pozvi kamaráda - nefunkční

  • Zakladatel vlákna DeletedUser418
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser418

Guest
Zdar kdy tahle funkce bude opravena ? gmail , seznam ,yaho , atlas atd. ani na jeden email známemu nic nedošlo .

Provinciie teměř prázdné , mapa velká , vesnice daleko od sebe kvuli nečemu co nefunguje nebo někomu takhle funkce ide ? nejlepší bude "pozvi kamaráda" ze hry uplně odstranit než několik měsícu řešit proč to nefunguje jak je u téhle onlinovky zvykem :D

Všechno jsem udělal dobře , nick , email asi 100x a nic prostě nedošlo .
 

DeletedUser265

Guest
Zdravím @s1t1n,

o žádném problému s touto funkcí nevíme. Můžete se, prosím, obrátit na podporu a připojit screen, kde v okně pro pozvání kamaráda máte vyplněné údaje?! Pokud to tedy nechcete řešit veřejně. ;)
 

DeletedUser418

Guest
CZ6 -
Piu
http://www.imgup.cz/image/Piu
 

DeletedUser265

Guest
V pondělí se Vám ozvu vytvořeným ticketem a zkusíme společně najít chybu. V současné době jsem mimo PC.
 

DeletedUser418

Guest
Pozvánka přišla ale kamoš je daleko odemě a taky má místo heamond heamond1 protože nepoužil puvodní email. ... takže uplně k ničemu system :D .
 

DeletedUser265

Guest
Jelikož se nezaregistroval přes email, kterým jste jej do hry pozval.
 

DeletedUser

Guest
Tak se také musím připojit se svými negativními zkušenostmi. Email kamarádovi přišel asi po 10 minutách a při jeho od kliknutí a následné registraci je 3 provincie ode mne. Stejného výsledku by docílil normální registrací...

Pro móda: Jsem si jíst že k registraci došlo přes odkaz. Viděl jsem to na vlastní oči ;)
 

Keeg

VIP
Pokud chcete řešit konkrétní chybu tohoto rázu, tak se obraťte, respektive váš kamarád, na ticket systém.
 

DeletedUser265

Guest
Funkce je funkční, avšak vesnici kamaráda systém zapíše daleko od kamaráda.

Situaci nahlásíme a budeme čekat na vyjádření, či případné vyřešení.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru