Soutěž

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Keeg

VIP

Soutěž



Milí hráči,

u nového serveru si již tradičně zasoutěžíme! Soutěž je rozdělená do dvou částí. Soutěžit můžete samozřejmě v obou částech.

I. Kmenová část - Alfa kmen
Cílem soutěže „Alfa kmen“ je dosáhnutí 5., 7. a/nebo 10. úrovně (všechny ceny může získat jeden kmen).

Ceny:
První kmen, který dosáhne 5. úrovně: Sons of Anarchy
1.000 Zlatých korun
, které budou rozděleny mezi všechny členy (částku zaokrouhlujeme na celé koruny nahoru)

První kmen, který dosáhne 7. úrovně: Sons od Anarchy
2.000 Zlatých korun
, které budou rozděleny mezi všechny členy (částku zaokrouhlujeme na celé koruny nahoru)

První kmen, který dosáhne 10. úrovně: Nebeští Ďáblové
4.000 Zlatých korun
, které budou rozděleny mezi všechny členy (částku zaokrouhlujeme na celé koruny nahoru)



II. Hráčská část - Nastartujte svou ekonomiku
Cílem soutěže „Nastartujte svou ekonomiku“ je být první, druhý, nebo třetí kdo bude mít 2000 bodů v žebříčku.

Ceny:
1. místo: 500 Zlatých korun - Sedrug
2. místo: 300 Zlatých korun - shprof
3. místo: 100 Zlatých korun - sarshazar


Stačí napsat příspěvek s tím, že jste již dané úrovně dosáhli. Podíváme se na žebříček a cenu přičeteme. O vítězích rozhoduje čas, kdy byl odeslán příspěvek. Neplatí kontaktování týmu jakoukoli jinou cestou.

TW2 tým
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1345

Guest
Zde je screen
 

Přílohy

  • Screenshot_2020-07-08-12-44-33-963_com.innogames.tw2.jpg
    Screenshot_2020-07-08-12-44-33-963_com.innogames.tw2.jpg
    704,7 KB · Zobrazení: 2

DeletedUser1345

Guest
Zde je screen
 

Přílohy

  • Screenshot_2020-07-12-07-57-08-410_com.innogames.tw2.jpg
    Screenshot_2020-07-12-07-57-08-410_com.innogames.tw2.jpg
    705,8 KB · Zobrazení: 2

DeletedUser1346

Guest
Zdravím,už jsem jako hráč urovně dosáhl mam 2014 bodu
 

TasmánskýČert

Active Member
Je mi líto, ale takový příspěvek neplatí. Není možné přidávat soutěžní příspěvek na někoho jiného. Jediné, co je potřeba, je sem sám za sebe napsat a splnit kritéria, takže tohle neuznáme. Je stále volné 3. místo.
tomu moc nerozumím - výhra není pro mě, ale pro dotyčného, který splnil podmínky a na forum se mu nedaří přihlásit a tak mě poprosil a přidání příspěvku - ovšem beru to v potaz - děkuji

S pozdravem,

Sar
 

Keeg

VIP
Pokud se mu to nedaří, tak má kontaktovat podporu. Jak jsem psal, jediná podmínka je sem napsat sám za sebe a tu nebudeme překračovat.
 

DeletedUser265

Guest
Soutěž byla ukončena, odměny rozdány!
Všem výhercům gratulujeme a děkujeme za účast.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru