zlato

mrakomor mba

New Member
prosím mohu se zeptat jak často rotují různé akce na nákup zlata už jsem několikrát měl akci +60 procent zlata chtěl jsem si koupit to největší možné množství a nikdy tak neudělal a teď hraji a akce přestali chodit. Nechce se mi kupovat zlato nebo šípy ke gwendolinně, a nechce se mi ani přestat delší čas hrát aby mi znovu přišel email kde mě budete lákat do hry na +60 procent zlata než je vaše obvyklá nabídka, na rozpočet kterým disponuji jsem si vždy nějaké zlato koupil, ale frustruje ten fakt, že když se stanu pravidelným hráčem takový bonus je těžké dostat. Jsem zvědav co mi k tomu napíšete. sám jsem někde na foru na toto téma narazil a tam je napsáno něco ve smyslu, že zlato stojí v každém regionu stejně, aby nedocházelo ke stěhování hřáčů na různé servery. Ale nemyslíte, že to je právě důvod proč například tu hru hraje tak málo lidí a, že kdyby zlato stálo tak akorát v rámci regionu kde hra běží vydělali by jste nakonec víc peněz a hráči byli štastnější. , Promintě, ale dnes jsou na světě tak složité programy, že u mě něco jako, že to nejde zařídit prostě neobstojí a za ty roky co hra běží si myslím, že už to dávno šlo zařídit. a nějakou formou to udělat
 
Nahoru