šlechta z eventu

DeletedUser1292

Guest
tak jsem poprvé zažil možnost vyhrát šlechtu u Gwendolýny a je to fakt paráda, je radost vidět když hráč co má začátečnickou ochranu na druhé vesnici už vlastní vesnice čtyři :D
tohle se vývojářům opravdu povedlo, proč se měsíc snažit a bojovat když je možnost si to zaplatit?
vím že už si tu na to sousta hráčů stěžovalo, že se to nezmění, chápu záměr proč to tam stále je, ale wau, vrátit se po deseti letech ke hraní a místo DK1 zkusit DK2 je vážně zážitek :)
Jelikož už hru skoro nikdo nehraje a na forum nikdo nechodí tak si tu můžu postěžovat jen sám sobě :)
,
Už to vzdali hráči i moderátoři :D
PS: hra ode mě neuvidí ani korunu, takže pokud jsi zlatkař a budu poblíž, tak neváhej a zaber mě, moc práce ti to nedá.....zaplatíš si výstavbu, zapatíš si rekrut, koupíš si šlechtu a jednotky a budeš král :D
 
Čest a sílu bojovníku.

Toto je bohužel všude a musí se na to hledět i z hlediska toho dobrého, i člověk co to toho nerve prachy má možnost mít tyto šlechtice (pokud má štěstí), chápu tvé pohoršení, ale je potřeba brát v ohledech všech přítomných :)

Také nejsem zlatkář a proto přesně vím tvůj důvod této zprávy, ale tým DK2 je potřeba aby se z něčeho platil a tak tohle tu bude dál :)

Buďme rádi, že má každý možnost něco vyhrát ať už si zaplatí a vyhraje mnoho či nikoli.

Lord of Darkness
 

DeletedUser1292

Guest
Argument toto je bohužel všude....je z mého pohledu hrozný. Je chyba že to hráči dopustili. Pomalu už tenhle přístup mikrotransakcí zkoušejí i v klasických hrách které si koupíš za plnou cenu.
Je jistě potřeba tým DK2 z něčeho platit, je ovšem otázka kolik hráčů hru z těchto důvodů opustilo a jestli z těch 200 hráčů co hraje svět je dostatečný počet zlatkařů kteří jim ho proplatí :)

tady to prostě přepískli, pokud máš na světě 3 kmeny o 40 lidech tak už je to úspěch a můžeš se aspoň s jedním pokusit navázat diplomacii...

v dk1 jsem platil 100kč za premium účet na 14 dní a ten rozhodně takhle neohýbal férovost hry, jsou prostě i jiné způsoby jak na to jít.
Buď můžeš mít světy se stovkami hráčů kteří trochu přispívají na provoz hry, nebo můžeš mít mrtvé světy se stovkou hráčů kde možná někdo pravidelně utrácí jako blázen z pocitu že chce být nejlepší.....

Ale děkuju za odpověď, díky tobě se návštěvnost fora zvedla o 100% z jednoho hráče na dva :D
 
Rád jsem odpověděl.

Nezbývá než souhlasit. Pamatuji doby na DK1 kdy jsem si prémium pořídil a "jediné" co jsem vlastně dostal bylo nové uspořádání a lehčí ovládání vesnice (hromadné obchody, rekrutace, stavby apod)

I přes to všechno, ale musím podotknout, že když jsem hrál na prvním světě (Alwick), tak to byla mnohem větší zábava a byla tam velmi super parta lidí :) doufám, že jednoho dne zaseněkdy tak super partu lidí někde potkám.

Přeji ti mnoho úspěchů ve hře :D
 

DeletedUser1292

Guest
Přesně, za tu stovku jsem měl lepší rozhraní na správu vesnic a mohl jsem na mapě přidávat hráčům a kmenům barvičky, mně se to vyplatilo, autorům hry taky a nikdo mě nemohl obvinit že si vítězství kupuju.....tady jsou největší kmeny o 40 lidech, tam to byli lokální kmeny které nikoho nezajímali.........je malá účast otázkou doby nebo ukázka toho jak systém zaplať si co hceš odrazuje hrácče?
 

DeletedUser1292

Guest
Hurá, další Gwendolýna, jedna byla před 14 dny, tak pojďme kazit další svět :(
Hlavně ať si někdo kdo má 800 bodů zas vystřelí šlechtice
 
Nahoru