ukončení drachenfels

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

frenk 123

New Member
Svět drachenfels měl být ukončen na konci října 2016, přesto stále běží.
Žádám podporu o vysvětlení a stanovení skutečného data ukončení tohoto světa.
Předem děkuji za odpověď Frenk
 

TasmánskýČert

Active Member
Podobný dotaz jsem vznesl v sekci kmene Gyulai Var - několik dní bez odezvy - team na nás zřejmě nemá čas a to ani na správu české sekce hry - docela by mě zajímalo jestli je stejná problematická situace i u jiných národností.
 

Keeg

VIP
Omlouvám se za zpoždění, na uzavření Drachenfels jsem zapomněl. Všechny resty budou do konce dnešního dne splněny.
 

DeletedUser810

Guest
Dobrý den, rád bych od podpory dostal vysvětlení proč byli zlatými mincemi odměněni hráčí za celkové off a deff ranks, když máte jasně nápsáno, že zlatky se obdrží za udérné útočné body? Děkuji za vysvětlení
 

DeletedUser754

Guest
Dobrý den,ráda bych věděla proč jsou zlate mince za
Útočné úderné body

dány někomu kdo vůbec v
Útočných úderných bodech není na 1,2, ani 3. místě ?Prosím o vysvětlení děkuji .
 

DeletedUser754

Guest
Dobrý večer ,
prosím ?
Easinka
Obranné body 55 778 226-Deff
útočné body 12 140 558-Off
součet bodů 67 918 784
Vlk země
obranné body 85 606 051
útočné body 7 295 263
součet bodů 92 901 314

Matyji

obranné body 2 543 430
útočné body 52 112 595
body celkem 54 656 025

frenk 123
obranné body 4 590 189
útočné body 57 011 461
body celkem 61 601 650

Tak kde je pravda ?Děkuji za odpověd AB
 

DeletedUser754

Guest
Aha ,takže odměna patří těm co už nehrají a vzdali to :D:DProč se potom snažit ?

Jsem jenom ženská ale ono

(Offensive bash)-útočné úderné body zní opravdu jinak než (Total bash)
 

frenk 123

New Member
Útočné úderné body jsou jen jedny, nemá cenu o tom polemizovat.
Myslím, že tady vedení hry hodně pochybilo a ošidilo právoplatné vítěze od jejich odměny.
 

DeletedUser754

Guest
Ano frenky ,protože kdyby to bylo napsáno tak jak to má být ,tak jsme mohli útočit na sebe a měli byste to doma.Bohužel tady platí sláva těm co to vzdali .Pevnost není a odměna se dá nehrajícím :D:D
 

DeletedUser754

Guest
Svět Bastille
1.
Kvetak

Defensive bash 2 137 957
Offensive bash 46 203 319
Total bash 48 341 276
2.
Xamtor Vzdorohlavy

Defensive bash -útočné 14 259 349
Offensive bash-obranné 43 646 494
Total bash -celkem - 57 905 843

3.
s.e.fo
Defensive bash 7 386 355
Offensive bash 41 940 742
Total bash 49 327 097

Takže jak mi potom vysvětlíte tohle ?Jak je možné,že na každém světě to je jinak ?Tentokrát opravdu žádám o vysvětlení proč na světě Bastilla dostali odměnu útočníci a na Drachenu ne ?Nebo to mám kontrolovat ještě na německém ?Nakakat na hlavu si opravdu nemusí nechat nikdo ani hráči .AB
 

DeletedUser810

Guest
Nehledě na to, že v Castelu se opakuje stejná "chyba", jak v Drachenfelsu! Je přinejmenším podivné, že jeden svět ohodnotíte jedním kriteriem a další světy zcela odlišným! Hráči, kteří "vyhráli" zlaté mince díky deff ranks, byli povětšinou rozebráni a nejsou již mezi aktivními hráči. Za co jsou odměněni?
 

DeletedUser826

Guest
Dobrý den,
sluší se uznat chybu - ač jsem nebyl touto chybou zasažen, tak kritéria byla dána jasně - odměněna za "útočné úderné body", tedy ty body, které vystihují aktivitu hráče. Ono to také dává smysl, protože když se podíváte na žebříček obranných úderných bodů, tak většinou již hráči nejsou mezi námi, ale jsou zničeni.

Dokonce i u vyhlášení vítězů máte "útočné úderné body" - viz výsledky na Huniade https://cz.forum.tribalwars2.com/index.php?pages/world_Huniade/.

Update: teď se dívám, že 1-3. místo je odstupňované, takže "dotklo" se mě to :))
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser828

Guest
Zdravím, ne všichni neprávem ocenění byli zcela rozebráni nebo nedohráli, konečně píšu.:) Dnes mi přistálo 1500 mincí, netušil jsme proč, až jsem se dopátral, že jsem na žebříčku vítězů Drachenfelsu v útočných úderných bodech. Tomu nerozumím, v tomto kritériu byli zjevně mnohem lepší hráči. A pak byli ti dobíjení a bránící se, takže u mne to naskákalo v obranných bodech tak, že celkový součet mám skutečně nejvyšší. Ale vítězem a tedy odměněným mají být jiní hráči, jestli jsou tím kriteriem jen útočné body. Jak konečně stojí i na tabuli cti. Mám pocit, že podpora se ve stressu v rychlém uzavírání světa, na který zapomněla, jen spletla. Prosím tedy o nápravu.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru