Zlaté koruny Free

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Příjde mě to jako podvodné,pokud není možné získat to co herní řád umožňuje ohledně možného zisku zlatých korun,kde vyplním dotazník s údaji o sobě a na konci kdy uvedu veškeré údaje mě čeká zpráva ve znění:V tuto chvíli nejsou k dispozici žádné internetové průzkumy/ a dostanete kulový.Návod je klik na zlaté koruny,spodní řádek získejte vaše koruny/prostřední řádek dotazník-
Pokud tato služba nefunguje,měla by mě informovat ihned na začátku a ne přijít k údajům a pak neposkytnout nic.
 

DeletedUser

Guest
Mně se některé ty dotazníky a soutěže povedly vyplnit, ale nedostal jsem žádné koruny. Support mě odkázal na zadavatele reklamy, ale ten na emailové dotazy neodpovídá :-D takže s tím vyplňováním neztrácejte čas.
 

DeletedUser

Guest
Asi tak,je to jen přiblblej spouštěč reklam,získaji údaje zda jste muž(žena)věk,plat,emailovou adresu a co víc potřebujou.Provozovatel hry by si měl uvědomit koho si pouští za bránu,odkazovat na zadavatele reklamy není asi to nej.Zvlášť ve chvílce,kdy se rozhoduje o hlasování která hra je nej.Vždy hodnotím celek,k tomu celku patří i nabídka ve hře jak získat zlaté koruny.Takže dnes za mě,hlasování proběhne pro jinou hru.
 

DeletedUser9

Guest
Bohužel s tímto problémem je doopravdy třeba obrátit se na firmu, která tyto "akce" uskutečňuje.
 

DeletedUser

Guest
Bohužel,provozovatel hry by měl vědět koho si pouští k tělu,snad vám své služby měli nějak garantovat.Jako když si koupím v obchodě telefon,jdu zpět za vámi,ne za výrobcem.Provozovatel tak jako prodejce by měl být garantem že získám to co chci.
 

DeletedUser9

Guest
Je potřeba napsat jim v téhle situaci. Vlákno zamykám.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru