Diskuze k vyrovnávací aktualizaci II

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser418

Guest
Staré aktualizace už neplatí ? rychlejší verbovaní jednotek ? Komturie max lv 3 ?

Časy výstavby už nejsou ovlivněny lv hlavní budovy ? 36 hod na 20 lv zdi je nejak moc .

Špehové paráda se budou točit saboty i 3 x za den :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser265

Guest
Zdravím.

Platí to, co je psáno v aktualizaci, tedy mění se pouze ty hodnoty a úrovně, které jsou ve výše uvedené aktualizaci uvedeny. Nic víc, nic míň.
 

DeletedUser

Guest
Bohužel toto je jedna z nejhorších věcí, co mohla tuto hru potkat asi to mělo hru zatraktivnit, aby se více útočilo a více docházelo k přebírání vesnic, což bude mít za následek další odpadávání hráčů a budou se světy potýkat ještě s větší neaktivitou než doposud. Téměř každý hráč, kterému seberete polovinu vesnic, totiž přestane hrát a ztrácí veškerou motivaci začít znovu. Ve fázi hry, kdy má každý hráč v průměru 500 vesnic a je schopen zaútočit silou několik set plných útočných armád není vesnice, která by nešla dobýt. Jediným limitujícím faktorem je nedostatek šlechticů pro drahé mince. Vše je uděláno pro zvýhodňování útočných hráčů proti bránícím. Útočný hráč má k dispozici berany, jejichž síla se zvýšila, má k dispozici katapulty a paladina se zbraněmi. Obranný hráč má k dispozici hradby, jejichž výstavba se radikálně prodlužuje a trebuchety, které svou rychlostí pohybu před útokem nedopravíte téměř nikam, takže jediná šance je mít trebuchtey ve vesnici ještě před dopadem útoků, ale tam útok samozřejmě nepůjde, když si útočící hráč vesnici prošpehuje. A paladin pro obranu? Toho ne vždy stihnete přemístit a nebo přivolat za 6 hodin, což už je většinou po všem. Za to útočící hráč má dostatek času před svým útokem vše naplánovat včetně příprav s paladinem. Prodloužení výstavby kostela opět velká chyba. Prý je to pro ochranu, aby se mi někdo nenastěhoval do provincie přes noc, rychle postavil kostel a hned v ranních hodinách nezaútočil plnou silou. Z pohledu bránícího hráče je to však přesně naopak, neb když mi dobyje vesnici s kostelem má o 2 hodiny více času útočit s procentuální převahou a vybít, tak veškerou armádu v dané provincii.
A závěrem asi ta nejhorší věc, která mohla tuto hru potkat jsou sabotéže. Nelze se proti nim nijak efektivně bránit. Špehové ve vesnici se pozabíjejí nepotřebným špehováním a když vám někdo sabotážemi srazí hospodu z 15. úrovně hned druhým sabotem, pak již jen přihlížíte, jak za pár hodin máte z vesnice 100 bodovu vésku, kterou jste měsíc stavěli. Je to nejúčinnější zbraň v této hře, sesabotovat vesnici s kostelem, hradby padnou aniž by vyjel jediný beran a hurá na jatka, 14 000 Tkáček zabijete necelými dvěma útoky. Nutno podotknout, že jsou to 4 vesnice plné obrany oproti necelým dvěma vesnicím útoku, nehledě na to, že obrana se rekrutuje déle než útok. Při počtu 200 sabotáží na hráče a to ti nejsilnější jich mají dvakrát tolik, doposud jste byli schopni vzhledem k času rekrutování špehů je otočit 2x za den, tedy s 200 sabotáží jste udělali 400 sabotáží na den. Po tomto drastickém snížení času rekrutů, vyrazíte na saboty 3x za den. Obrana? Žádná. Stačí, když se na jednoho hráče smluví celý kmen, po 30 sesabotovaných vesnicích to vzdáváte a jde se na dalšího hráče. Když k tomu přidám, že tato hra ještě k tomu všemu nemá žádný konec, tak trochu zmateně nechápu, co se po hráčích očekává? Donekonečna zabírat vesnice až jich každý bude mít 2000 a každodenní klikání na rekrut a stavby ho nakonec umoří?
Veškeré změny vedou k jedinému, útočit, útočit a útočit, bránit je bezvýznamné a když přeci jen budete chránit to, co jste měsíc budovali, tak vás zabijou saboty. Nakonec každý svět bude hrát jen pár nejsilnějších hráčů, zbytek odpadne. Také nechápu, proč světy jako jsou Alnwick a nebo Bastilla už dávno nejsou uzavřeni pro nové hráče. Nový hráč v takto rozjetém světě nemá sebemenší šanci uspět, sám se neubrání a velký kmen ho nepříjme, protože je s 2 vesnice bezvýznamný.
No nevím, ale nějak mi příjde, že jste to chytli za naprosto špatný konec.
PS: Nevím, v jakém světe žijí ti, co toto všechno vymýšlí, ale já žiji na Bastille, kde hraje necelých 80 hráčů, zbytek jsou předané coopy již nehrajících a podle diskuzí nad těmito změnami bude hůř.
 

DeletedUser418

Guest
Eremitage je taky dohrané už ani nemá smysl zabírat další vesnice ( RSR neutočí jen se brání a NHR budou bojovat až do konce ale nemužou proti takové přesile vyhrát .. ) je potřeba co nejdříve naprogramovat konec ( pevnost ) nebo tribal brzo skončí .

Určitě všichni sledujete nové světy ( věčina hráču se na svět jenom podívá a nehraje ) 20 - max 30 % aktivních z celkového počtu na velké mapě . Psal sem to tady už několikrát - je potřeba začít něco dělat nebo změnit aby přestali hráči končit .
Nové světy jsou pro mě nehratelné už od Gyulai var ( málo hráču a po 2 - 3 měsících nudné rozebíraní neaktivních spoluhráču ) a největší chyba téhle hry je časová náročnost ( velké množství vesnic ) .

Dohraji Eremitage a asi končím lepší už to nebude .
 

DeletedUser418

Guest
Bylo tohle udpate na test serveru ? Hospoda je totálně zabugovaná bez hromadné rekrutace špehu se vám na to každý vykašle .
 

DeletedUser

Guest
Tak nějak mi stále zní v uších potlesk všech hráčů ,po debatě nad dokonalým paskvilem . K vyrovnávací aktualizaci : nechápu co jste vyrovnali . Jen jste sebrali možnosti ,vlastně nedali možnost efektivně se bránit sabotážím . A ze sabotáží udělali tu nejmocnější zbraň , která má stejnou účinnost po celé mapě , proč ? Když armáda tuto možnost nemá ! To co déle jak měsíc stavíte je během pár hodin pryč . A možnost obrany žádná ! Ani spoluhráči nepomohou ,není jak . Vlastně máte odměnu, v sesabotované vesnici zůstanou vyrekrutované provize ,tak si je za odměnu musíte sám zničit ,abyste mohli začít znovu budovat vesnici . To je jako motivace ke hře ? A hlavně kam to vše vede , co chcete těmito změnami docílit ,když nemáte konec hry ??? Nebo je konec hry to všem totálně otrávit . Pak by se hodil název Tribal Wars nekonečná hra .
PS: Jsem jeden z těch 80 hrajících na Bastille se 3 dalšími coopy na krku a to jsem proti některým břídil :)
 

DeletedUser418

Guest
Saboty moc pomalé , jediné na co se dají použít je ničení sousedu ( hodně efektivní a levné ) .

Ve hře nebylo žádné upozornění jen tady na foru které nikdo nečte jak je to možné ?!?!? Při tak důležité aktualizaci a nikdo nic neví , všichni nadávají ... prostě bez jediného upozornění nahrajete tohle nesmyslné udpate které kompletně mění styl hry .

Kostel , zed , hospoda neuveřitelně dlouhé časy byla tahle aktualizace na test serveru ? mě připadá že ne ...

Proč měnit fungující system za něco takového ? a ještě k tomu na rozehraných světech . Jediný efekt je že skončí další hráči .

Komturie sem stavěl max na 3 lv jako kolega nahoře protože měla být změna a ted je všechno zase uplně jinak ...
 

DeletedUser568

Guest
Bohužel toto je jedna z nejhorších věcí, co mohla tuto hru potkat asi to mělo hru zatraktivnit, aby se více útočilo a více docházelo k přebírání vesnic, což bude mít za následek další odpadávání hráčů a budou se světy potýkat ještě s větší neaktivitou než doposud. Téměř každý hráč, kterému seberete polovinu vesnic, totiž přestane hrát a ztrácí veškerou motivaci začít znovu. Ve fázi hry, kdy má každý hráč v průměru 500 vesnic a je schopen zaútočit silou několik set plných útočných armád není vesnice, která by nešla dobýt. Jediným limitujícím faktorem je nedostatek šlechticů pro drahé mince. Vše je uděláno pro zvýhodňování útočných hráčů proti bránícím. Útočný hráč má k dispozici berany, jejichž síla se zvýšila, má k dispozici katapulty a paladina se zbraněmi. Obranný hráč má k dispozici hradby, jejichž výstavba se radikálně prodlužuje a trebuchety, které svou rychlostí pohybu před útokem nedopravíte téměř nikam, takže jediná šance je mít trebuchtey ve vesnici ještě před dopadem útoků, ale tam útok samozřejmě nepůjde, když si útočící hráč vesnici prošpehuje. A paladin pro obranu? Toho ne vždy stihnete přemístit a nebo přivolat za 6 hodin, což už je většinou po všem. Za to útočící hráč má dostatek času před svým útokem vše naplánovat včetně příprav s paladinem. Prodloužení výstavby kostela opět velká chyba. Prý je to pro ochranu, aby se mi někdo nenastěhoval do provincie přes noc, rychle postavil kostel a hned v ranních hodinách nezaútočil plnou silou. Z pohledu bránícího hráče je to však přesně naopak, neb když mi dobyje vesnici s kostelem má o 2 hodiny více času útočit s procentuální převahou a vybít, tak veškerou armádu v dané provincii.
A závěrem asi ta nejhorší věc, která mohla tuto hru potkat jsou sabotéže. Nelze se proti nim nijak efektivně bránit. Špehové ve vesnici se pozabíjejí nepotřebným špehováním a když vám někdo sabotážemi srazí hospodu z 15. úrovně hned druhým sabotem, pak již jen přihlížíte, jak za pár hodin máte z vesnice 100 bodovu vésku, kterou jste měsíc stavěli. Je to nejúčinnější zbraň v této hře, sesabotovat vesnici s kostelem, hradby padnou aniž by vyjel jediný beran a hurá na jatka, 14 000 Tkáček zabijete necelými dvěma útoky. Nutno podotknout, že jsou to 4 vesnice plné obrany oproti necelým dvěma vesnicím útoku, nehledě na to, že obrana se rekrutuje déle než útok. Při počtu 200 sabotáží na hráče a to ti nejsilnější jich mají dvakrát tolik, doposud jste byli schopni vzhledem k času rekrutování špehů je otočit 2x za den, tedy s 200 sabotáží jste udělali 400 sabotáží na den. Po tomto drastickém snížení času rekrutů, vyrazíte na saboty 3x za den. Obrana? Žádná. Stačí, když se na jednoho hráče smluví celý kmen, po 30 sesabotovaných vesnicích to vzdáváte a jde se na dalšího hráče. Když k tomu přidám, že tato hra ještě k tomu všemu nemá žádný konec, tak trochu zmateně nechápu, co se po hráčích očekává? Donekonečna zabírat vesnice až jich každý bude mít 2000 a každodenní klikání na rekrut a stavby ho nakonec umoří?
Veškeré změny vedou k jedinému, útočit, útočit a útočit, bránit je bezvýznamné a když přeci jen budete chránit to, co jste měsíc budovali, tak vás zabijou saboty. Nakonec každý svět bude hrát jen pár nejsilnějších hráčů, zbytek odpadne. Také nechápu, proč světy jako jsou Alnwick a nebo Bastilla už dávno nejsou uzavřeni pro nové hráče. Nový hráč v takto rozjetém světě nemá sebemenší šanci uspět, sám se neubrání a velký kmen ho nepříjme, protože je s 2 vesnice bezvýznamný.
No nevím, ale nějak mi příjde, že jste to chytli za naprosto špatný konec.
PS: Nevím, v jakém světe žijí ti, co toto všechno vymýšlí, ale já žiji na Bastille, kde hraje necelých 80 hráčů, zbytek jsou předané coopy již nehrajících a podle diskuzí nad těmito změnami bude hůř.

musím se přiznat že v tomhle postu je hodně věcí se kterými souhlasím ...celá ta druhá vyrovnávací aktualizace je pro mě trochu divná... ono kupříkladu i tu rychlost jednotek ? předtím kmen dlouhou dobu spořil aby mohl díky kmenovým schopnostem farmit o 100 procent rychleji barbarky nyní je tady budova která skoro zadara zvedne pohyb o 350...díky tomu trochu ztrácím smysl tato kmen. schopnost jelikož člověk nyní vyšle farmit 30 vesnic tak první už je zpátky doma...
za další samo sebou mi nesedí ty sabotáže -osobně je nemám rád a sabotáže používám pouze v případě když se mi nastěhuje do provincie hráč na kterého mám morálku 50 procent ... tak je to užitečné jinak radši bojuji po staru ale v po daném updatu se z toho stane opravdu hodně mocná zbraň bez jakékoliv šance na obranu...ono když jsem nastupoval na forte zhruba v srpnu min roku tak ve hře nebyly žádné premium výhody které by dávali hráčům nějaké výhody... samo sebou bylo tu drahé zvýšení produkce dolů atd což bylo pro aktivního hráče k ničemu ale poslední dobou mi stále příjde že devs zkouší čím dál více a více dávat výhodu platícím hráčům například bohata sklizen, nadvladá, okamžitá rekrutace... a nemyslím si že tohle je úplně vhodná cesta jak udržet zdravé jádro hráčů ať už platících nebo neplatících... bylo by lepší zaměřit se než jak s lidí tahat peníz tak na vytvoření rozumného konce hry .... ono i to otevírání světu mi nedává smysl ...poprvé když jsem hrál hru podobného ražení tak to byly divoké kmeny svět2 když jsem končil tak byla hromada světů a nyní je tam beztak svět 1029 .... tato hra nemá konec ...otevírají se stále a stále nové světy ....lidi štvou sabotáže tak se navrch ještě zesílí a jako bonuse se začíná s hry stávat pay to win :) to jsem to trochu rozvedl i jinými směry něž k poslední aktualizaci :) každopádně hra mě stále baví ale nemyslím si že cesta kterou devs zvolili do budoucna je ta správná ....
 

DeletedUser559

Guest
musím říci, že souhlasím se vším, co tu bylo řečeno. Jako nejhorší vidím sabotáže a čas výstavby hradeb (stavět hradby přes 8 dní)?!!! Připadá mi to spíš jako špatný vtip, bohužel není dnes apríla.
Dále hra pěkně blbne, už v dostavěné vesnici se mi zobrazují budovy jako nepostavené a při útoku vojska (návratu) mi mizí přerušovaná čára pohybu vojska, tudíž není vidět, že je vojsko na cestě a vypadá to, že osada je bez vojska. Musím pořád aktualizovat hru:(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

vlafilk

New Member
Ahoj touto aktualizací, jsem velice znechucenej,postrádá to smysl , po tomto plno lidí přestane hrát, jsem jeden z 80 aktivních hráčů na Bastille.Ale sorry nesnáším saboty,jestli nedokážete uzavřít svět férovou hrou ,nedávno se dala větší síla beranidlům a vy to ještě více poškodíte, tím že hradby stavět mezi 19 až 20 skoro 31 hodin , to jděte s takovou aktualizací pryč.Děláte prej zábavnější hru , jen za dnešek vím o plno hráčích ,kteří to balí kvůli této trapně neštastné aktualizaci.Hraju souběžně i svět Forte ale dneska pošlu rabovat na barbarky první 10 vesnic a než kliknu na 11 vesnici tak jsou doma.Tohle lidi měla bejt férová hra a ne závody v sesabotování vesnic. Takhle chcete uzavřít Bastillu svět ???
Bylo plno tlachů, bude pevnost,musíte ovládnout 80% světa (to kmen Triáda splňuje ale asi na houby jsme se pře více jak rok o něco snažili .
Dokázali jste to poslat doslova do kopru .Záměrně nepoužívám vulgární slova -- Jako proč pořád přijímáte nové hráče na Bastillu to to nedokážete uzavřít svět.Díky za světlou budoucnost ------ právě mi zhaslo světlo v tunelu,jak rozsvítím v tunelu asi pošlu sabot. Ubohá aktualizace budete mít úmrtnost hráčů jako hrom , pak si zatleskejte za to vás vaše vedení určitě nepochválí.Zkuste sednout a vraťe věci do normálu a hlavně vynalezte tu PEVNOST pro svět BASTILLA díky za brzkou a plnohodnotnou odpověd.Taky jsem nepsal jenom jeden řádek.AHOJ Láďa:eek:
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser556

Guest
musím říci, že souhlasím se vším, co tu bylo řečeno. Jako nejhorší vidím sabotáže a čas výstavby hradeb (stavět hradby přes 8 dní)?!!! Připadá mi to spíš jako špatný vtip, bohužel není dnes apríla.
Dále hra pěkně blbne, už v dostavěné vesnici se mi zobrazují budovy jako nepostavené a při útoku vojska (návratu) mi mizí přerušovaná čára pohybu vojska, tudíž není vidět, že je vojsko na cestě a vypadá to, že osada je bez vojska. Musím pořád aktualizovat hru:(
nezbývá mě nic jiného než s tebou souhlasit,a vlastně souhlasit se vším co tady bylo napsáno.opravdu se tato aktualizace vůbec nepovedla.
:(
 

TasmánskýČert

Active Member
Musím uznat, že mnoho příspěvků zde výše je opravdu velmi pravdivých...nenaprogramovaný konec (ovládnutí kmenem není konec - to je umoření hráče nudou) To, že se neprovedli změny uvedené v aktualizaci je také trochu ztrpčující, když už se někteří z nás na tyto změny upravovali styl hraní. Saboty nevidím jako problém - koho by bavilo ničit 500 vesnic po jedné? Nikoho. Na Castelu přez velký vzruch kolem sabotů už je vůbec nikdo nepoužívá, protože inteligence zdejší hráčů, zřejmě pochopila jejich nesmyslnost :) Na Castelu sice nic rozhodnutého není, ale také zde již nemá smysl aby byl server dále otevřen pro nové hráče. Vyprazdněnost serveru od Giulay varu je neskutečná - já tam byl a je to smutné - hraje tam málinko hráčů a každy tam defacto má pro sebe celou provincii na rozjezd a než se potká s opravdu nějakým nepřítelem tak je to na měsíce a měsíce - zde je něco špatně. Můžeme doufat, že se celá situace zlepší.
 

DeletedUser623

Guest
Saboty nejsou problém, problém je, že proti nim není účinná obrana.
 

DeletedUser265

Guest
Vážení hráči,

opět se opakuji, když napíši, že my hru netvoříme, jsem jen prostředníky mezi InnoGames a hráči. Diskuze na sabotáže tu byla několik měsíců [ZDE], ke kterým se vyjádřilo okolo 30 hráčů ze zhruba 100.000! Několikrát jsme vás žádali o názory na sabotáže, výstavby budov, apod. a většina z vás se zachovala, jako klasický Čech: „Počkám si až to co bude a pak se ozvu!“ - to není urážka, ale česká povaha!

Proč se většina z vás ozývá, až když je aktualizace nahrána? Nic z toho není náš výmysl, vše je čerpáno ze zkušeností, návrhů všech hráčů po celém světě, kdy se všechny návrhy/poznámky sjednotili do jedné kupy a z toho se stvořilo to, co je nyní nahráno. Ale vaše názory/návrhy/připomínky tam chybí, neboť jste nám je nedodali. A teď nadáváte nad rozlitým mlíkem!

Já chápu všechny vaše námitky, rozhořčení. Sabotáže jsou velmi silnou zbraní a obrana proti nim je nulová, konec serveru v nedohlednu... Ale my jsme po vás chtěli zpětnou vazbu! Nemůžeme argumentovat něčím, co nemáme!

Vždy, když napíšete jakýkoli návrh/nápad, je nezbytně nutné tento návrh podpořit více hráči, neboť 30 hlasů je opravdu málo. Na jiných jazykových mutací nás díky tomu převálcují, neboť jejich návrhy jsou podpořeny větším procentem hráčů ku aktivním účtům. U nás to není ani desetina procenta!


Příspěvek píši za sebe, nikoli za tým, ani tím nevyjadřuji názor InnoGames!
 

TasmánskýČert

Active Member
Myslím, že zde napsané názory nebyly popravdě mířené na vás moderátory fora - formulace tak možná vypadala, ale každý zřejmě ví, že vy sami s tímto nic udělat nemůžete...Michaeli celý problém je ten, že je na foru jako takovém registrován jen zlomek hráčů - ono to číslo 100 tisíc ani není reálné - realná není ani polovina z tohoto čísla - já bych to viděl sotva na 5tisíc opravdu aktivních hráčů na všech serverech dokupy a z tohoto čísla je tak tisíc co to hraje opravdu pořádně. Ale souhlas je škoda, že tu nevyjadřuje svůj názor více hráčů - ovšem provázanost hry a fora jsou docela nevalné tak se není moc co divit. Každopádně lze tyto reakce přeposlat pak na centrálu, ať si s tím lámou hlavu dotyční co jsou schopní s tím něco dělat :)
 

DeletedUser265

Guest
Prosazení návrhů/názorů na fóru je čistě na jejich autorech. Kmeny pojmou až 200 hráčů (v top kmenech je aktivita cca okolo 50), tyto kmeny mají jistě nějaké své spojence (dá se domluvit, aby přispěli svoji troškou do mlýna - to je o diplomacii). Chci říct, že se nám podaří lépe prosadit nějaký návrh, který má podporu aspoň 150 hráčů (dle mne je reálné daleko vyšší číslo), ale český člověk něco začíná řešit až tehdy, pokud je po požáru, tedy až je situace nějak vymyšlená. Teprve potom se ozvou, že se jim něco nelíbí! O tom to je.

My se snažíme propojit více hru s fórem, ale když hráč na to fórum jít nechce, tak nepůjde. Chtěli bychom dělat soutěže, kde by se daly vyhrát zlaté koruny, ale s účastí 5 hráčů jsme akorát pro smích.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru