NENÍ BUG Znicena armada neviditelnym nepritelem

DeletedUser570

Guest
Dobre rano
Vcera pred pulnoci jsem provedl utok na serveru Forte de Sagres na hrace Toruk Makto a jeho mesto TROJA. Dle hlaseni z boje nemel ve meste ani jednu jednotku, presto jsem prisel o kompletni utocici armadu. Jakmile se dostanu k PC, dodam i "print screen". Je to soucasti hry nebo se jedna o bug?
 

DeletedUser570

Guest
Dobry den
Ve vsi ucte nepokladam za svoji povinnost kontaktovat s timto bugem jeste nekoho jineho. Pokud vim, tak toto forum slouzi pro ohlasovani bugu ve hre, coz v tomto pripade evidentne bug je. Pokud to neni bug, zadam vas o vysvetleni. Pokladam za samozrejme, ze tento problem bude z vasi strany postoupen dal k reseni technickym tymem. Nevidim jediny duvod nekoho dalsiho oslovovat a ocekavam, ze budu nekym z technicke podpory osloven, coz byste meli zprostredkovat a nahlasit vy. V opacnem pripade existence tohoto fora nema zadny smysl a vase prace jakbysmet.
 

DeletedUser

Guest
Dle hlaseni z boje nemel ve meste ani jednu jednotku, presto jsem prisel o kompletni utocici armadu.
Dle jakého hlášení ? Pokud špehovačky před útokem, mohla tam obrana přijít i vteřinu před útokem, pokud myslíte hlášení z útoku, tak bohužel - pokud útočník prohraje z hlášení se útočník nedoví co ve vsi bylo...
 

DeletedUser265

Guest
Ještě jednou zdravím @Kayka

je to standardní postup a pokud chcete, aby se na to někdo podíval blíže, tak to může pouze přes tiket systém, protože v něm se zobrazí i potřebné informace.

Fórum je veřejné a nelze v něm probírat Váš účet.

Jedinou správnou odpověď Vám napsal @JollyRoger (za to mu velice dekuji), nic jiného zde napsat nelze, protože to není jak prověřit.
 

DeletedUser570

Guest
Dle jakého hlášení ? Pokud špehovačky před útokem, mohla tam obrana přijít i vteřinu před útokem, pokud myslíte hlášení z útoku, tak bohužel - pokud útočník prohraje z hlášení se útočník nedoví co ve vsi bylo...

Mam to tedy chapat tak, ze porazeny se z hlaseni o bitve nedozvi, cim byl porazen? Je to soucast designu hry? Stale mi chybi vysvetleni, protoze tento nelogicky nesmysl mi brani pokracovat ve hre dal. Opet opakuji: Zadnou podporu ani nikoho jineho kontaktovat nebudu. Nahlasil jsem dle meho mineni prachsprosty bug, ktery je v teto chvili vydavan za beznou soucast hry. A jelikoz tento tento system neni schpny nahrat ani soubor z Open Office, nemuzu dodat "print screen". Dle vyse zmineneho to ale zrejme ani neni treba.
 

DeletedUser265

Guest
Zjednodušeně řečeno, kdo Vám podá informaci o tom, jaké jednotky Vás porazili, když všechny Vaše jednotky padnou?!

Jakou koncovku souboru jste se pokusil nahrát?
 

DeletedUser570

Guest
Slysim dobre, ze se jedna o radoby boj ve stredoveku? Aha, to vlastne vzdycky umreli vsichni, vcetne vojevudce, informace se nezachovali a tak bych mel byt rovnou smazan, pac jsem padl v bitve. Skvela logika. Tento kravinec je neobhajitelny a je to vadny design. Pokud to autori pokladaji jako soucast hry, asi jsem na spatne adrese. Nicmene minimalne by mel tuto kravinu oznamit ten pan, ktery vysvetluje boj v TW2 traileru, pac je to setsakramentsky dulezita blbost v teto hre. Mnohem dulezitejsi nez ty trapny vypocty, kteryma se ohani. Proc to neni soucasti vysvetleni pravidel hry, take nechapu. Uz jsem fakt dozranej, protoze stupidita nabira na obratkach v tydle hre a kolem ni.

Jinak koncovka je .odg.
 

DeletedUser265

Guest
Většinou, když prohrajete boj, tak padne celá armáda a je celkem logické, že když nepřežije ani jedna jednotka, tak Vám nemá kdo podat zprávu, jaké jednotky Vás porazili.
Váš konkrétní případ nám není znám, proto tu uvidíte jen tuto odpověď, protože od ničeho jiného se nemáme odrazit.
 

DeletedUser570

Guest
A to vam jako nikdo nepsal, ze je mu divny, ze mu byla znicena cela armada a ten, kdo ji znicil, se zazracne ukryl v oblaku dymu a nejakym kouzlem osalil i vsechny ostatni. To ma byt ten stredovek? Pruzkum? Nic. Pruzkum bojem. Nic. Zpravy o zdecimovani vojska. Nic. Vsichni umreli. Finito. Nic se nedozvis. Vam to pripada jako normalni nebo proc to hajite?
 

DeletedUser265

Guest
Ne, nikdo se na to neptal a ano, mě to přijde normální a logické. A pokud vím, tak hlášení o Vaší porážce obdržíte, pokud nemáte zapnutý filtr příjmu těchto hlášení.
Kayka napsal/a:
a nejakym kouzlem osalil i vsechny ostatni.
Koho všechno by měl ošálit, když nikdo z Vaší armády nepřežil?
 

TasmánskýČert

Active Member
Většinou, když prohrajete boj, tak padne celá armáda a je celkem logické, že když nepřežije ani jedna jednotka, tak Vám nemá kdo podat zprávu, jaké jednotky Vás porazili.
Váš konkrétní případ nám není znám, proto tu uvidíte jen tuto odpověď, protože od ničeho jiného se nemáme odrazit.
Souhlas ovšem mohla by nastat vyjímka, pokud použijete doktora - jelikož se vám čás jednotek vrátí ...jinak ale platí jasná rovnice - pokud všichni padnou - kdo ti podá info - je to logika a nespatřuji v tom nic divneho...
 

DeletedUser570

Guest
Jojo, je to uplne logicke jako stredoveka bitva. Tleskam autorum a zamestnanemu personalu za tento "logicky" divnohled. Jinak vam prijde normalni, ze to je zcela broken system zalozenej na obrane? Proc by do prcic mel kdokoliv cokoliv vypocitavat svyma spehama, kdyz ve finale pri porazce nema zadnej prehled? ZHOVADINISMUS
 

DeletedUser265

Guest
Souhlas ovšem mohla by nastat vyjímka, pokud použijete doktora - jelikož se vám čás jednotek vrátí ...jinak ale platí jasná rovnice - pokud všichni padnou - kdo ti podá info - je to logika a nespatřuji v tom nic divneho...
To máte pravdu ohledně doktora a je logické, že když se vrátí vyléčené jednotky z boje, tak by mohli informovat o jednotkách nepřítele.

Jojo, je to uplne logicke jako stredoveka bitva. Tleskam autorum a zamestnanemu personalu za tento "logicky" divnohled. Jinak vam prijde normalni, ze to je zcela broken system zalozenej na obrane? Proc by do prcic mel kdokoliv cokoliv vypocitavat svyma spehama, kdyz ve finale pri porazce nema zadnej prehled? ZHOVADINISMUS
Mýlíte se, že je systém založen na obraně, ale na dobývání! A dobývání nějakou dobu trvá. Ale Vám se nepovede jeden útok a už kopete kolen sebe a že hra je špatně udělaná. Neříkám, že chyby nemá, má a ne málo, ale všechny jsou postupně opraveny, leč u některých to trvá déle. Ale v tomto případě se o žádnou chybu nejedná.
 

TasmánskýČert

Active Member
Noo pozor ve středověku bylo dobývání měst velmi nákladná a dlouhá záležitost - takže s nějakým realismem bych se moc neoháněl - to, že je to tady postavené dost na obraně je sice pravda, ale pořád to není tak hrozné jako to bylo ve skutečnosti - představa dobytí hradu bez obléhacích zařízení byla prakticky nemožná - což zde lze.
 

DeletedUser9

Guest
Zde snad nejsme v minulosti. Je to jen hra, která se zakládá na svém vlastním principu a postupu. Všechno vám již sdělil kolega.
 
Nahoru