ANKETA o uzavření světa

Chtěli byste na tomto serveru spustit závěrečný event „Ovládnutím kmenem“?


  • Celkový počet hlasujících
    28
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

TasmánskýČert

Active Member
Takže jestli to chápu tak ovládnutím kmenem není definitivní ale žádné jiné alternativy tu nejsou...trošku si tedy protiřečíte ale fajn necháme toho - připadne mi to jako komedie - přesto děkuji za odpovědi.
 

DeletedUser265

Guest
To, že něco není definitivní, znamená, že to není konečná verze konce hry, nikoli to, že to musí existovat alternativa!
 

DeletedUser750

Guest
Zdravým.
Jste si jist že ta zpráva tam je? Nevidím ji i když jsem hru otevřel v chromu, což pokud si dobře pamatuji jste psal jako podporovaný prohlížeč.
Jinak jestli mohu poznámku k tomu konci světa, hrál jsem první verzi této hry a hlavní lákadlo k tomu abych začal hrát i tuto bylo právě ono zakončení světa, dost mě mrzí že bylo zrušeno, nebylo by možné třeba rozjet i anketu o návrat k tomuto konci světa? Mě stále přijde dost zajímavý.
XV
 

TasmánskýČert

Active Member
V tomto musím souhlasit mě pevnost taky velice zaujala a byla to moje hlavní motivace proč hrát...musíme doufat, že se to třeba vývojářům povede uvést v realitu
 

DeletedUser265

Guest
Zpráva se Vám zobrazí jen jednou, nikoli vždy, když se přihlásíte. Screen, který jsem příkladal v jednom ze svých příspěvků, je ze dneška z Castel del Monte.

Bohužel konec, který je popisován na Wiki, není ještě naprogramován, tudíž neexistující. Konec, o který se hlasuje, je ale dočasný.
 

DeletedUser

Guest
Dobrý podvečer,
možná jsem to dostatečně nepochopil ,ale co znamená "dočasný konec"? Můžete to nějak specifikovat. Hrajeme hru a konec je prostě konec. Konec je samo o sobě celkem definitivní slovo ,tak proto se ptám...

Jinak k hlasování v anketě: ANO!
 

DeletedUser265

Guest
Zdravím @J.Reacher,

dočasný konec v tom smyslu, že je jiný, než byl původně plánován, nikoli v tom, že je na chvíli. ;)
 

DeletedUser768

Guest
Za mě ANO nechápu to vaše uvažování houpacího koně .... Na co dáváate hlasovaní když triada chce skončit jako celek... není proti komu bojovat jediný soupeř bylo avz to během 2měsícoch přišla o 30.000.000bodů ..... Nedělejte hlasovaní a prostě to dejte do poslední fáze pevnost ...a je konec .!!! Děkuji za možnost se k tomu vyjádřit .. :)

I3urton=Tomáš!
 

DeletedUser265

Guest
Zdravím @I3urton,

než označíte někoho, že má někdo uvažování houpacího koně, tak si prvně projděte toto vlákno a jednoduše zjistíte, proč se hlasuje. ;) Obrázek o Vašem uvažování si můžou udělat ostatní sami. ;)

Je určený nějaký postup, který se provozuje všude a jen tady v CZ mají někteří hloupé kecy. Dáme vám možnost o něčem rozhodnout a hned je na nás útočeno, že dáváme hloupé dotazy?

Jelikož není žádný oficiální konec naplánován (tedy ten, který byl popsán na Wiki) a jedná se o provizorní řešení, které ovlivňuje hru jiným směrem, tak se vás ptáme, jestli s tím souhlasíte. Co je na tom hloupého?

A pokud si dobře pamatuji, tak když jsme vám tento konec nabídli poprvé, tak se to většině hráčů nelíbilo. ;)

Jinak diky za Váš hlas! ;)
 

DeletedUser348

Guest
Dobrej den.
cetl jsem cele vlakno a jak jsem pochopil tak se jeste nevi jak svet BASTILLE zkonci. (jestli PEVNOST nebo PREVZETI KMENEM)

ve wiki je napsano ze konec sveta bude tak ze pribyde do kazde vesnice moznost stavet pevnost.
Když event začne, do Velitelství každé vesnice přibyde jedna možnost - pevnost. Pokud je vaše Velitelství na nejvyšší úrovni, můžete jej vylepšit na Pevnost. Pevnost jako taková má také 30 úrovní a je velmi nákladná. V určitém bodě hry budete muset ukládat suroviny přímo do Pevnosti, jelikož místo ve Skladišti nebude stačit na tak ohromné množství dřeva, jílu a železa. (prepis Wiki)

pak se na foru psalo ze konec sveta nastane az kmen v prvni 10 dosahne 80% vsech vesnic.
Tento event bude manuálně spuštěn, až nejlepší kmen (z první desítky na serveru) bude ovládat alespoň 70 % všech vlastněných vesnic. Data budeme kontrolovat pravidelně, abychom mohli začít včas.
Po aktivování eventu se hráči již nebudou moci na server zaregistrovat. Hráčům se naopak doporučuje se sdružovat a bojovat o nadvládu na serveru. Pro dobytí serveru potřebuje kmen vlastnit alespoň 80 % všech vesnic (opět z první desítky kmenů). Jakmile kmen server dobude, server bude uzavřen a vítězové obdrží ceny v těchto kategoriích:
(prepis Forum od Admina KEEG)
pro informaci tady je mapa sveta Bastille http://www.tw2-tools.com/cz2/img_map/hash/ff230bdbfc9377c932fe0ae2fa337979/
Triada ma vic jak 80% vesnic sveta

a ted by me tedy zajimalo o cem hlasujeme kdyz se ani nevi jak a jestli vubec bude konec sveta (jinak nikde neni psano ze si hraci sami urci v ankete jestli chteji konec sveta. tedy jsem to nikde nenasel)

ale kdyz nebudu brat toto vlakno co se tu psalo tak anketa je jasna a otazka taky.
Chtěli byste na tomto serveru spustit závěrečný event „Ovládnutím kmenem“?
ANO chci ukoncit tento svet Ovladnutim kmenem
 

DeletedUser265

Guest
Zdravím @FreeCooIIn,
obávám se, že jste nečetl asi pozorně. Event s Pevnostmi byl sice původně plánován, ale dosud není naprogramován, protože se dosud upřednostňovaly jiné věci. Proto se naplánoval jiný konec, tedy „Ovládnutím kmenem“ a jelikož se jedná o jiný konec, než byl původně plánován, tak se o něm hlasuje.

Pokud bude většina hlasů pro závěrečný event „Ovládnutí kmenem“, tak bude spuštěn jen a pouze tento event. Pokud bude většina hlasů proti, tak se žádný event spouštět nebude a pojede se dál...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru