Odkaz na eiki ve hře přes ozubene kolečko

jerryliii

New Member
Ahoj, ano, to je správně, máme novou wiki. Jednotky najdeš zde: https://support.innogames.com/kb/TribalWars2/cs_CZ/1537/Jednotky
Musím říct že ta nová wiki je absolutně příšerná ta stará byla mnohem přehlednější a mnohem víc novým hráčům dala v té nové chybí mnoho důležitých informací. =( Snažím se učit nové hráče aby je hra bavila a neustále jste nepřicházeli o hráče a bohužel bez pořádné wiki se blbě odkazuje na zajímavé články co stará wiki obsahovala. Zda mého názoru hráče co to hraje x let byl to krok špatným směrem ale co se dá dělat ještě že ty znalosti a zkušenosti jsou v těch hráčích když už je nenajdou na wiki.
 

jerryliii

New Member
přehlédnout a třeba jsem nenašel tabulky kolik stojí jaký level budov surovin a tyhle věci co byli na staré wiki. možná je to tím že je to dost nepřehledné. když jsem učil nové hráče jak hrát tak mi dost chybí ta stará wiki. lituji že jsem si to zavčasu nezkopíroval do wordu.
 

Darth Farysek

New Member
zdravim tak jsem to natah tw2 na androjit a i když dám odhlsit , nebo ozubene kolo aktualni adresu email tak me to ndedalo na muj učet pomužete mi?
 

olaleuk

New Member
Zdravím,
rovněž se mi nedaří najít přehled, kde bývávaly jednotlivé levely budov a jejich cena v surkách. Byla to pro mě skvělá pomůcka, člověk si mohl nadstavět třeba skladiště, nebo si odhadnout potřebný počet surovin.
 

kubina

Community Manager
Člen týmu
Community Manager
Ahoj, děkuji za info.

Podívám se na to a pokud bude možné, tak přehled budov přidám.
 
Nahoru