě si nevidí do huby. Patřím mezi ty, kteří raději konverzaci opustí jakmile tam začnou lidičky nadávat a sprostě nadávat. Nerada čtu urážky a ještě víc mě mrzí když něco takového čtu o sobě.. Ale jsem ráda, že to řešíte a že takové lidi upozorňujete na slušné jednání, kterým ho nejspíš doma nenaučili :-D
 

DeletedUser265

Guest
To je mi líto, ale pak s tím nemůžeme nic dělat, když hráče porušujícího pravidla nenahlasíte. Pokud bych měl být důsledný, tak se budu ohánět pravidly, že Vám doslova nařizují takové jednání hlásit. Zde nejde o jakési bonzování, nýbrž naopak. Tím byste nám pomohla vytvořit přátelštější prostředí pro všechny hráče a možná by se i někteří vrátili. A to neplatí jen pro Vás, ale pro všechny hráče. Tím však zase nechci vyvolat jakýsi hon na čarodějnice a ne zcela vše lze považovat za nadávku, či hrubé chování. Vždy je to o vás, o hráčích, jak se v takových chvílích zachováte. Ale tím, že takové chování nenahlasíte, škodíte jen sami sobě.
 

TasmánskýČert

Active Member
Osobně nevím co se ti nelíbí na tom - že se při užití sabotů z tvé strany - jako první nelíbí to že se na tebe spustí vlna celého kmene -my jsme toto užívali na každém serveru kde jsme hráli - jelikož je to pořádný trest který každý musí vzít na vědomí - je zajímavé - že jen pár lidí saboty akceptuje načež je drtivá většina jednohlasně zavrhuje..o čem to asi vypovídá.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru