Diskuze

DeletedUser88

Guest
Zdravím kolegové,
Tak co jaké máte nározy na probíhají svět?
 
Zdravím.
Vím, že je to trošku déle od toho co jsi psal, ale hra je suprová. Je tu sice pár věc, které nejsou úplně v mém světle, ale to nemůže být nikde. Navíc hrával jsem divoké kmeny a musím říci, že tohle je daleko suprovější :)
 

DeletedUser556

Guest
taky jsem hrával dk na s7, s12 a s16.potom jsem předal účet a nehrál nic.než jsem narazil na tw2.tady je lepší grafika,lepší zbraně a jednotky.jen ty aktualizace momentálně váznou.
:confused:
 

DeletedUser88

Guest
Je docela škoda že se tady nerozjela žadná pořadná diskuze. Na jedničce to pořad vypadá na pořadnou melou s konečným vítezstvím pro INK !
 

TasmánskýČert

Active Member
Njn co bys chtěl vědět my sme třeba na trojce vcelku zaseknutí na mtvém bodě....první kmen vs druhému a třetímu...síly vcelku vyrovnané, strategie taky a končí jeden hráč za druhým...takže se celou dobu místo válčení řeší spíš rozebírání neaktivních hráčů - velká zábava :) Vidím to pomalým tempem tak ještě na dva roky :D
 

DeletedUser88

Guest
Ja jsem na trojce hrál , skončil jsem proto že dva učty se nedaly na plno stíhat...Tomu světu strašně uškodilo že v STN sskončil Verny a Mizi to byli super hrači snima...hlavně Verny snim by to STN davno vyhralo (byl jsem u nich)
 
Nahoru