Už nás to fakt nebavi

Renegad 84

New Member
Dobrý den mohl by už prosím vás někdo řešit ten problém stim že se nemůžeme připojit na telefonech....a prosím aby to řešil někdo jiny než ten vaš v uvozovkách ten co se o nás má starat ....jeho odpověď P.S.Mě to jede
 

matlaku

New Member
Od nás na svete Quadrangular castle (CZ69) už sme pisali na podporu asi 12 hračov, ja som im predložil dôkazi od dalšich 4 hračov, odpoved bola pred 2 tyždnami že to riešia vyvojari, žial nejak nič, je to všeobecny problem, skus ale vymazat si oznamka a spravy kde ich je vela, niektorym z mojich členov v kmeni to poohlo že sa nenačitavaju tolko veci, ale tiež im to ide max 3-5 minutky potom to zase vypadne
 

ganza

New Member
Jaké hlášení. ? Nejede to na novém androidu je to ještě horší . Na starším je to trochu lepší. Mám toho fakt dost.
 

wartr

New Member
jak kontrolujete hru adminu na servru je to podezřele a je mi to proti srsti co tak vypsat adminy a jejich hraci nicky
 

kubina

Community Manager
Člen týmu
Community Manager
Mrzí mě, že máš s hrou takové zkušenosti.

Mohu však říct, že nikdo s přístupem do systému hry hru nehraje, jsem to totiž já a můj šéf, co tam chodí pravidelně. Dále pak sysadmini, kteří určitě českou verzi nehrají a platební tým, který má omezená práva.

Pokud máš nějaké podezření nebo přímo důkaz, neváhej napsat ticket nebo soukromou zprávu zde na fóru.

Ps: mám účet na světech pod svým jménem, ale účet se nijak neúčastní světa, což je videt i z počtu bodů.
 
Nahoru