Diskuze: Black Friday

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser568

Guest
Přidal bych pouze můj subjektivní názor k danému vylepšení...
NOVINKA: Na terči najdeš nově i VYRAŽENÉ MINCE, které můžou být použity v Akademii. K jejich použití je potřeba Akademii mít postavenou.

Řekl bych, že se jedná o vůbec nejhorší co se může v terči vyskytovat...nechával jsem si šípy nakonec, kdyby se tam objevili opravdu něco zajimavého a 2 se tam objevili tyto mince...v minulosti se tam objevovali šlechticové, bohaté období, sklizen už i vedlejší ceny jako prosperita bonus či cokoliv jiného

nevýhodu daného vylepšení si uvedeme na hráči který má 100 vesnic a na to aby vyrazil 1 šlechtice potřebuje 100 mincí a v eventu se mu dvakrát objeví jako hlavní cena mince v řadu 3-6 .... jak se takový hráč bude asi dívat na danou odměnu jako hlavní cenu dne?

co když je hráč v pokročilé části hry a potřebuje těch mincí přes 2000 na šlechtice a je tam ta samé odměna jako hlavní ....

za další vůbec nechápu přidání této varianty když už tam byla možnost získat přímo šlechtice samo sebou když má hráč 1 vesnici a vytočí si 6 mincí tak je to pro něj zázrak ale jinak .... no nevím nevím

je to pouze můj názor po litříku vína HAU
 

Keeg

VIP
Mince jsou dostupné na terči hlavně kvůli šlechticům. 2000 mincí tam není kvli tomu, že by to způsobilo totální disbalanci mezi hráči, ač je to pro větší hráče opravdu jen drobné. Díky za reakci. :)
 

DeletedUser568

Guest
To máš samozřejmě pravdu určitě bych tam nechtěl 2000 mincí ... spíše mi šlo o to proč tam dávat tuto novinku když už tam jsou šlechtici jako takový a za další proč to hlavně vkládat do středu jako hlavní cenu ... kdyby to byla vedlejší, tak bych o to ani okem nezavadil ale ze 4 dnu 2x hlavní cena tyto mince .... tak to mě trochu zarazilo
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru