Vypnutí aplikace

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Na zkoušku jsem apku nainstaloval na telefon, funkuje překvapivě dobře dokonce bych řekl že je ovládání dokonce přehlednější než na počítači, nicméně první problém je že nelze přesunout na SD kartu a přitom zabírá poměrně dost místa.
Další věc je že se sice člověk může odhlásit, ale apka nejde vypnout, pouze z ní jde vyskočit na plochu, tudíž zůstává běžet na pozadí.
 

Keeg

VIP
Nejsem si jistý, co přesně brání přesunu přenosu na paměťovou kartu. Nejspíš potřebuje být přímo v paměti telefonu.
Aplikaci lze možno vypnout v procesech nebo aktivních aplikacích.
 

DeletedUser

Guest
S tím že apka nejde přesunout bych se smířil, u některých to prostě nejde, ale je to jediná aplikace z které se nedá normálně vyskočit návratovým tlačítkem, u žádné jiné aplikace jsem se s nemožností vyskočit z ní návratovým tlačítkem ještě nesetkal.
Jinak jsem opravdu mile překvapen, na rozdíl od jiných herních aplikací bych řekl že je ovládání dokonce mnohem praktičtější a přehlednější než ve hře na PC.
 

DeletedUser

Guest
Ahoj, přes mobil jsem do včerejška hrál a měl jsem 5 vesnic. Dnes ráno zapnu a mam tam novou registraci. Prosím o pomoc.... nechci prijit o mojí suprově rozehranou hru. Nebyl jsem registrován. Hráč lukast a vesnice luk001 - luk005 Zkontrolujte ip adresu, že to jsem já. Moc děkuji. Napište mi na lukas.tuma@tiscali.cz
 

DeletedUser

Guest
toto mi dělalo, pokud jsem používal přihlášení přes google, jakmile jsem se začal logovat manuálně, vše bylo v pořádku
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru