Rabování

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Dobrý den,
v kontextu naprosto neoprávněného (a dle odpovědí jinde ve vlákně plně automatizovaného) systému, který vede k trestání hráčů, kteří nic neporušili (ve smyslu používání skriptů/botů) se chci zeptat supportu, na to, kolik útoků denně lze odeslat, tak aby to systém nevyhodnotil jako používání skritpů. Případně v jakém časovém intervalu útoky posílat, aby opět nedošlo k mylnému vyhodnocení farmících hráčů, jako hráčů používajících skripty.
Pokud support odmítá v ticketech a na foru sdělit, jak konkrétně systém funguje (což asi vzhledem k jeho původní funkci dává smysl), tak bych rád věděl (a asi nejsem sám), jaký je limit toho, kolik lze poslat útoků (případně v jakých intervalech), aby nedošlo k mylné automatické blokaci účtu.
Dále bych se chtěl zeptat zda support podnikl nějaké kroky směrem k vývojářům, protože evidentně se nejedná o první případ, kdy byl top farmář neoprávněně systémem vyhodnocen jako účet používající skripty. Tzn. jestli tedy support plní svoji roli, jak ji vedle v diskusi definuje jeden z adminů - jako prostředníka mezi hráčem a Innogames. Protože jeden z článků musí evidentně selhávat - buď support (protože o nastalé situaci s nefunkčním automatickým rozpoznáváním skriptů neinformuje vývojáře) nebo Innogames (které dostalo podnět, ale evidentně nemá zájem tento problém řešit). Na foru jsem dohledal, že toto téma bylo řešeno již v roce 2020.

Děkuji za odpověď (iděálně jinou než standarndní: "my to nevíme, to ví jen Inno games a ikdybychom to věděli, tak Vám hráčům to nepovíme")
Deprese na pochodu
 

DeletedUser265

Guest
Zdravím,

odpověděl jste si sám, tak co jiného očekáváte? :) Ať napíšeme cokoli, stejně tomu nevěříte a zakládáte na to nová témata. Opravdu si myslíte, že nám InnoGames dá k nahlédnutí svůj kód, abychom věděli, jak přesně funguje? Jediné, co Vám napíši, že funguje už řadu let a nejen na českém serveru.
 
Aha,
v tom případě děkuji za nic. Téma asi můžeme uzavřít. Doklikám server (jestli tedy nějaký systém nevyhodnotí, že farmím tolik, že jsem bot) a dál odmítám investovat čas a peníze do hry, kde nefunguje jakákoli péče o platicího zákazníka.
 

DeletedUser265

Guest
Kupujete si výhody ve hře, nikoli u herní podpory, která svou činnost vykonává dobrovolně a není za to finančně ohodnocena, tudíž Vaše zmiňování se o „platícím zákazníku“ je opět liché.
 
Tak už opravdu poslední věc, pak už je zbytečně abychom se spolu bavili.
Já si nechci kupovat "výhody u podpory", takže Vaše poukázání na to, že mé tvrzení je liché, je liché.
Je mi úplně jedno, jestli to děláte ve volném čase nebo jako full time job, ale jako platící klient (co platí reálnými penězi), bych čekal, že InnoGames bude mít (ostatně jako každá jiná firma) nastavený systém komunikace se zákazníky a jejich podporu. To, že to děláte jako hobby ve volném čase není věc, která mě jakkoli zajímá, ale je to o tom, jak má InnoGames nastavený systém podpory.
Každopádně je zbytečné, abychom se tady dále bavili, protože každý z nás asi chápe úplně odlišně slovo "support" a význam nějaké podpory hráčů/zákazníků.
Asi bych čekal, že místo arogantních reakcí na dotazy ( a ano ty reakce v ticketech u hráče, který Vás kontaktoval byly koncentrovanou arogancí) bych od něčeho, co se označuje "support", čekal něco ve smyslu: "Ok, podíváme se na to a zkusíme to vyřešit"; než reakci ve smyslu " Víš, za co máš trest, tak tady nebreč".
A jen abych opět použil Vaši oblíbenou repliku, tak Vaše tvrzení, že jsem si v první zprávě odpověděl sám je "opět liché", protože na otázku, zda support informoval innogames o problémech s automatickým trestáním hráčů (které se tady řešilo již v roce 2020) si sám neodpovídám a od Vás jsem se místo konstruktivní odpovědi dočkal reakce, kterou už vlastně čekám.
Z mojí strany vše,
sice je to asi opět liché, ale už je to vcelku jedno. Jenom se pak prosím nedivte, že TW2 hraje čím dál méně hráčů.
 

DeletedUser265

Guest
Tribal Wars 2 má několik jazykových mutací (16, když počítám US, EN a BETU za jednu jazykovou mutaci) a všude je hra stejná, včetně nastavení automatizací trestání hráčů za boty a scripty. Jak jsem psal, tento systém funguje řadu let. Opravdu máte dojem, že zrovna teď funguje špatně u 2-3 hráčů? To, co hráči píší zde na fóru, či ve hře, není relevantní, protože v tiketech pak píšou jinak, ale to už nikde nezmíní. Proč asi, že? Protože by pak ze sebe před ostatními hráči udělali hlupáky, ale taková podpora to zvládne, oni jsou zvyklí. To oni jsou neschopný a kamarádi mluví vždy pravdu.

Ostatně nechápu, proč to řešíte vy, když vy jste žádný trest nedostal, pokud se nemýlím? Vy do toho tak vidíte, že máte potřebu se k tomu vyjadřovat? Obě dvě otázky považujte za řečnické. Není třeba odpovídat, protože i toto vlákno zavírám.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru