Podzimní server "D" cz30

DeletedUser957

Guest
Zdravím tým TW2, pomalu nám bude začínat podzim a další server v pořadí bude jubilejní 30tý, bavili jsem se tu během léta o možnostech speciálního servru, třeba i Mistrostvského světa, kde byl byl snížen například max. počet členů ve kmeni, všichni hráči také žádali další světy bez výtězných bodů atd...,
Můj dotaz je tedy jak to vypadá s tímto dalším servrem (světem)?
Pokud je to možné tak já a jistě i všichni ostatní hráči bychom uvítali nějaké informace ve větším předstihu než pár dní před spuštěním, předně by mohla být i zajímavá diskuze na toto téma, například by jste mohli udělat nějakou anketu o nastavení tohoto specielního servru apod... a rozeslat následně na registrované emaily hráčům pozvánku k účasti, aby se nás sešlo co nejvíce a zvýšila se šance na oživení této hry TW2;).
 

Keeg

VIP
Zdravím,

bohužel zrovna parametr členů v kmenu jen tak změnit nejde kvůli kmenovým schopnostem. Nejsem si zcela jistý, zda by bylo možné spustit server zcela nastavený na mistrovství/šampionát, ale ta myšlenka je aplikovatelná i bez technických změn. Ještě na tom pracujeme, určitě se ozvu dostatečně dopředu.

Díky.
 

DeletedUser957

Guest
Díky za předběžné info a budeme věřit, že se Vám povede alespoň něco v tomto smyslu spustit ;).
 

Svobec

New Member
nemyslíte že to je pro nas tak trochu podpasovka? od leta se snazime trochu ozivit tuto skomirajici hru a snazime se premluvit stare zname aby jeste jednou dali hre sanci a zahrali na svete kterej by mel mit vetsi uroven. Kdyz uz se konecne blizi ''D'' svet tak nam date pouze den dopredu vedet a HLAVNE A CO JE NEJVIC NAPRD tak tam date ty svoje vitezny body !! tohle uz proste nema cenu, jste asi nepoucitelni a na prani sve komunity vám vubec nezalezi. Koncim. Dekuji vsem se kteryma jsem mel tu cest se ve hre stretnout.
 

DeletedUser957

Guest
No také jsem překvapen a trochu zklamán...., není to dlouho co byl spuštěn svět "C" s výtěznými body a po 3 týdnech je tu nový svět "D" a ještě s výtěznými body, které většina hráčů nechce...., očekávali jsme specielní svět nebo alespoň normální bez výtězných bodů...., zejména když se jedná o jubilejní "30" svět...., nemohli by jste alespoň změnit ještě nastavení na klasické bodování bez výtězných bodů?
 

Keeg

VIP
Tento svět bohužel přišel neplánovaně a rychle, dozvěděl jsem se o tom také den dopředu. Proto nebylo možné pro něj nic připravit.
 

DeletedUser1069

Guest
Já do jisté míry chápu, že to nejde udělat jen tak. Ale na druhou stranu, od léta tu padali návrhy a již nějakou dobu VB hráče nebaví. A hlavně - nebaví nás stále stejný scénář - jeden dominující kmen na každém světě a na novém se prostě potká stará banda, která ukončila svůj svět. A pořád takto dokola.
Odliv hráčů je již velice znatelný - stačí se podívat na statistiky. Ale to asi ty hlavní nezajímá a nebo nedávají tomu takovou váhu.
 
Nahoru