Noční bonus a limit členů

  • Zakladatel vlákna DeletedUser261
  • Vytvořeno

DeletedUser261

Guest
Zdravím, hledám, ale nenacházím, tak se raději ptám, jak je to s nočním bonusem na třetím světě?
A dále je na wiki uvedeno, že je limit členů v kmenu 40, ale v reálu to tak nevypadá. Díky za odpověď.
 

DeletedUser9

Guest
Dobrý den, pravděpodobně jste nehledal dostatečně :). Obě situace se tu probírají.
Co se týče limitu v kměnu, viz ZDE
A ohledně nočního bonusu ZDE
 

DeletedUser

Guest
Zdravím, také by mě zajímalo kdy se ten problém s počtem členů v kmeni vyřeší... bez toho aby se vymlouvali na § 15 Odpovědnost za vady a omezení odpovědnosti :-D. Že hrajeme Beta verzi víme :)... že budou nějaké chybičky víme a počítáme s nimi :), ale tohle je chyba v nastavení a ne ve vývoji. Hlavně nás překvapuje a udivuje přístup kdy místo kontaktování hráčů s informacemi o chybném nastavení uzavřete téma s odvoláním na § 15.
Pokud bude takový přístup nadále tak to nejspíše bude Beta doživotně :-D...
 

DeletedUser9

Guest
Bylo psáno, že jakmile budou dostupné informace dostanete je, není důvod spamovat neustále na tuto situaci :) Až budou informace, pošleme vám je. Je v nasem zájmu, abyste věděli, co a jak, ale pokud informace nejsou, nemůžeme více dodat.
 

DeletedUser

Guest
Pokud je tohle Spamování tak se moc omlouvám... tohle jsem vážně nechtěl :-(.
Jde (mi) jen o to kdyby třeba někdo z Kmenového Týmu (někdo od vás) poslal hromadnou zprávu všem na tomto světě jako to děláte s jinými informacemi nebo zpravodaji, že tento svět má takové nastavení a na odstranění chyby se pracuje. Aby si zbytečně nenabírali do kmene 200 lidí, že s velkou pravděpodobností o ně přijdou.
Jde o to, že mnozí o této chybě stále nevědí a případně se to dozvídají od jiných, když jim to náhodou někdo napíše.

Takže vás žádám, když tedy máte tu informaci, že je na tomto světě chyba s počtem členů v kmeni Pošlete ji ostatním hráčům :).

Bohužel tady na fórum moc lidí nechodí tak se to asi jinak nedozví :-(.

Omlouvám se ještě jednou za tento Spam :)... zítra večer jej klidně můžete smazat :). Těším se, že brzy bude vše v pořádku a všichni si užijeme tuhle Bezva hru :).

 

DeletedUser9

Guest
Není to spamování jako spamování, ale musíte to pochopit, že tato situace už je zde řešena a kdyby informace byly, dodáme je. Nemusíte se bát, že ne. Chápu, že tato chyba je závažná a navrhnu vedení, aby poslali zprávu do hry se zprávou, určitě to je důležité, aby ostatní věděli, že se na odstranění chyby pracuje. Děkuji za pochopení a trpělivost.
 

DeletedUser385

Guest
Je sice krásné, že to zde takovýmto způsobem odbydete a pak to už dále neřešíte, ale tahle hra díky tomu, že se tady může spojit 200 největších farmářů, kteří tady nepřišli hrát bojovou strategii, ale jen nudně farmit, přestává být jak zábavná a i přestává být hratelná. Podle wiki má být 40 hráčů, opakovaně se to zde diskutuje, že to tak má být právě z těchto důvodů, aby se z hry nestalo jen nudné farmení a čekání na zabrání tím 200 členným kmenem, který začal o dva měsíce dřív hrát... Pro mě z toho plyne neschopnost řešit, ty nejdůležitější věci a hlavně mě tímpádem tahle hra přestává definitivně bavit, protože tady může mít člověk strategii, jakou chce i může být jeden z nejsilnějších hráčů i může mít skvělé spoluhráče v kmeni i může být velice aktivní, i může vyhrávat body v soutěžích, i si může kupovat zlaté koruny a stejně to projede s kmenem 200 největších a nejstarších farmářů, kteří nehrajou o to, co se píše na wiki - tedy o jednotlivá království, ale jen o trapné body ve světě.
 

DeletedUser265

Guest
Zdravím MmM.

Váš příspěvek je ke starším příspěvkům, které jsou v současné době zcela neaktuální (jsou z ledna). Noční bonus byl spuštěn poslední aktualizací a limit členů je dávno nastaven tak jak je, informací o tom jsme předali několik. Z toho vyplývá, že nikoho neodbyváme. Pokud vím, tak i na Wiki je udán počet členů v kmeni 200! Máte asi staré informace, kdy my, česká jazyková mutace (stejně tak ostatní tymy), jsme dostali informaci o počtu členů v kmeni v počtu 40 a nakonec se tento počet zvýšil na 200. Původní informace byla již opravena a řádně hlášena hráčům.

Pokud někdo farmí, tak farmí, nemůžete přeci po nás chtít, abychom všem hráčům nařizovali strategii. Nějak ke svým vesnicím přijít museli a farmením asi těžko.
 

DeletedUser385

Guest
Samozrejme, ze nemuzete nikomu nic narizovat, ale 200 clenu vede k farmareni a navic k obycejnemu honeni se za body v celem svete, misto toho, o cem ma byt tahle hra, podle wiki a to totiz o dobyvani jednotlivych kralovstvi. Je smutne, ze misto vyreseni problemu, se nad tim evidentne jen mavlo rukou.

A je to skoda, protoze pak tahle hra je zbytecne nudna, o cemz docela svedci to, ze ji driv nebo pozdeji vetsina hracu prestane hrat.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser265

Guest
Ono dřív nebo později musí každý bojovat a dobývat další vesnice, protože bez toho se hráči nikam dál neposunou. Každý kmen je jiný, jeden farmí, druhý je tzv. mrtvý (shromažďuje hráče, ale jinou funkci nevykonává), nebo jejich činnost je poloviční (půlka kmene funguje jako kmen a druhá se jen "veze") a pak jsou tady kmeny, které jsou plně funkční, ve kterém jsem měl i možnost být členem... Kmen byl bojový a bitvy byly strategicky i takticky plánované. Ve výsledku jsme měli "jen" cca 70 hráčů, ale všichni fungovali jako kmen. Zakladatel kmene si své soukmenovce pečlivě vybiral. Potřeboval jste podporu v obraně, v útoku?! Nebyl problém, stejně tak, jako když jste potřeboval suroviny. Z toho vyplývá, že jaký je zakladatel, takový je celý jeho kmen. :cool:

A pokud se kmen zaměří pouze na farmení, tak na to jednou, logicky, dojedou. Bez zkušeností v boji a výpomoci ostatních se bitva vyhrát téměř nedá.
A až, doufejme, že se toho dočkáme, bude spuštěna funkce "Kmenové valky", tak věřím, ze nejedno bojové srdce zaplesá. :)
V současné době budeme ale jen doufat.

Zkuste založit, pokud jej už nemáte, svůj kmen, který by spojoval stejně strategicky smyšlející hráče. Věřte, že to není jednoduchý úkol, k níž potřebujete mít zkušenosti z diplomacie, nelze jen poslat nicneříkající pozvánku.
 

DeletedUser385

Guest
Plně s vámi souhlasím, kmen jsem založil ihned po tom, co jsem začal tuto hru hrát a mám spoustu skvělých spoluhráčů a bojovníků, ale jsme neustále atakováni neschopným kmenem ze západu, který má ovšem 200 členů a mi jen 25, protože víc hráčů tady k dispozici nebylo... to je stav, ke kterému musí logicky dojít vždy, když máte v téhle hře limit 200 členů... z toho silnějšího se k nám nikdo z těch srabů nepřidá. Pak je z toho logicky jen nudné farmaření pro ty velké a neustálý napres na ty malé, kteří ale hrají o to, o čem se tvrdí, že je tahle hra na wiki. A to pak nemůže donekonečna bavit ani jednu stranu.
 
Nahoru