Přepínání mezi světy

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Zdravíčko,

vlastním tablet Alcatel One Touch s Androidem 4.4.2. Nedávno jsem si nainstaloval apk a jaké bylo mé zklamání, když jsem nemohl přepínat mezi světy, tak jako to jde na PC...
 

DeletedUser265

Guest
Zdravím...

Android aplikace musela být uzpůsobena i telefonům, které mají mnohem menší displaye, než tablety... Změna světa není ani v android aplikaci nic těžkého. Otevřete kartu "Nastavení" a v něm máte odkaz na "Výběr světa"
 

DeletedUser464

Guest
Dobrý den, mám podobný problém. Stáhl jsem aplikaci na mobil a automaticky nebo nevědomě jsem založil nový účet. Žádné nastavení, kde lze odhlásit účet a přihlásit jiný, jsem nenašel. Mám tu akorát profil se změnou hesla, e-mailu apod.
 

DeletedUser265

Guest
Zdravím
V liště, kde najdete "Nastavení" a různé přehledy (jako Vesnice, Armáda, atd.), tal tam je ještě skrytý odkaz "Odhlásit", jen musíte posunout na této liště směrem zprava doleva.

Poté se můžete přihlásit pod pravým nickem.

Jen malá rada. Hrajte jen pod jedním a druhý nahlaste podpoře s prosbou o smazání. V opačném případě budete bran jako, že porušujete pravidla s multiúčty.
 

DeletedUser464

Guest
Výborně, už jsem to našel, ta lišta mě zradila, díky :) zkusím ještě něco udělat ohledně těch multiúčtů
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru