Bojnice Castle - nastavení Světa

Raven77

New Member
Dobrý den,
před pár dny jste informovali o spuštění nového světa, kde NEBUDOU aktivní VB.

4. září - oznámení

Bojnice Castle (cz80)​

Vážené hráčky, vážení hráči,

dne 12. záři bude otevřen nový svět. Nese jméno Bojnice Castle a na světě nejsou aktivní vítězné body.

Přejeme příjemnou hru!
S pozdravem
TW2 tým

Dnes byl svět spustěn a světe div se, podle hodnocení kmenů i hráčů se svět chová jako svět s Vítěznými Body.
Jak je toto možné, kde se stala chyba? Čekám na svět bez VB s Dominanncí a sem jsem se registroval jen kvůli slíbené Dominanci, stejně tak další hráči a teťd se nestačíme divit jaké je nastavní světa....
 

kubina

Community Manager
Člen týmu
Community Manager
Omlouvám se za milnou informaci.

Na světě jsou aktivní Vítězné body a to již bohužel nelze změnit.

Můžete se však těšit na svět s dominancí s pořadovým číslem 81.
 

Shanak

New Member
Hlídá se vůbec jestli ve světech někdo nepodvádí? Nebo vývojáři tolerují tyto ´hráče´, protože jim aj sypou peníze? Konkrétně se jedná o svět Bojnice Castle a hráče lord tw. PRotože není možné, aby už měl akademii a už útočil se šlechtou! Toto uhodí aj nováčka, že to nejde tak rychle udělat :-/
 

lord tw

New Member
Hlídá se vůbec jestli ve světech někdo nepodvádí? Nebo vývojáři tolerují tyto ´hráče´, protože jim aj sypou peníze? Konkrétně se jedná o svět Bojnice Castle a hráče lord tw. PRotože není možné, aby už měl akademii a už útočil se šlechtou! Toto uhodí aj nováčka, že to nejde tak rychle udělat :-/
XD
 

lord tw

New Member
Hlídá se vůbec jestli ve světech někdo nepodvádí? Nebo vývojáři tolerují tyto ´hráče´, protože jim aj sypou peníze? Konkrétně se jedná o svět Bojnice Castle a hráče lord tw. PRotože není možné, aby už měl akademii a už útočil se šlechtou! Toto uhodí aj nováčka, že to nejde tak rychle udělat :-/
Přišel jsem do světa Čechů s cílem ho dobýt, vzal jsem s sebou 10 statečných hráčů, nebudu flákat, doporučuji mluvit méně více dělat, protože vám vesnice utečou ;)
 

Rumcajs

New Member
Hlídá se vůbec jestli ve světech někdo nepodvádí? Nebo vývojáři tolerují tyto ´hráče´, protože jim aj sypou peníze? Konkrétně se jedná o svět Bojnice Castle a hráče lord tw. PRotože není možné, aby už měl akademii a už útočil se šlechtou! Toto uhodí aj nováčka, že to nejde tak rychle udělat :-/
nehlídá, hlavně, že se sypou peníze, o to jde
 
Nahoru