Diskuze k verzi 1.73

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser265

Guest
Máme pro vás připravenou další aktualizaci, ve které najdete pár drobných vizuálních vylepšení. Zde máte prostor ke svým názorům/dotazům.
 

DeletedUser569

Guest
Zdravím, řekněte mi, ty grafické efekty při zadávání rekrutace dělají problém jenom mně? Potřebuju-li rychle překlikávat musím posečkat než se dokončí. Co zadám v průběhu té úžasné sekvence se nevykoná. Tak ty se mi teda nelíbí, zdržují. Nebo se dají nějak vypnout?
 

DeletedUser568

Guest
Přidána nová možnost k řazení útoků v okně informací o vesnici

opravdu velice ale velice nepovedené:).... tohle kdo vymyslel tak nikdy neposílal velkou skupinu útoků.... aneb naprosto zbytečný klik mezi každým útokem které nemá jiný efekt než zdržování hráče při boji ...
aneb stará varianta naklikl jste vesnici nepřítele hodil si do filtru útočné vesnice a přehazoval jste vesnici a ládoval útok za útokem a vždy jste si mohl ověřit čas aktuální příchodu jelikož poslední vyslaný útok byl vždy zobrazen ve okně nakliknuté vesnice...
nyní nakliknu vesnici pošlu útok a musím se podívat do jiné záložky zdali útok nejde do nočního bonusu atd... je to fajn když posíláte 2-3 útoky ale když jich posíláte 50 na několik vesnic tak to už tak košér není :) vlastně když nad tím tak přemýšlím není to vůbec fajn a opravdu nechápu smysl ... pokud mi někdo vysvěltí výhody ...tak bych se rád nechal poučit :) z mého pohlede naproste krok vedle ze strany devs:) ale je to třeba jen můj nážor ... ale bral bych všemi 10 stárý design pro útok
 

DeletedUser569

Guest
zrovna besťák na mne posílá útoky a o povedenosti verze se vyjadřuje velmi velmi diplomaticky. Nelze rozkliknout vesnici abych viděl příchozí útoky, musím je hledat v těch mečích dole, pro každou vesku zvlášť. Na tvůrce této aktualizace asi nikdy nechodily útoky ve stovkách denně. Denně mi sundavá 100-150 vesnic, dřiv jsem byl skoro slepý a teď mám šancí ještě míň. A nepohodlí pro besťáka jaksi nevyváží nepovedenost této verze.
Jo taková změna, jež by uměla filtrovat vesky i podle oddanosti, taková by nebyla? - to je návrh a podmět pro zlepšení. Jasně, že pro pár vesek na účtě je zbytečná, ale pro větší účty by byla skvělá
 

DeletedUser559

Guest
souhlasím s klukama, je to pro nás krok zpět, víc klikání a stěžuje to hru. Navíc pořád nebyla opravena hromadná rekrutace.
 

DeletedUser265

Guest
Zdravím,

děkujeme za názory, které předáme tvůrcům.

@jirka1503 - chyba v hromadné rekrutaci byla opravena ve verzi 1.72, viz opravy chyb. Doporučuji zkusit promazat cache a cookies, případně jiný prohlížeč. Pokud to nepomůže, kontaktujte prosím herní podporu.
 

DeletedUser35

Guest
Zdravím,

Len tak informačne, keďže sa tu klasicky dlho nezdržím :p
Urobilo niečo INNO s touto hrou za tie posledné 3 roky okrem toho, že vylepšujú funkcie, za ktoré človek platí ?
Úspechy: sú síce v hre, ale nefungujú ako by mali. Ako príklad: rabovanie by malo počítať počet vyrabovaných dedín celkovo predpokladám... to číslo sa aktualizuje ta každých 200 vyrabovaných dedín. Denné úspechy podľa všetkého fungujú v tejto hre od jej začiatku, ale to, že nie je možné vidieť aktuálny stav svojho úspechu a stav ktorý vedie, uberá hre na zábavnosti... načo to tam dávajú ak to nemá zvýšiť záujem o hranie a je z toho v podstate random ocenenie

Bodové úspechy..dostal som ocenenie za bodový úspech, pričom stále som mal ešte tak 3 hodiny status o tom, že som na 499 bodoch, došlo mi z toho, že to nie je zase tak schopne spravené, je mi jasné, že aktualizovať rebríček sa nemusí každých 30 sekúnd, ale tak či tak príde mi to dosť odfláknuté ... no offence... ide mi len o to, že táto hra tu je už niekoľko rokov a príde mi, že aj v Bete fungovala lepšie..

Double zvuk pri otváraní oznámenia... neviem prečo ale neprišlo mi to ako zámer... možno že chyba len u mňa, niežeby celkovo mali tie zvuky význam, ale w/e

Zistil som, že je tu obmedzený počet poslaných útokov súčasne odvíjajúci sa od stupňa shromaždište či ako sa to volá, ale nikde som nenašiel ukazovateľ/počítatdlo aktuálne poslaných útokov, keď už človek rozpošle 50 útokov a potom prichádzajú a odchádzajú ďalšie nedá sa ten počet odsledovať, teda ostávajú doma zbytočne jednotky, ktoré mohli niečo doniesť ak by sa pošťastilo

Ani po tých rokoch tu nie je nikde ukazovateľ všetkých jednotiek ktoré aktuálne patria k danej dedine/ ktoré sú doma viem, že to nebolo v DK, ale človek by čakal pokrok občas.. tam to bolo aspoň v kasárňach, takže človek vedel koľko daných jednotiek chce ešte cca doverbovať
.... tak sorry.. nešiel som prehľad kde sa dajú tieto veci pozrieť, ale stále v kasárňach chýba toto číslo a vzhľadom na to, že nie je možné mať otvorené okno prehľadu jednotiek a súčasne otvorené okno kasáreň ..tak nevím...

Čo sa týka úloh... tak napr. úloha s verbovaním špeha, ak už človek má naverbovaného špeha a dostane sa k tejto úlohe tak musí verbovať ďalšieho, rozumiem logike, ale je to pomerne nepohodlné potom stavať 3 stupne Hospody len aby som postavil ďalšieho, keďže bez toh oto neukončím a vzhľadom na začiatočnícku ochranu sa nie je možné ho zbaviť, aj keby bolo, nemusí vždy byť veľmi užitočné posielať špeha len aby niekde umrel a niekto poslal špeha na Vás. A taktiež špehovia nie sú zdarma a ide hlavne o to, aby človek po splnení úloh mohol prejsť na ďalšiu sadu, čo sa minimálne v začiatkoch hodí, i mean tie odmeny.

Náležište surovín... to tu nebolo ak si dobre pamätám, nejak to neriešim, urýchli to aspoň hru minimálne kým sa budovy nestavajú 20 hodín, ale chýba mi tlačidlo na otvorenie náhľadu bez toho aby som musel otvárať mapu, kde je zvyčajne miliarda odchádzajúcich útokov a občas sa na to nedá ani kliknúť a vypínať kvôli tomu zobrazenie útokov nehodlám. Top by sa t dalo ľahko nájsť aj s progress barom.


Ešte by sa niečo určite našlo ak by som sa veľmi zamýšľal, ale na to som asi moc lenivý.

Určite som kopu veci len prehliadol preto budem rád, ak mi to objasnite ak teda toto fórum ešte funguje a berte na mňa ohľad :D roky sú roky :) a hlavne asi sa tu nezdržím dosť dlho na to aby som kritizoval :)

Edit: ešte jedna vec mi napadla. Nepoznám čas kedy končí začiatočnícka ochrana u ostatných hráčov. To rozhodne pripravuje hráča o taktické rozhodnutia a podobne :O

Edit2: vyzerá to, že Paladinova sekera zaznamenáva napr. presný počet vyrabovaných dedín od doby čo bola nájdená.... je to 9krát väčšie číslo :D zaujímavé no :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

TasmánskýČert

Active Member
Bohužel ty animace rekrutací armád je velkej krok zpět - netuším k čemu to slouží kromě toho, že mi to strašně zpomaluje rychlost rekrutací vojska v mnoha vesnicích co mám - dále záložky? Na co? Nechápu "zlepšováky" které vývojáři vymýšlejí téměř od prvopočátku této hry...kdyby se možná pokusily zabývat tím, co nás hráče opravdu tlačí - udělali by lépe.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru