Verze 1.78

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser35

Guest
Konečne update, ktorý niečo prinesie, skutočne filter je niečo čo tam chýbalo, uvidíme do akej mieri to bude schopné. Ale týpci v INNe by si to mohli niekedy zahrať aby si všimli ako nelogicky sú súčasti hry poskladané.
napr. Je pekné že si môžem premenovať útok, ale je mi na nič, že ho môžem premenovať v náhľade odchádzajúcich útokov, kde mám 5k útokov a neviem v ktorom sú aké jednotky, takže asi ťažko si pomenujem niektorý.... následne nájsť v kope červených oznamiek ten v ktorom bola full offka bez premenovania názvu útoku je prakticky nemožné ak som poslal 100 full offiek medzi tými 5k fakami :p a podobne prijal by som ak by s tým niečo spravili :D
 

DeletedUser569

Guest
Zdravím, ty filtry jsou fajn, zejména vyčlenění vesnic s jednotkami v nemocnici - to jsou přímo nalezené poklady. Ale mám , ale. V oddíle pro hromadnou stavbu, po zadání stavby do volných stavebních slotů zmizí informace o stavbě. A tak není přehled o tom, zda u jednotlivé vesky nelze stavět z důvodu obsazení slotu. Dříve se u vesnice ve stavbě zobrazilo oním +1,2. A kde toto + nebylo, bylo zjevné, že buďto nejsou suroviny, nebo schází provize. Prosil bych navrácení informace o běžící stavbě.
A co je skvělé - po aktualizaci je každé zadání hromadného rekrutu provedeno - a nekončí stále se otáčecím kolečkem provedení, jako dříve. To jsem musel stále dokola používat F5, než se zadařilo. A já myslel, že to dělá můj přestárlý stroj.
 

Keeg

VIP
Díky za feedback, předám jej dál vč. útoků. Mně se čísla s plusem normálně zobrazují, když dám budovu vylepšit.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru