ANKETA o uzavření světa

Chtěli byste na tomto serveru spustit závěrečný event „Ovládnutím kmenem“?


  • Celkový počet hlasujících
    28
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser348

Guest
Michael87 take zdravim.
tak pokud neni naprogramvan proc to ve wiki neopravite.
to je jako bych sel do hospody a na jidelaku bude napsane ze maji gulas a pingl mi rekne ze jeste neni uvarenej a nahradni jidlo za gulas budou varit az si ho obedna vic lidi.
nebo konec prevzeti kmenem uz je naprogramovany?
 

DeletedUser265

Guest
Jak říkám, nečtete pořádně. Hned v úvodu článku o konci světa na Wiki je poznámka, viz citace a screen ve spojleru:
==TYTO INFORMACE NEJSOU VE HŘE. JEDNÁ SE POUZE O POPIS PŮVODNÍHO ZÁMĚRU KONCE HRY, KTERÝ VE HŘE NENÍ!==
img

Konec „Ovládnutí kmenem“ se právě nemusí nijak programovat. Při splnění podmínky se ručně server uzamkne a tím se spustí závěrečný event, kde při dosažení poslední podmínky hra skončí a budou vyhlášení vítězové. SERVER BUDE NÁSLEDNĚ UKONČEN.
 

DeletedUser722

Guest
Michael87 take zdravim.
tak pokud neni naprogramvan proc to ve wiki neopravite.
to je jako bych sel do hospody a na jidelaku bude napsane ze maji gulas a pingl mi rekne ze jeste neni uvarenej a nahradni jidlo za gulas budou varit az si ho obedna vic lidi.
nebo konec prevzeti kmenem uz je naprogramovany?

no to se mi líbí :) děkuji ti za fór :) všichni nečtou pořádně :) jen si z nás dělají srandu sleduji vás dlouho váš svět mohl být u končen už dávno :) ale my ve 3 světě máme rekord v poštu hráčů ale nikdo už nehraje taky fór hlasuji pro vás Ano :)
 

DeletedUser750

Guest
Zdravým.
Vzhledem k tomu že anketa zde vypadá celkem jednoznačně tak bych se chtěl zeptat jestli uvažujete i o tom že by jste třeba na foru udělali záznam s vypsáním úspěchů hráčů a a statistikami vítězného kmene.
Díky XV.
 

DeletedUser768

Guest
Týden uběhl hlasovali všichni co ještě hrají ale furt nic ...:)
A pokud si dobře pamatuji, tak když jsme vám tento konec nabídli poprvé, tak se to většině hráčů nelíbilo. = Třeba takáto věc se ke mě nikdy nedostala :)
Jinak přeji pěkný den :)
 

DeletedUser

Guest
Tak anketa je to moc pěkná a hlasování zcela jednoznačné ,ale s tím uzavřením světa ,skutek utek...nevím co je na tom tak těžkého ,vyhlásit konec ,když je tento konec možný!
 

DeletedUser348

Guest
tak co Michael87 kdy bude ten konec sveta jak jsi psal.

hlasovani probehlo a dokonce i o tyden dele nez jsi tu psal. nebo mi zase napises ze blbe ctu?

a ten tvuj citat od J.Wericha co pokazde davas.


Kůň je nebezpečný zezadu, bejk zepředu. Blb je nebezpečný ze všech stran. Dokonce i za rohem.


celkem by me zajimalo co jsi ty v tom citatu a ze nejsi J.Werich vim jiste a kůň nebo bejk taky asi nebudes.
 

DeletedUser

Guest
Nelíbí se mi zdejší slovíčkaření, může, minimálně a jiné a pak následné dělání z hráčů blbce!

Já bych kvitovala a zejména od supportu jednání na úrovni, nevím, jestli si tam "nahoře" vůbec uvědomujete, že v těchto příspěvcích s Vámi komunikují i lidé důchodového věku a @ Michaeli zejména Vaše jízlivé narážky jsou z Vaší pozice zcela přes čáru. Že český support v očích hráčů ztratil veškerý kredit, se pak nemůžete čemu divit!

Oddalujete jen neoddálitelné a jen svojí nečinností hráčům akorát více dokazujete, že tato hra je jeden velký omyl. Jak jinak si vysvětlit "vyvinout" hru bez konce, bez cíle, bez jakéhokoliv duchaplného smyslu!

Taky Vám mohu do očí vmést, že se jednalo o podvod na hráče, že jste nám neustále lhali, měnili pravidla hry za počkání, ale nechci se dočkat jakékoliv odpovědi, která mi vysvětlí, že jsme blbec nebezpečný ze všech stran a nebo že dokonce blbě čtu těch tisíce příspěvků na fóru, které byly více méně k ničemu a že ve finále, český support nic to oni v Německu.

K anketě: to že hlasovalo 28 lidí, je nadprůměrný výkon, ve skutečnosti tolik hráčů nehraje, vedení kmene, tak trochu přitlačilo, ještě na ty, co se přihlašují z nostalgie, aby se tu zaregistrovali a hlasovali, jinak by číslice byla pod 10 hráčů. Nevím, na co čekáte, nebo na koho, ale jednou bych uvítala definitivní odpověď, bez žádných vytáček, možná, asi, mohlo by. Svět bude uzavřen ten a ten konkrétní den.

Nechápete, že hráče akorát jen svým nekonáním vytáčíte? Jakou si děláte "reklamu" mezi hráči? Opravdu si myslíte, že ze stávajících hráčů tuto hru někdy někomu doporučí?

Prosím, zachovejte si poslední špetky soudnosti a tento svět uzavřete, vyhlaste nějaké výsledky a sbohem a šáteček. Myslím, že to bude to nejlepší čím za poslední dlouhou dobu uděláte hráčům opravdovou radost.

Děkuji

PS: Kromě data, kdy bude svět uzavřen mi neodpovídejte, nemám to zapotřebí číst!
 

DeletedUser265

Guest
Zdravím @sonie,
do této doby nikomu můj podpis nevadil, tedy citát pana Wericha - tedy ještě se mi nikdo neozval, že jej třeba uráží - mohl jsem jej na přání i upravit. :) Pokud je mi známo, tak význam slov se učí již na základní škole - není to pouhé slovíčkaření. Že jsou zde hráči i důchodového věku, víme, ale to také neznamená, že tito lidé nemůžou být i v supportu, to hráče nenapadne. A že hráč označí kohokoli jiného za blbce (respektive mne - viz poslední příspěvek hráče FreeCooIIn), to je také dle Vás v pořádku? Napsal jsem mu snad, že je blbcem on? To, že někdo čte nepozorně, znamená, že je blbý?

Když narážíte na mou osobu - znáte přísloví: „Chovej se tak, jak chceš, aby se chovali ostatní k Tobě!“? Jízlivý začínám být až tehdy, pokud je na mou osobou, případně na jiného člena supportu, jakkoli útočeno. Vím, že bych měl být klidnější, ale nejsem - jsem už takový a nehodlám se kvůli komukoli měnit. S hráči, kteří jednají slušně, nemám žádný problém. My jsme také lidé, kteří tuto práci vykonávají dobrovolně ve svém volném čase, ale dost hráčů si to neuvědomuje a taky se dle toho chová.

Je daný postup z Německa, kdy jsme dostali pokyn, že máme dát anketní otázku, jestli hráči chtějí, respektive jestli hráči souhlasí, s dočasnou změnou konce hry. Co je na tom špatného? To je taky dle Vás podvod?

Bohužel, že přetlumočíme informace, které z Německa dostaneme a skutečnost je jiná, za to nemůžeme, leč chápeme a uvědomujeme si, že před vámi, hráči, vypadáme za lháře a hlupáky. To, bohužel, neovlivníme. :(

Je pravdou, že anketa trvá déle, ale i ta potřebuje svůj čas, aby se vyjádřilo co nejvíce hráčů a spustit tento event může jen Community manager, který je v současné době, bohužel, velmi zaneprázdněn. Jakmile to bude možné, tak se jistě konce serveru dočkáme, protože jak jste sama uvedla (i někteří hráči před Vámi), tak převažují hlasy PRO uzavření serveru.

Pokud vím, tak se pravidla v průběhu hry neměnila, tudíž nevím, o čem hovoříte.
 

DeletedUser722

Guest
@FreeCooIIn, s dovolením bych citoval svůj příspěvek, který najdete zde:

Minimálně do konce příštího týdne.
Slovo „minimálně“ opravdu neznačí, že hlasování potrvá pouze týden. ;)






nedivím se ani Michalovi :) zůstal sám i na forum kolegyně Syphie mu odešla s tou se dalo rozumně bavit ,není to stejná odpověď jak jsem ti psal že neaktivní hráči mohou být smazány po 14 dnech Michale :) slovo MOHOU a oni tu jsou stále i rok ? číst by si měl ty a pořádně naše zprávy :)
jestli si děláš jen z hry srandu tak to napiš rovnou a netahej nás za nos víc hráčů už nehraje a hlasovat nebude :)

LEDA že by si čekal na svůj kmen a svůj svět ? :) aby si už taky viděl konec své hry :)
 

DeletedUser265

Guest
@stenly 52, napište mi na tiket systém, které účty to jsou a já je prověřím. ;) To je nejjednodušší řešení. Ale opět dopředu říkám, že jakmile se na ten účet přihlásí kdokoli přes coop, tak je účet považován za aktivní.

K závěrečnému eventu jsem se vyjádřil výše, já sám s tím nic nezmůžu. Spustit jej musí Community manager.

Svůj kmen a svůj svět mám pouze na betě. CZ nehraju a ani nesmím. ;)
 

DeletedUser722

Guest
s vámi si nemám co říci Michale mi se tu nejedná o neaktivní atd už jsem s spolu bavili o coopech a taky jste nedokázal odpovědět až po delší debatě :) viz kmen 200 hráčů a 2 nejaktivnější i to jde a 198 coopu :)
tady je stránka ukončení světech
http://www.tw2-tools.com/cz3/worlds/ některé státy už mají konec za sebou a to dávno i z dost hráčemi viz Brazílie
tady se jen vymlouvá a přepisují se pravidla sbohem Michaleli
 

DeletedUser722

Guest
ono Michaeli nemusíte hrát ze svým účtem stačí přece coop :) žádné pravidla a fairplay hra tu přece nejsou můžete nám lhát pořád nebo si dělat srandu :) jak je u vás zvykem
 

TasmánskýČert

Active Member
@stenly 52, napište mi na tiket systém, které účty to jsou a já je prověřím. ;) To je nejjednodušší řešení. Ale opět dopředu říkám, že jakmile se na ten účet přihlásí kdokoli přes coop, tak je účet považován za aktivní.

K závěrečnému eventu jsem se vyjádřil výše, já sám s tím nic nezmůžu. Spustit jej musí Community manager.

Svůj kmen a svůj svět mám pouze na betě. CZ nehraju a ani nesmím. ;)
To mi nedá nereagovat....bohužel to slovíčkaření tady se přespřiliš přeceňuje řekl bych...souhlas že support zde ztratil již dávno svůj kredit - protože odpovědi na různé otázky jsou spíše neuspokojující. Mohl bych napsat - máte to těžký jste tady na celý forum sami - symphi odešla (asi vědělo proč? protože s časového hlediska asi těžko) na druhou stranu možnost přijímat adepty máte ale nekonáte tak - takže si za to můžete vlastně sami. Mohl bych michaeli znát odpověď na to jak jste se dostal k in-game oznámeníčku viz - váš screen ze světa Castel del monte - aneb jste nás přesvědčoval, že oznámeníčko ohledně hlasování uzavření světu - chodí skutečně in-game. Respektive takto: Screen musel pocházet z vašeho herního učtu na Castel del Monte - protože jestli ne - tak to bylo z jíneho učtu což je tedy mulťák a porušil jste tímto svoje vlastní pravidla.

Se vším respektem Sar
 

DeletedUser265

Guest
Sice Vám @sarshazar nic dokazovat nemusím, ale rád Vám odpovím, máme svůj testovací (nikoli hrací) účet, abychom mohli případně ověřovat chyby, které nám hlásíte a testovat zrovna taková oznámení, které do hry dáváme. ;) Mulťák je osoba, která ovládá více jak jeden účet na herním serveru jinak, než je povoleným systémem coop. Výše jsem psal, že zde žádný herní účet nemám, což rovnou vyvrací Vaše nařčení. ;)

Vyvedu Vás z omylu. Nábor nových adeptů je pořád otevřen. :)

Rád bych se ale vrátil k původnímu tématu, proto již na další osobní dotazy budu reagovat pouze v osobních zprávách. :) Děkuji za Vaše dotazy.
 

DeletedUser

Guest
Zdravím @FreeCooIIn a @J.Reacher

@FreeCooIIn, s dovolením bych citoval svůj příspěvek, který najdete zde:

Slovo „minimálně“ opravdu neznačí, že hlasování potrvá pouze týden. ;)

@J.Reacher, prosím o přečtěte si celé vlákno, abyste pochopil, proč se hlasuje.

Přečíst si celé vlákno? To jsem četl a jak se zdá ,to vy tady nevíte o co jde! Stačí se podívat na úvodní nadpis tohoto vlákna...stojí tam: Anketa o uzavření světa ,nevím jaký jste si představoval výsledek ,ale asi jiný než jednotnou (bez jednoho samozřejmě - aby jste mě zase nechytil za slovo) vlnu hlasů pro KONEC ať už v jakékoliv podobě... To už jen čekáte až skončí i ten zbytek hráčů co na Bastille stále je ,aby jste se nemusel obtěžovat s nějakým manuálním ukončováním?

Ještě se vrátím k vaší odpovědi:
Všem tady odpovídáte se stejnou ignorancí ,proti zájmu zbylých hráčů. Toto téma ,jak už jeho nadpis vypovídá ,mělo skončit (podle výsledku hlasování) buď brzkým uzavřením světa nebo jeho pokračováním. Výsledek tady máte už týden a nejste schopni nebo nechcete ho akceptovat! Kdo si myslíte ,že tady ještě bude hlasovat? Všichni co zbyli už vám zde hlas zanechali.
 

DeletedUser722

Guest
http://cz.tw2stats.com/home/search?search=Michael87&type=player http://cz.tw2stats.com/world/cz3/player/57210/history

Michale zase asi nemluvíte pravdu víme že jste tady kolem 16 května na Castel de Montu byl odkazy jsou vymazáné plus další svět někde nebo máme tu nového hráče se jménem Michael87 ? a už neexistuje vše se dá najít na NETU jen to někdo schválně asi maže ?


odkaz je psáný ve zprávě ve hře kolegovi to si myslíte že jsem tam poslal prázdnou zprávu :)


hlavně něco dělejte :) 2 . svět už měl být dávno skončit :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Keeg

VIP
Servery na zahraničních verzích, které tu byly zmiňovány a byly uzavřeny, byly uzavřeny v rozporu s oficiálními postupy. Česká verze se držela toho, co bylo platné, což bylo servery neuzavírat, jelikož ten závěrečný event nebyl bez chyby.

Další diskuze v tomto vlákně netřeba.

Prosím vás, abyste se chovali slušněji.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru