Kritéria spouštění nového serveru

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

TasmánskýČert

Active Member
Asi to úplně nespadá do této sekce, ale chtěl bych se zeptat jakými kriterii se řídí spouštění nových serverů? Zdá se mi neskutečně zbytečné spouštět na CZ další server když Juval nejenom že není zaplněný ale ten je přímo bolestně prázdný...absolutně nevyužitý a přesto všechno je spuštěn nový Kronborg. Tak jsem se chtěl informovat jaké jsou ty předpoklady ke spuštění nových serverů a zda se vám nezdá trošku - nebo spíš více nelogické.

Díky Sar
 

DeletedUser265

Guest
Zdravím @sarshazar,
nové servery se spouští zhruba jednou za 6 týdnů, přičemž sledujeme posun a vývoj těch starších serverů. Díky tomu, že s velkou pravděpodobností budou v dohledné době ukončeny minimálně 2 servery, tak je celkem logické, že za ně zvolíme nějakou náhradu v podobě nového serveru. ;)
 

TasmánskýČert

Active Member
Ok, tomu rozumím - nicméně já původně myslel, že jakmile se poslední nejnovější server zaplní po určitou hranici tak se potom spouští nový - takhle je to trošku zbytečný se mi zdá...nicméně dík za odpověď
 

DeletedUser

Guest
Už se přibližně ví, kdy se spustí server číslo 12? :)
 

Keeg

VIP
Zatím neví. :) Teď máme spuštěný event Ovládnutí kmenem na třech serverech. Počítám, že se otevře další někdy před skončením jednoho z nich.
 

DeletedUser778

Guest
Asi nejsi sám komu to hlava nebere :) první svět kmen 52 % a hráčů sotva 65 a konec v nedohlednu 80% je stále moc když druhý kmen v pořadí má 40 %
Ono je asi lepší hrát stále nové světy kde je větší zábava než se plahočit na mrtvém světě Castel i tam bude brzo konec zatím 63 % :) co vím tak už tam hraje jeden kmen a fůra copu :)
máme tady stále nové hráče,ať už mladí či starší kteří dovršili konečně důchodového věku a užívají si :)
jen se podívej kdo dnes z mladých zná pohádky či filmy na které jsme koukali my za mlada :) to je jen dnes Spongebob a Simponovi :) generace roste z dobou a hrami :) můj kluk kdysi hrál minecraft či Metin 2 :) a počítám že na 15 světě už se chytne za rok :) proto si myslím že se spouští stále nové a nové světy na těch starých už by nikdo nehrál jen COOOP či hlavní účet a 9 coopu sním :) a zvítězí pár hráčů jak v druhým světě 25 :) a to se neví kolik copu z 25 tam bylo :)
 

TasmánskýČert

Active Member
Jo to je přesně o čem mluvím - někomu se nezadaří tak co no počkáme na další svět a zkusíme to znovu...jako kdyby neexistoval restart - jo jasně už to není po tom tak vyrovnaný ale když máš ve hře přátele tak se i oni dokážou postarat o to aby ses restartnul rychleji než obyč hráč. Ti co to takhle řeší mě docela štvou protože se tím akorat prodlužují staré světy a spouští rychleji nové což nikam nevede.
 

DeletedUser

Guest
Ono je hrdinství hrát za coopy.Každej by měl hrát pouze za sebe a ne hned za jiný.Na to bych udělal tvrdí podmínky.To co se mi nelíbí je dokončovat rekrut nebo si kupovat bonus rekrut v kasárnách a podobný blbosti.Co je moc toho je příliš.Některé věci se mi tu líbí některé ne ale co mi vadí,tak ne úplný přehled jako na dk1 na tom by jste mohli zapracovat než na hráčích vydělávat.Souhlasím z klukama co tu napsali.Starejte se o stávající světy aby pořádně fungovali a trochu žily ne to co předvádíte tedko.za to si nezasloužíte ani korunu.Minimálně 100 lidí co vím,tak z Igrei odešla a ostatný maj coop účet,tak mi dejte vysvětlní kde je chyba.Sakra dělejte něco aby se tu těm lidem líbilo

Radši vylepšujte hru než budete dávat korunky vítěznímu kmenu.vždy to bylo o nejlepších hráčích co dostanou penízky.tohle už je moc.zrušte ovládnutím kmenem
 

DeletedUser730

Guest
Tenhle post sem píšeš pouze proto, že to Váš kmen na zmíněném světě zabalil a naprosto prokaučoval. Ovládnutí kmenem je aktuálně jediný dovršitelný cíl, jelikož jiné nejsou aktivní.
 

TasmánskýČert

Active Member
Ovládnutí kmenem zrušit nelze...sice to není nic moc konec světa, ale pořád lepší než žádný konec - to by mě zmizlo i to světlo na konci tunelu...nekonečná hrá to by ještě tak scházelo.
 

DeletedUser

Guest
Spíš je to o tom,že nějakej idiot dexter otrávil svými kecmi ten svět a proto to ten kmen zabalil,protože nikdo nemá zájem poslouchat tvoje keci

Mohlo by to bejt jako speciální svět na s1 to by byla teprve sranda ale jak muže vymyslet takovou kravinu sašek z neměcka nechápu

jen sraby hrají přes několik účtu to se ti pak hraje vid dextere.nikdo nemuže vědět kolik máš účtu a jestli i účet od franka77.nikdy sem nevěřil RKS.od začátku to byl falešnej kmen.

prosím admina pro vyštření dextrova účtu jestli tu funguje aspon tohle.řád by tu nějakej měl bejt

Je to mrtvá hra,jak vypadá fórum,tak podle toho vypadá i hra
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser265

Guest
@Hanz-is, důrazně Vás žádám, abyste si osobní invektivu nechal například do soukromých zpráv. Fórum, stejně jako hru, tvoří hráči, tedy jeho prostředí. A když kdokoli přijde a čte tyto Vaše řádky, tak rovnou odjede a už se nevrátí. Další taková zpráva bude odstraněna a vy budete náležitě odměněn. Děkuji za pochopení!
 

DeletedUser

Guest
vždyt já se snažím každou neschopnou hru otrávit.Tohletomu že řikáte hra to není hra ale byznis.Hlavně ,že vy tam píšete inteligentní věci.Lidi co tu hrajou jsou akorát ztracení existence.mě nezastavíte.Jsme svobodná země,tak si mužu psát názory jaký chci
 

DeletedUser265

Guest
Rád bych Vás upozornil, že tato hra, stejně jako fórum, má svá pravidla, která jste se zavázal dodržovat. V opačném případě jsme nuceni Vám přístup ke hře a fóru omezit, či úplně blokovat.
 

DeletedUser

Guest
vždyt vlastně to je pravda svým způsobem.většinou vyhrajou ty co maj peníze.To je u hry normální.Dneska to není o tom aby si tu hru hráč užil ale aby se cpalo jen do hry a v samotný hře jen minimální výsledek změny.tak to funguje u každý hry.Když máte tolik peněz ,že otvíráte nový světy a na světě jsou jen odmeny,tak udělejte svět kde se bude hrát bez prémia a různých blbostí
 

TasmánskýČert

Active Member
Napsal jsi to sám je to byznys a je to tak u KAŽDÉ hry nevím proč se tu rozčiluješ - kdybys byl provozovatel - tak to má taky pro výdělek - určitě bys to nedělal jako charitu - nechápu člověk který napíše jak to je a stejně se diví a rozčiluje - nemyslíš si snad že nějaká - jakákoliv online hra tu běží jen pro zábavu hráčům - že ne? Protože jestli jo mno tak to je ovšem potom jen tvůj osobní problém.
 

DeletedUser

Guest
tak jako když už jsou zpoplatnění,tak aspon jedna hra od nich by mohla bejt zadarmo.nezdá se mi ,že tahle společnost měla málo peněz když muže fofrovat za každou blbost
 

Keeg

VIP
Název vlákna je Kriteria spuštění nového serveru. Opravdu se tu tedy nemá cenu hádat o tom, že se ve hře za něco platí.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru