Konec sveta

DeletedUser1234

Guest
Zdar a silu podporo...Muzete nam kouknout na procenta k uzavreni sveta?? Nejak se nemuzu dopatrat k stats ale tak nejak +- to da 70% k uzavreni. Na vyhru to jeste nestaci ale to uzavreni by to mohlo uz dat. Dik Sal.
 

Keeg

VIP
Zdravím,

bohužel je aktuální stav prvního kmenu vůči prvním deseti 61 %. Pro dosažení hranice k začátku dobývání je aktuálně potřeba alespoň 528 vesnic.
 

DeletedUser1234

Guest
Keegu mam opet dotaz. Jak ty procenta pocitate na vesnice nebo na body?? Dik za opoved
 

TasmánskýČert

Active Member
pokud vím já tak je to počet vesnic - ale ne na celé mapě ale v rámci top 10 kmenů - tj sečteš všechny hrady top 10ti kmenů - tohle číslo vydělíš /100 a voalá máš počet vesnic na 1% to si vynásob x70 nebo 80 a dostaneš potřebný počet hradů které tvůj kmen má mít - aspon to tak kdysi bývalo a relativně spolehlivě jsem to takhle počítal
 

DeletedUser1357

Guest
XD oni maju uz viac nez 691 vesiek .... a nie ze by som im chcela nejako pomahat
 

Keeg

VIP
Psal jsem, že šlo o hodnotu k aktuálnímu stavu. Mít 70 % vesnic z prvních 10 kmenů není statické číslo, ale záleží na tom, kolik vesnic mají i ostatní kmeny, proto se číslo v čase mění. Aktuální stav prvního kmene je 757 vesnic, ale 70 % je 769.
 

DeletedUser1357

Guest
hej hej :) ja viem tak nejak som to aj ja ratala s tym poctom vesek
 
Nahoru