Update 1.14

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Ahoj, chválím za nový update, především za zlepšení nabídek v kasárnách.
Co mi ale vrtá hlavou: Kam zmizelo tlačítko "Zaútočit znovu" v reportech? Bez něj trvá znovu-odeslání útoku 2x tak dlouho, což je dost škoda :-/
 

DeletedUser

Guest
Navíc některé úkoly z Naleziště surovin sice připíšou suroviny, ale ne do celkového počtu pro získání dalších odměn :-/
 

DeletedUser265

Guest
Suroviny se přičítají do celkového počtu pro získání odměn. Musíš okno naleziště zavřít a zase otevřít, podívej se na diagram a ten přičte poslední sebrané suroviny.
 

DeletedUser265

Guest
Dneska mi to nabíhá už automaticky... Ono někdy chvíli trvá, než se nová verze usadí.
 

DeletedUser

Guest
Plus nevím jak vám, ale mně ty legendární nabídky v kasárnách padají ještě míň jak v předchozí verzi hry. Momentálně mám maximálně 1 denně (dohromady 4 města a 1x obnovení). Máte to někdo podobně?
 

DeletedUser265

Guest
to Mizi91:

U verze 1.14 se nejedná o zvýšení možnosti legendární nabídky v kasárnách, ale o zvýšení šancí získat jackpotový nebo legendární předmět v Nalezišti surovin (viz. citace níže). ;)

  • Šance získat jackpotový nebo legendární předmět v Nalezišti surovin byla zvýšena.
 

DeletedUser

Guest
Pardon, moje chyba :)
Co se týká tlačítkua Opakovat útok, které zmizelo z reportů. Víte o tom něco víc? Můžete to předat jako feedback vývojářům pro další update?
 

DeletedUser265

Guest
Na beta verzi, doufám, že to není nic tajného, se tato funkce vrátí ve verzi 1.16, ale je otázka, jestli to bude fungovat jak to dříve fungovalo, aby to pusitli i do ostré verze, takže nechci nic slibovat.

Prosím, vyčkejte, ale určitě se vrátí... ;)
 

DeletedUser

Guest
Taky na to teď koukám :) snad to vrátí. I ta nová funkce se mi líbí. Ještě vyřešit, aby neaktivní vesnice zešedly a bude to skvělé.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru