Nelze se přihlásit na Tribal wars

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Zdravím. Mám problém s tím že mi nejde se přihlásit na TW2. Po stisknutí tlačítka přihlásit se pod ním objeví kolečko načítání a dál nic. Problém nezmizel ani po přeinstalování chromu a ani po vymazání cookies. Nevíte někdo co s tím?
 

DeletedUser9

Guest
Dobrý den,

Pokusíme se společně tento problém vyřešit. Pokud tedy dobře chápu, po zadání přihlašovacích údajů se vám zobrazí pouze kolečko načítání a dále nic? Žádná chyba nebo podobně?

Odkdy tento problém trvá? Stal se už i jindy nebo až teď?
 

DeletedUser

Guest
Ne, žádnou chybu mi to nehlásí. Trvá to už zhruba týden. Nikdy předtím se to nestalo.
 

DeletedUser

Guest
Dobrý den. Mám stejný problém. Již několik dní se nemůžu také do hry dostat. Spustím hru, naskočí úvodní obrazovka, vpravo nahoře naťukám svoje přihlašovací data a když je potvrdím nestane se nic (objeví se kolečko, že to načítá). Používám Operu (ver.30.0.1835.125) a Internet Explorer (ver.11.0.9600.17914) na Win7. Díky.
 

DeletedUser265

Guest
Zdravím @djsoso; @Sengir

Dovolte, abych shrnul, co víme:
  • problém přetrvává zhruba od 20. 7. 2015
  • jiný prohlížeč - beze změny (odzkoušené Google Chrome, Opera [v. 30.0.1835.125], Internet Explorer [v. 11.0.9600.17914])
  • smazání cookie - beze změny
  • reinstall prohlížeče - beze změny
  • operační systémy, kde se problém vyskytl - Win7
Problém: nelze se přihlásit do hry, po zadání údajů se zobrazí systémové načítací kolečko.

Prosím všechny, kteří se s tímto problémem setkali a mají nějaké poznatky, sem s nimi. Děkujeme za spolupráci!
 

DeletedUser88

Guest
Po přihlašení do hry mi na chvili zamrzne prohližec a chvili nejde nic dělat......Je to dost otravně jelikož se mi zasekne i přenos. Děla to i více lidem nebo je to moje chyba?
 

DeletedUser265

Guest
Zdravím @Nitram

můžete Váš problém trochu specifikovat? Co se děje, když je hra zamrzlá, případně doplnit screen, kdy je hra zamrzlá.

Děkuji za spolupráci.
 

DeletedUser

Guest
Bez%20n%C3%A1zvu.png
mám s tímto podobný problém akorát já kliknu na start přejede mne to do načítání a zamrzne to
 

DeletedUser

Guest
Zdravím.
na Win7 se nemůžu stále dostat do hry (Opera, IExplorer) dostanu se na tuto tabulku a dál ani po novém načtení ani po restartu prohlížeče se nedostanu :
DK2_01.jpg


na notebooku na Win 8.1 (Opera, IExplorer) se mi do hry povede dostat až po několikerém resetování stránky ...
 

Keeg

VIP
S takovým konkrétním problémem se prosím obraťte na ticket systém. Odkaz je nahoře na tlačítku Podpora.
 

DeletedUser

Guest
Mám stejný problém s přihlášením od 2.8.2015. V sobotu 1.8. ráno jsem normálně odehrála a v neděli večer jsem se nemohla přihlásit. Žádná chyba, žádné vysvětlení, hra se prostě zasekne v průběhu přihlašování a nehne se. Někdy po opětovném načtení naskočí přihlášení, ale zasekne se v průběhu načítání mapy. Zajímavé je, že po 23. hodině v noci hra funguje, zhruba do 5. hodiny ráno. Přes den je to bez šance. Proto předpokládám, že je to problém na vší straně a nikoli na mé. Už je mi líto peněz, které jsem do této hry vložila. Můj účet zůstává většinu dne bez dozoru ve hře, kde mě může kdykoli někdo napadnout.
Doufám, že situaci brzy vyřešíte, nerada bych opustila hru, která se mi líbí a do které jsem již investovala nějaké peníze.

Delinkas
 

DeletedUser454

Guest
Tak jsem si myslela, že to dělá jen mě a koukám, že to není na mojí straně (na mém počítači). Já mám mozillu, firefox poslední verzi. Vymazala jsem už asi 3x cookes i nedávnou paměť, napsala jsem to i na suport, poradili mi to samé. Já se sice do hry dostanu, ale s velkými problémy. Třeba až na 3-5 pokus se mi načte hra první můj svět, když už tam jsem, tak sice hra jede, ale běda, když se chci dostat do dalšího světa. Musím všechno opakovat, opět několikrát. A dneska odpoledne, k dovršení všeho, mi nejde přejít do vesnice, tak nevím co se děje. Mohli byste s tím prosím vás něco udělat?
 

DeletedUser418

Guest
Všichni mají stejný problém .. je možnost "zamrazit" servery než se problém vyřeší ? Přišel jsem o šlechtice protože se nešlo přihlášit a nestihnul jsem poslat armadu , tedka čekám než servery přestanou lagovat protože v téhle situaci je hra nehratelná a nejhorší je když chcete poslat před šlechtice "off" a napíše vám to ztráta spojení fakt za tohle někoho pořádně propléskat :D . Jedná se o závažný problém který narušuje celou hru a měl by byt vyřešen max do 24 hod . Máte vubec nejaké informace co se děje ? nebo jen pro uklidnění hráču neco napíšete ? Tohle forum je jak k jiné hře :D

Kde mužu žádat odškodné ? ( všechno mám nafocené , zaznamenané časy ) napsat na support ?
 

DeletedUser265

Guest
Zde nelze žádné odškodné, na to nemáte žádný nárok. Hra je funkční, kdyby funkční nebyla, tak by ji nemohl hrát nikdo.

Jde o to, že se snažíme problém najít, protože nemůžeme najít zakopaného psa, proto se založilo toto vlákno, abychom zjistili, co mají daní hráči společné, že se jim hra při přihlašování ,,kousne". Může to být jen nějaké rozšíření, aktualizace software, cokoliv.

To, že stále budete psát akorát to, že vám hra nejde, že chcete odškodné, tím se určitě nehneme z místa. Proto Vás prosím, @s1t1n, buďte věcnější.
 

DeletedUser454

Guest
já žádné édškodné nechtěla, jen by mě zajímalo čím to je, to je celé. Jak jsem psala, hraju na noťasu, mám mozillu- firefox a nejnovější Windovs 10. Mě by to zajímalo proto, že někdy se přihlásím do hry na první pokus, ale nejde mi na první pokus přepínat mezi světy. Jindy se nemůžu dostat do hry, třeba to musím prorážet až 3-5, ale mezi světy se přepnu třeba na 2 pokus. Než to začalo zlobit, měla jsem otevřená klidně 3 okna, v každém jiný svět a v pohodě, teď, když otevřu druhé okno se hrou, obě okna spadnou. Minule mi asi dvě hodiny nešlo přepnou do vesnice, ale to už je zase v pohodě. Nevím čím to je, než jsem našla tohle vlákno, myslela jsem si, že to dělá jen mě. Pokud byste na to přišli, co s tím, byla bych ráda a předem děkuji. Lea
 

DeletedUser418

Guest
Zde nelze žádné odškodné, na to nemáte žádný nárok. Hra je funkční, kdyby funkční nebyla, tak by ji nemohl hrát nikdo.

Jde o to, že se snažíme problém najít, protože nemůžeme najít zakopaného psa, proto se založilo toto vlákno, abychom zjistili, co mají daní hráči společné, že se jim hra při přihlašování ,,kousne". Může to být jen nějaké rozšíření, aktualizace software, cokoliv.

To, že stále budete psát akorát to, že vám hra nejde, že chcete odškodné, tím se určitě nehneme z místa. Proto Vás prosím, @s1t1n, buďte věcnější.

Nic společného nemají všichni mají stejný problém .... ale na forum nechodí skoro nikdo . Hraju na 3 serverch a na každý se musím 5 - 10 x přihlašovat což je velice otravné když to děláte 1500 - 2000 x za den ... Doporučuju koupit lepší hardware ( problémy z příhlášením , hra někdy přestane reagovat a je potřeba se znovu přihlásit , nelze se dostat do města je potřeba se opět znova přihlásit , nezobrazí se část mapy i když tam mám vesnici zase opětovné přihlášení = 1500 - 2000 přihlášení za den ) . Řešení je výše lepší hardware nebo přestat spouštet nové světy :) .

Napsal sem 53 hráčum všichni mají stejný problém a na forum nenapsali protože tady s tím stejně nikdo nic neudělá takže budou potichu sedet a čekat co bude dál . Jaký je officialní kontakt na autory hry ? ( předpokládám že komunikují anglicky ? ) . Napíšu přímo jim a snad se problém vyřeší co nejdříve , čekat měsíc na udpate rozhodně nehodlám radeji skončím a ušetřím si nervy .
 

DeletedUser265

Guest
Mně osobně se to nestává a do hry se standardně lognu, bez problémů! Takže to asi všichni stejně nemají. Vidíte vše velice jednoduše a černobíle, ale tak jednoduché to opravdu není.

Oficiálním kontaktem s IG jsme my. ;)
 

DeletedUser418

Guest
Mně osobně se to nestává a do hry se standardně lognu, bez problémů! Takže to asi všichni stejně nemají. Vidíte vše velice jednoduše a černobíle, ale tak jednoduché to opravdu není.

Oficiálním kontaktem s IG jsme my. ;)

Mně osobně se to nestává a do hry se standardně lognu, bez problémů! - na mobilu možná ale na pc určitě ne není možné aby měla problém jen část hráču když je chyba na vaší straně.


cz4 , cz5 , cz6 všude stejný problém a dneska se to ještě zhoršilo neustalé " zráta spojení" hlavně nepiště že mám pomalí internet problém je u vás ...

40mb UPC zatím bez jediného problému .

Pro mě nehratelné projdu 1-2 vesnice a musím se znova přihlásit je potřeba vymyslet nejaké řešení než začnou hráči končit ....

Co mám dělat dál ? zase čekat pul roku na řešení ? do tydne budu mít nervy v pr... :D .
 

DeletedUser9

Guest
Dobrý večer,

veškeré vaše poznatky nám určitě pomohou, každým dnem se snažíme zjistit v čem je chyba, bohužel to ale není práce na jeden den. Proto nezbývá nic jiného než čekat. Veškeré informace jsou vedení zaslány.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru