Zrušení kmene

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser494

Guest
Ahoj,ve světě Eremitage jsem si založil kmen...
Jsem v něm jen já a chci vstoupit do jiného kmene...
Vyplnil jsem název kmene..zkratku..rozsvítila se mi červená ikona Rozpustit...ale ať klikám jak klikám...kmen se neruší..co s tím mám dělat..???!!!
Díky za radu... A*
 

DeletedUser265

Guest
Zdravím

Zkuste kmen pouze opustit. Ten by se po Vašem odchodu měl rozpustit.
 

DeletedUser265

Guest
Tato možnost je hned na stránce profilu kmene (červený rámeček ve druhé kartě).
screen
 

DeletedUser494

Guest
Tato možnost je hned na stránce profilu kmene (červený rámeček ve druhé kartě).
screen

Normálně tam bývá možnost " opustit kmen " a ten poté zanikne...to já vím...ale problém je v tom,že tady v tomto světě... ( v ostatních co hraji to bylo bez problému ) se mi u profilu kmene zobrazuje pouze !! tlačítko " Změnit profil "... možnost opustit kmen chybí...!!! nechápu , co to může být za chybu... zkoušel jsem hru i několikrát restartovat... beze změny..!!! :-(((
 

DeletedUser265

Guest
Napište, prosím, tento problém na podporu a podrobně jej vysvětlete, pokud je to možný, tak priložte screen profilu kmene (omezení velikosti souborů, proto, prosím, nahrajte na externí web a vložte jen odkaz). Děkuji.
 

DeletedUser494

Guest

DeletedUser265

Guest
Zapněte si hru a otevřete profil Vašeho kmene a postupujte následovně:
  • Na klávesnici zmáčkněte tlačítko "Print Screen" a tím se "vyfotí" obrazovka, respektive to, co je tam momentálně vidět.
  • Pak otevřete například malování a zmáčkněte Ctrl+V. Vloží se screen. Pak jen dejte uložit a soubor pošlete v tiketu podpoře. Vpravo od tiketu byste měl mít možnost uložit přílohu.
 

DeletedUser494

Guest
Zapněte si hru a otevřete profil Vašeho kmene a postupujte následovně:
  • Na klávesnici zmáčkněte tlačítko "Print Screen" a tím se "vyfotí" obrazovka, respektive to, co je tam momentálně vidět.
  • Pak otevřete například malování a zmáčkněte Ctrl+V. Vloží se screen. Pak jen dejte uložit a soubor pošlete v tiketu podpoře. Vpravo od tiketu byste měl mít možnost uložit přílohu.
Děkuji..zkusím to.. hezký den , Petr :)
 

DeletedUser9

Guest
Po testování této chyby již nadále nejsou žádné problémy, chyba byla opravena.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru