Diskuze k soutěži „O nejbystřejšího hráče“

DeletedUser265

Guest
Jak se vám nová soutěž zamlouvá? Zúčastníte se jí?

První kolo vypukne v pondělí ve 20:00 hodin, buďte tedy připraveni!
 

DeletedUser265

Guest
Tak to jsme jedině rádi. Čím vyšší účast bude, tím bude zajímavější celá soutěž. ;)
 

DeletedUser927

Guest
nevim jestli jsem neco neudelal spatne ale svuj prispevek vidim
 

DeletedUser891

Guest
Chtěl jsem se zeptat, zda by šla dnešní otázka č. 1 položit jiným způsobem, či nějak upřesnit? Nedokážu si představit, co tím myslíte. Nutný element v boji. - Je opravdu nutný, že bez něj bojovat nejde, nebo jde, ale je jen skvělé ho mít? Nevím, jak to popsat a zároveň nijak nenapovědět jiným. :D
 

DeletedUser265

Guest
Je mi líto, ale to není možné. Nicméně, když přijdete na tajenku, tak budete znát jedno z písmenek tohoto slova, což bude značnou nápovědou. Rovněž doporučuji projít i naši Wiki. ;)
 

DeletedUser891

Guest
Tajenku právě mám, ale tím "nutným" si nejsem vůbec jist. Protože co si myslím, rozhodně není nutný :D Tak uvidím někdy po zveřejnění výsledků, zda to bude správně.
 

DeletedUser265

Guest
Kdybych nápověděl, tak bych to mohl rovnou napsat. :) Buďto to můžete zkusit a trefit se, nebo si dáte čas na rozmyšlenou. Čas máte až do zítřejších 19:59:59 hodin, tedy pokud jste již svou odpověď neodeslal.
 

DeletedUser891

Guest
Budou kola průběžně hodnocena (nebo případě zveřejněny správné odpovědi), nebo vše až po ukončení soutěže? :)
 

DeletedUser265

Guest
Zdravím,
kola hodnotím průběžně, nicméně na konci soutěže zveřejníme jak správné odpovědi, tak i odpovědi hráčů.
 

DeletedUser891

Guest
Tak za dnešní úkol bych chtěl autora pochválit. Toto pro mě bylo zatím nejnáročnější kolo - zhlediska času. Sepisoval jsem to asi více jak hodinu :D... parádní soutěž, děkuji za ni... zábava :):cool:
 

DeletedUser927

Guest
tez dekuji dalo to dnes zabrat snad se odpovedi budou libit
 

DeletedUser927

Guest
chtel bych podekovat organizatorum za skvelou soutez byla to 1 ktere jsem se zucastnil a moc me to bavilo jinak bych rad pogratuloval i ostatnim soutezicim a hlavne vyherci. doufam ze budocnu, budu mit cas se zase nejake souteze zucastni.
 

DeletedUser891

Guest
Také gratuluji ostatním vítězům.
Za tuto soutěž bych téže chtěl velice poděkovat. Na této hře je to sice první soutěž, ale znám soutěže z jiných her... a tato byla velmi kvalitně vymyšlena, zpracována ... celkem chod soutěže... MOC DÍKY!!! :);)
 

DeletedUser265

Guest
Jsme rádi, že se soutěž líbila i s drobnými chybkami.

Všem byly právě vyplaceny výhry.
 
Nahoru