Ovládnutí kmenem - Castel del Monte

Keeg

VIP
Tribe_Domination_Ends.jpg


Milí hráči,

vedoucí kmen Elita svatých rytířů nyní vlastní 70 % všech vesnic v hodnocení prvních 10 kmenů na serveru Castel del Monte. Event Ovládnutí kmenem proto začíná.

Znamená to, že na Castel del Monte se již nelze registrovat.
Pokud některý kmen dosáhne hranice alespoň 80 % vlastněných vesnic na serveru, svět se uzavře nadobro a vítězové obdrží zlaté koruny v několika kategoriích. Členové vítězného kmenu navíc obdrží každý po 200 zlatých korunách. Koruny pak jdou využít samozřejmě i v jiném světě.

Hodně štěstí!
 

DeletedUser722

Guest
Ahoj,tak už to máme tu chtěl bych hráčům poděkovat za snaživou píli na serveru ať už jsou pravidla nastavena jinak než si mnozí hráči představovali (pevnost,coopy atd.) tak těm hráčům co tam zůstali a snaží se dobýt 80 % mapy zůstal tam vlastně jediný kmen protože při nedokonalosti hry se někteří hráči zbaběle přestěhovali k vítěznému kmenu a vlastně ti praví bojovníci buď nechali ležet účty na pospas nebo lepší přestali hrát tenhle svět a hraji jiné hry nebo lepší nový server.Ať si tam sedí a dobývají stále než se zavře svět a určitě není dobré aby si vlastně vítězné koruny tahali na jiný server protože ty koruny smrdí jasně váži se k účtu daného hráče,ale kdo by chtěl tyhle bojovníky zpátky ?
ještě jednou děkuji a hlavně hráčům co jsem s nimi hrál v kmenu Strážci Nebes (STN)

ps: není to zase nový výklad pravidel :Členové vítězného kmenu navíc obdrží každý po 200 zlatých korunách. Koruny pak jdou využít samozřejmě i v jiném světě.
Nikdy se to tam nepsalo :)

ps: zapracujte na pravidla z Pevností a určitě se vám vrátí dost hráčů když se pořád něco vylepšuje snad se ho za pár let dočkáme:)
 

DeletedUser813

Guest
Pravidla jsou dána, třeba i nedokonalá, svět je zlý i dobrý, hráči různých povah a úvah,..!§ Hra mne naučila, že silný má vždy navrch, skoro jako v reálném životě,.!! Dohrávám v klidu a pohodě, konec nechám náhodě,..!§ rytíř,.. Jaryn
 
Naposledy upraveno moderátorem:

TasmánskýČert

Active Member
Taktéž děkuji za fajn hru na castelu - alespoň zpočátku...STN jako spojenci mého Kmene WOH. Už teď gratuluji vítěznému kmeni, jelikož už nikdo z jejich protihráčů aktivně nehraje...důvody tu zmiňovat nebudu - vítězové se poplácají po ramenou - protože díky vlastní skvělé taktice vyhrávají - když má každý z jejich uderníků za sebou deset coopů to se to panečků válčí :) Takže vám tu brilantní hru pánové přeji - spravím si do konce roku chuť na dvou jiných serverech. Celkové vítězství kazí nedokonalost hry v poli coop účtu kde tzv. sběratelé kamarádu co nehrají vyhrávají dlouholetou hru trpělivosti a nudy :)
 

DeletedUser815

Guest
Na tohle jsem čekal hodně dlouho. Samozřejmě gratulace vítězům, obrovská gratulace mému kmenu WoH, jsou to super lidi a ještě lepší hráči. Dám si teď pauzu od DK, čekají mě na jiných hrách, kde mám více zkušeností. Ale někdy se sem zase vrátím, doufám, že i s naší super partou. Zakladatel WoH ;)
 

Keeg

VIP
Dnes dosáhl vítězný kmen Elita svatých rytířů 80 % vlastněných vesnic a svět dobyl. Gratulujeme!
Do konce týdne vyřešíme všechny záležitosti s tím spojené.
 

DeletedUser813

Guest
Je tu konec a zazvoní zvonec,..!! Negratuluji vítězům, spíše obdivuji houževnatost a trpělivost těch, kteří dohráli až do úplného konce. Loučím se se starým světem, snad v novém světě bude lépe,..?!
 
Nahoru