Nelze se přihlásit na Tribal wars

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
stejný problem take se nemohu přihalsit do hry někdy se mi to třeba na 10 pokus povede jinak take když dam přihlasit se tak mi jen točí kolečko načitaní a nic prohližeč google chrome problemy začaly zhruba před tydnem
---
dnes nezabral ani 100 pokus a ani jiny prohližeč mozzilla včera jsem se do hry ještě na několikatý pokus o přihlašení přihlasil dnes nic tak se s tím snažte něco udělat dřive než budu nucen skončit
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9

Guest
Dobrý den,

pokud se do hry přihlásíte, zkuste mi zde (ve spoileru) nebo do osobní zprávy zaslat Build. Tento Build naleznete v Nastavení - Podpora.
 

DeletedUser

Guest
brácha má ten samý problém, už asi 4 dny se mu nedaří přihlásit a když se přihlásí, nejde se mu dostat na mapu, někdy až na 40 pokus, nevím, vypadá to že byla asi nějaká aktualizace windousů, já je mám bloklé, tak mi to šlape
 

DeletedUser

Guest
povedlo se mi přihalsit v google chrome ale až po projetí a čištění pomoci ccleaneru po vypnutí a zapnutí pc jsem pro přihlašení do hry opět musel použí ccleaner vymazaní historie v prohližeči nepomohlo používam ccleaner verze v3:28.1913 64 bit verzi a win 7 64 bit verzi
 

DeletedUser

Guest
no opět vyplé pc a opět možnost přihlašení v google chromu až po projetí ccleanerem jinak načitání a nic se neděje
 

DeletedUser418

Guest
Dneska skoro nemožné se přihlásit ( ve dne velké problémy , v noci vše funguje jak má = servery nestíhají když je online moc hráču ) .
Jak sem psal koupit lepší hardware nebo přestat spuštět nové světy v takovém šíléném tempu ale tohle se dalo čekat když se celosvětově za jeden měsíc spustí 20 a více světu :D .
 

DeletedUser9

Guest
Jaký operační systém používáte? Nepoužíváte antivirus Avast?
 

DeletedUser418

Guest
1 pc = W7 X 64 + avast /// 2pc = winXP x86 + avast /// 3 pc = kali linux x64 bez antiviru jen Iptables firewall .

vypnul sem avast a všechno jde normálně není možné podle avastu je na tribal wars neplatný nebo starý ssl certifikát a představuje pro mě bezpečnostní hrozbu .

Jen nechapu proč bylo všechno v noci v pořádku a ve dne ne .
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
použivám avast nějak pc chranit musím jinak jsem avast bez problemu používal i v době kdy to fungovalo a neblblo to takhle jako posledních zhruba 10 možná 14 dní
 

DeletedUser9

Guest
Dobře, děkuji za informaci. Snažíme se zjistit více, nicméně chyba bude pravděpodobně již zmíněném certifikátu. Zkuste si přidat vyjímku pro TW2.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
podle mne problem v přetiženosti servru někdy bez problemu jindy se nepřihalsím třeba půl dne jestli to takto bude púokračovat nezbude mi nežli zrušit učet a vybodnout se na to nemohu u toho sedět půl dne a čekat kdy se mi konečně podaří přihlasit občas pomuže promaznuti ccleanerem ale ani to ne vždy a když už se konečně přihlasím tak to mrzne při jakemkoliv přepnutí at už mapy nebo vesnice nebo když dam něco stavět pro mne nehratelné všechny ostatní stranky u mne ok tak se s tím už pokuste něco udělat
 

DeletedUser265

Guest
Jak již bylo několikrát psáno, chyba je v Avastu!, ne ve hře.
 

DeletedUser

Guest
nechci byt sprostý ale blbne to od doby co se přidali nové světy zitra mi odpovite že mam pomalí net nebo něco tak podobně avast jsem použival i v době kdy to neblblo ted to blbne většinou v době kdy je nejvice hraču přihlašeno nyni večer přihlašeni napoprvé jindy dam přihlašení kolem 17 až 18 hod a jsem bez šance se přihlasit někdy se to na opakovaný pokus podaří a když už se to podaří tak je to věčně time out a ostatní stranky jdou i v tu dobu ok
 

DeletedUser454

Guest
Chyba je v Avastu? To si děláte le graci ne? Kdyby to tak bylo, hodí mi avast hru do truhly a nazdar armádo. To je blud. I kdyby Avast měl něco proti programu jako je TW2, tak je to, že je v něm něco zy by MOHLO být hrozbou. Jenže mě se tohle nezdá. Podle mě je to opravdu asi tím, že máte servrovnu, která nestíhá, v noci se naloguju klidně i na 2 světy najednou, ve dne mi trvá přihlásit se na jeden. ALW POZOR! Jakmile se naloguju, už mi to málokdy spadne. Pravda, občas to chvilku seká, ale hrát se dá slušně. Ovšem běda, když chci přejít na jiný svět, opět martýrium s nalogováním. Takže je chyba u vás:) Neházejte to na avast, on si plní svou funkci, snaží se chránit počítač.
 

DeletedUser

Guest
dnes jsem se pravě pře dpar minutami uspěšně nalogoval přepnul jse celkem dvě vesnice ve kterých jsem dal něco budovat přepinam na 3 a točí to docela dlouho a nic tak jsem dal znovu načist a v prohližeči se mi objevilo toto :
{{ 'loading' | i18n:loc.ale }}


  • {{emptyTranslation}}
  • {{ item.displayedName ? item.displayedName : item.name }} {{small}}

{{ sizeName | i18n:loc.ale:textObject }}
{{ 'add' | i18n:loc.ale:textObject }}
{{ linkType | i18n:loc.ale:textObject }}
{{ 'report' | i18n:loc.ale:textObject }}
{{ 'url' | i18n:loc.ale:textObject }}
{{ 'abort' | i18n:loc.ale:'notifications' }} {{ offer.costs }} {{ offer.sale_costs }} {{ 'buy_now' | i18n:loc.ale:'notifications' }}







973263328
 

DeletedUser265

Guest
Pro všechny - zkuste před logováním vypnout Avast! a uvidíte, že se bez problému přihlásíte! Vše je popsáno, rozebráno výše, tak nechápu Vaše útoky.

Téma zamykám.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru