odchozí útoky - ikona

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
zdravím, při procházení náhledů a informací o vesnici jsou příchozí a odchozí útoky označeny stejnou ikonou hrad s modrou šipkou, což je docela zavádějící, když na ves jde několik útoků a z náhledu nejde poznat, který je příchozí a který odchozí, pak se musí klikat na každou útočící ves a zjišťovat, zda ves útočí, či se vrací. Pokud jsou 2 útoky, tak to jde, ale pokud hráč posílá 50 útoků na pár vesnic a pak je třeba vměstnat vláček šlechticů do mezery mezi útoky, tak to fakt nejde a strašně to zdržuje
 

DeletedUser

Guest
Zkuste smazat "cache" vašeho prohlížeče - problém by se tím měl vyřešit sám ;-)

pokud mi napíšete jaký máte prohlížeč, tak vám pošlu i správný odkaz, kde uvidíte návod "krok za krokem"
 

DeletedUser

Guest
v androidu používám apku, telefon čistím pravidelně přes clean master, jak paměti, tak i dočasné soubory, paměť několikráte denně, soubory min. 1x za 2 dny
 

DeletedUser

Guest
v tom případě se omlouvám, já teď v aplikaci nevidím žádné šipky, vidím ikonky na vesnicích - na každé ikoně je vidět, zda-li se jedná o útok / špehování / podporu a zda-li jsou na cestě tam, nebo na cestě zpátky ... Což mne přivádí k myšlence, že se tato data ukládají do mezipaměti pouze "na oko" pro aplikace a že tam v realu nejsou... To znamená, že když odešleš útoky a vypneš aplikaci, tak může dojít k problému... Stejně tak když smažeš mezipaměť telefonu, tak aplikace "ztratí" údaj o tom, co to bylo za rozkaz...

už si zkusil přeinstalovat applikaci, jakou verzi máš Androida ?
 

DeletedUser

Guest
android 4.2.1, jádro 3.4.5, je to při útocích na cizí vesnici a při rozkliknutí "i" v náhledové růžici, všechny útoky mají stejnou ikonu a po dosažení útoku naběhne čas příchodu do domovské vesnice opět se stejnou ikonou, mě to dělá před i po rerstartování hry a promazání paměti. Jo a apka se aktualizuje automaticky
 

DeletedUser

Guest
Zkusím to na svých tabletech a pak ti dám vědět co jsem zjistil a na co jsem přišel :)

edit : tak jsem vyzkoušel pár aplikací v pár verzích androida a všude se to chová "různě" ... také hraní společně v aplikaci a prohlížeči hře nedělá nejlépe (viz. čáry útoků a podobně)
pokud budu mít čas, tak o víkendu udělám nějaký velký zápis
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru