ANKETA o uzavření světa

Chtěli byste na tomto serveru spustit závěrečný event „Ovládnutím kmenem“?


  • Celkový počet hlasujících
    28
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser265

Guest
Zde máte možnost, zda chcete na tomto serveru spustit závěrečný event „Ovládnutí kmenem“, více informací naleznete ZDE.

Vložena anketní otázka. Můžete volit výše.


Pozn.: Hlasy budou platné pouze ty z ankety. Průběžně, budeme příspěvkové hlasy mazat, jakmile hráč zvolí jednu z možností v anketě výše. V případě, že tento hráč nechá svůj hlas v příspěvku a nezvolí žádnou z odpovědí v horní anketě, bude považován za platný ten v příspěvku.
 

TasmánskýČert

Active Member
co je to bez urážky za uplně hloupou otázku??? Na bastile má kmen přez 90% na co tam jako čekají? Není nabídka žádného jiného konce..jako o čem se tu bavíme samožřejmě ano...
 

DeletedUser

Guest
Odhlasováno ANO, ale přesně jak píše sarshazar....tento dotaz je na Bastille poněkud zbytečný, vzhledem velikosti kmene Triada.....
 

DeletedUser

Guest
nevím co řešíte ten svět už víc dohrát nejde za mě jednoznačně A N O

každopádně nechápu smysl ankety, Triáda má cca 25 - 30 aktivních členů kteří chtějí konec a nikdo jinej tam nehraje takže podle mne další absolutně zbytečná debata ze strany podpory která jediná nepochopila že už svět Bastile skončil
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser265

Guest
Je určený nějaký postup, který se provozuje všude a jen tady v CZ mají někteří hloupé kecy. Dáme vám možnost o něčem rozhodnout a hned je na nás útočeno, že dáváme hloupé dotazy?

Jelikož není žádný oficiální konec naplánován (tedy ten, který byl popsán na Wiki) a jedná se o provizorní řešení, které ovlivňuje hru jiným směrem, tak se vás ptáme, jestli s tím souhlasíte. Co je na tom hloupého?

A pokud si dobře pamatuji, tak když jsme vám tento konec nabídli poprvé, tak se to většině hráčů nelíbilo. ;)
 

TasmánskýČert

Active Member
Michaely sám si odpovězte zdali to není hloupy dotaz - zrovna pro bastille možná se pak přestanete divit -možná kdyby všichni ostatní věděli - že se jedna o "standartní" postup tak se mnozí včetně mě začnou vyjadřovat jinak - takhle si člověk akorat řekně - děla si ze mě .....? srandu?
 

DeletedUser265

Guest
No, než jste napsal vy o naší, dle Vás hloupé, dle mého logické, anketě, tak každý odpověděl tak, jak bylo požadováno. ;) Dovolím si tvrdit, že kdybyste tak neučinil, tak by to některé hráče ani nenapadlo. A za druhé, v zadání je jasně psáno, že výsledky ankety v úvodu vlákna jsou pro nás prvořadé, my nejsme ani povinni Vám naše záměry vysvětlovat. :)
 

DeletedUser750

Guest
Rád bych podotkl že mě toto anketa zas tak nesmyslná nepřipadá, kdyby jste občas kontaktovali podporu věděli by jste o problémech z koncem světů. A sem celkem rád že se to snaží řešit alespoň tímto způsobem. Ale dovolil bych si připomínku zda -li by nebylo možné pro dané světy poslat všem hráčům zprávu o této anketě.

XV, Bastille.
 

DeletedUser265

Guest
Rád bych podotkl že mě toto anketa zas tak nesmyslná nepřipadá, kdyby jste občas kontaktovali podporu věděli by jste o problémech z koncem světů. A sem celkem rád že se to snaží řešit alespoň tímto způsobem. Ale dovolil bych si připomínku zda -li by nebylo možné pro dané světy poslat všem hráčům zprávu o této anketě.

XV, Bastille.

Zpráva o anketě pro dané servery koluje. Bohužel nemůžeme ovlivnit formát této zprávy, proto se zobrazuje jako malé oznámení v pravém dolním rohu. :(
 

TasmánskýČert

Active Member
Já si myslím, že to malé oznámeníčko ve hře je možná mnohem lepší než to zde na foru jelikož forum čte jen zlomek hráčů kdežto na hře se logují všichni a to oznámeníčko určitě vidí a pokud je to zajímá jakože určitě ano tak se na to forum následně podívá a bude hlasovat, takže toto je určitě dobře :) Ok michaeli omlouvám se - napsal jsem to blbě a nechtěl jsem aby to vyznělo tak..."prudérně"? Jen jsem chtěl naznačit, že pokud není v dohledné době žádná jiná možnost ohledně ukončení hry tak hráč vezme za vděk uplně vším :) Anketa se mi zdá zbytečná - každý soudný člověk bude hlasovat pro ANO, ale pokud je to tak vyžadováno tak v pořádku - šup šup hlasujte :)
 

DeletedUser265

Guest
Jak píšu, to oznámení ve hře je již od včerejšího rána, viz spoiler
img

Dále bych rád připomněl tuto diskuzi, kde jsem se před časem nad debatou o tomto konci světa, setkali poměrně s velkou nevolí a těch tiketů, kolik jsem na toto téma řešil. Takže to vyvrací Váš názor:
...Jen jsem chtěl naznačit, že pokud není v dohledné době žádná jiná možnost ohledně ukončení hry tak hráč vezme za vděk uplně vším...
;)

Děkujeme všem, kteří se zapojujete do ankety!
 

TasmánskýČert

Active Member
A proč se divíte, že jste se setkali s velkou nevolí? Toto se z mé strany setkává s naprostým nepochopením...Od samého začátku bylo avizováno jako konec světa PEVNOST a posléze bylo oznámeno, že pevnost padá jelikož není realizovatelná a nabídnuto bylo naprosto neatraktivní OVLÁDNUTÍ KMENEM. V té době bylo naprosto jasné, že se tohle nikomu líbit nebude - po dlouhé době zdánlivého neřešení konce hry - byla hráčům nabídnuta neatraktivní alternativa ale přesto JEDINNÁ možná. A co nám asi zbývá jiného než si odhlasovat alespoň tento konec světa - asi je to lepší než žádný konec. Už nevím jak bych to srozumitelně, slušně a přesněji napsal - asi bude chyba ve mě. BTW ještě by mě zajímalo to jestli ovládnutí kmenem platí stále jako dočasný možný konec nebo jako definitivní varianta - ale to ještě asi vědět nebudete - přesto dík za každou informaci
 

DeletedUser265

Guest
Já se nedivím, že jsme se setkali s takovou nevolí! Psal jsem to snad někde? To je jen reakce na Váš příspěvek a vysvětlení, proč děláme tuto anketu, kterou jste odsoudil. Když je změna něčeho, co bylo původně plánováno, tak je celkem logické se zainteresovaných zeptat, zda s tím souhlasí. Vy v tom pořád hledáte něco, co není!

Kdyby byl tento konec definitivní, tak jej za definitivní vyhlásíme a neděláme žádné, dle Vás hloupé, ankety. ;)
 

TasmánskýČert

Active Member
Já v tom nic nehledám stejně tak můžu napsat i já že se v tom vy neustále šťouráte. Takže jaké jsou tedy další alternativy ukončení světa - když tato není definitivní?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru