Co op - kmen vidírá

Aedun

New Member
Dobrý den,

začal jsem hrát na novém serveru Ilha dos ratos. Sháněl jsem místo v kmenu. Všude mi bylo řečeno že musím umožnit voleným hráčům z kmene Co op aby to hráli za mě a pořádně. Když nevyhovím budu vyhozen, napaden a zničen. Tohle je prachsprosté vidírání. Já chci tu hru hrát a ne aby to někdo dělal podle sebe a za mě. Pokud kmeny takto spustí na každého nováčka, žádní nováčci tu nebudou. Už jsem si říkal že bych si koupil nějaké korunky ale do takovéto hry teda peníze dávat nebudu.
 

Keeg

VIP
Dobrý den,

do strategie kmenů mluvit nemůžeme, nicméně hráči by si měli dvakrát rozmyslet, než na svůj účet přes coop někoho pustí. Může toho s vesnicemi dost udělat.
 

Aedun

New Member
Dobrý den,

do strategie kmenů mluvit nemůžeme, nicméně hráči by si měli dvakrát rozmyslet, než na svůj účet přes coop někoho pustí. Může toho s vesnicemi dost udělat.
Můžete, zrušte co op. V momentě kdy každý nováček dostane na výběr 1) nechat za sebe někoho přes co op hrát 2) zůstat bez kmene a být hned zničen .... tak každý nováček zvolí možnost 3) jít hrát jinou hru.
 

hanibal65

New Member
to jsi si nasel spatny kmen davame si coop aby jsme se mohli hlidat pred utoky nebo obsazeni vesnice kdyz tu nahodou nejsme a ja osobne kdyz je ten clovek novej snazim se radit co ajak
 

Tarch

New Member
Taky bych navrhoval zrušit co op. Takhle získává hráč, který má přes co op přístup k více účtům NEFÉROVOU výhodu ve hře a předpokládám, že je tahle mechanika hojně využívána. Na férovku říkám, že jestli ještě jednou přijdu do situace, kdy jsem konfrontován s takovým hráčem a on bude mít vůči mě tuhle neférovou výhodu - odcházím. Hezký den všem.
 
Nahoru