Nedávný obsah od jerryliii

  1. jerryliii

    Odmena

    Tak jak je to nastavené je to spravedlivé jedna věc je výhra kmene druhá věc je soukromá výhra v ubraných bodech nebo ve VB či bodech při nadvládě. bohužel vedení kmene a ti co organizují mají nevděčnou práci ale dělají to pro to aby ten kmen vyhrál. A lidi co hrají TW2 ty jména dost dobře znají...
  2. jerryliii

    Odkaz na eiki ve hře přes ozubene kolečko

    děkujeme =)
  3. jerryliii

    Soutěž

    Kmen Valhala 401 VB. Prosím o zpuštění Dobývání.
  4. jerryliii

    Odkaz na eiki ve hře přes ozubene kolečko

    přehlédnout a třeba jsem nenašel tabulky kolik stojí jaký level budov surovin a tyhle věci co byli na staré wiki. možná je to tím že je to dost nepřehledné. když jsem učil nové hráče jak hrát tak mi dost chybí ta stará wiki. lituji že jsem si to zavčasu nezkopíroval do wordu.
  5. jerryliii

    Odkaz na eiki ve hře přes ozubene kolečko

    Musím říct že ta nová wiki je absolutně příšerná ta stará byla mnohem přehlednější a mnohem víc novým hráčům dala v té nové chybí mnoho důležitých informací. =( Snažím se učit nové hráče aby je hra bavila a neustále jste nepřicházeli o hráče a bohužel bez pořádné wiki se blbě odkazuje na...
  6. jerryliii

    Bojnice Castle - nastavení Světa

    To se ještě uvidí =P Umím hrát jako vy =)
  7. jerryliii

    Soutěž

    Stále jsem nedostal 100 zlatých za 3 místo velitelství nebo byl někdo jiní rychlejší?
  8. jerryliii

    Soutěž

    Velitelství level 20 hotovo - Jerrylííí
  9. jerryliii

    Soutěž

    10. Úroveň kmene Valhala.
  10. jerryliii

    Soutěž

    7. úroveň kmene má Valhalla.
  11. jerryliii

    Soutěž

    5. úroveň kmene má Valhalla.
  12. jerryliii

    Pay to win?

    S tímto souhlasím. Také bych rád vyděl čas od času svět kde nejsou zlatky ve hře klidně za takový svět zaplatím kde nebudou žádné bonusy jen čistá hra o vytrvalosti.
  13. jerryliii

    Dobývání

    Netrvá to dobývání příliš dlouho? vyhlášení dobývání světa bylo 3.7.2023 a dnes je 13.7.2023 mnělo trvat 5 dní.
  14. jerryliii

    Soutěž

    Thorova legie má 409 VB.
  15. jerryliii

    Soutěž

    15:36
Nahoru