Paladin

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Takovej technickej dotaz.... Potřeboval jsem přesunout paladina... tak jsem ho poslal jako podporu do té vesnice kde ho potřebuju... to bylo k ničemu a tak jsem pochopil že to je potřeba udělat přes Sochu. Ale proč přesun z vesnice do vesnice trvá 6 hodin, když jsou ty vesnice 20 minut cesty od sebe??
 

DeletedUser

Guest
je to nastavený dovšechvesnic stejně, možná proto, aby sis ho nepřesouval dle libosti, ale jen když bude potřeba
 

DeletedUser

Guest
No já bych považoval za logický, kdyby cestoval tak dlouho jak dlouho to tam trvá normálně.... zase když budu mít vesnici u někoho z klanu přes půl mapy a půjde tam 6 hodin, je to taky blbost.
 

DeletedUser9

Guest
Bohužel u nás je to systemově vyřešeno takto. Pravděpodobně hráči DK 1 s tímto budou mít ze začátku problém, ale nedá se nic dělat :)
 

DeletedUser

Guest
Na DK je to úplně stejně, přesun paladina trvá stejnou dobu jako jeho rekrutace, což je vcelku logické, pokud jej chceš v jiné vesnici než kde byl rekrutován, funguje to jako bys ho v dané vesnici znovu rekrutoval, pouze pokud jej pošleš jako podporu, jde ti podle vzdálenosti.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru