2. kolo

  • Zakladatel vlákna DeletedUser265
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser265

Guest

2. kolo

Našli moji rádcové, našli? Ve spojleru najdete zadání dnešního úkolu, tentokrát budete řešit:

Dnes vyřešte osmisměrku

Máte možnost získat 1 bod za správnou tajenku
Pravidla osmisměrky:
  • Slova hledejte ve všech 8 směrech.
  • V námi vytvořené osmisměrce hledejte pouze slova z legendy, více jich nehledejte. Slova navíc nebudou hodnocena.
  • Písmena, která vám zůstanou osamocena, tvoří tajenku, kterou čtěte zleva doprava po řádcích odshora dolů.
1452bfba96f74d95b1ad3cf7c47c3de4.png

>> PRAVIDLA SOUTĚŽE | DISKUZE <<
Téma je moderované, to znamená, že po odeslání odpovědi uvidíte pouze svůj příspěvek. Nevkládejte jej vícekrát.
Omlouváme se, ale až nyní jsme narazili na drobnou chybku. Slovo z legendy "ESKYMÁK" v osmisměrce nenajdete, místo toho hledejte "ESKMÁK". Nicméně, na výslednou tajenku to nebude mít žádný vliv.
Děkujeme za pochopení!


---
Toto kolo nebylo z naši strany zcela povedené, za což se omlouváme. Dokonce šlo najít i slovo, které bylo v legendě a zasahovalo do tajenky, tudíž jsme drtivou většinu odpovědí uznali.
SPRÁVNÁ ODPOVĚĎ:
Tajenku tvoří slovo „BERSERK
ab6c0bf2dead46199b648bf9bc2675c3.png
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser927

Guest
v osmismerce mate chybu slovo eskymamt tam nejse nalez jinak vychazi nesmysl ale pokud je to spavne molo by tam byt Bersek
 

DeletedUser891

Guest
Zdravím,

po pár nejasnostech jsem došel k řešení: BERSERK.
- TLO jsem našel 3x
- RAS jsem našel 2x
- OKR jsem našel 2x
- místo ESKYMÁK v tajence máte ESKMÁK

Podrobnější řešení:
1. řádek, 4. slovo zleva --- B
4. řádek, 2. slovo zprava --- E
5. řádek, 1. slovo zleva --- R
6. řádek, 1. slovo zleva --- S
7. řádek, 4. slolo vzprava --- E
7. řádek, 1. slovo zprava --- R
10. řádek, 3. slovo zprava --- K
 

DeletedUser142

Guest
Tajenka zní "Bersek." Kontroloval jsem pro jistotu všechna R, protože slovo je správně "berserk," ale žádné další "R" není nevyužité, takže tajenka vychází pouze tímto způsobem, viz následující soubor.

1452bfba96f74d95b1ad3cf7c47c3de4.png
 

DeletedUser35

Guest
Bersekr - ak teda stačí iba tajnička :p nabudúce prosím presnejšie čo chcete :p či vyplnenú tajničku či čo :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru