Pohybování na mapě

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Dobrý den,

poslední dobou pohybování po mapě pomocí myši je naprosto katastrofální. Než přejedu dvě provincie trvá to dlouho. Tahy jsou sekané. Občas se stává, že pohnu myší o centrimetr a mapa vyletí na druhý konec světa.

Všechny grafické prvky mám vypnuté.

Zkoušeno IE 11 a Chrome Verze 39.0.2171.95 m
 

DeletedUser9

Guest
Mě osobně se tohle stávalo pouze na mém starém notebooku, na novém tyto problémy přestaly. Vše funguje hladce. Budu ale sledovat.
 

DeletedUser

Guest
Mně se to děje denně v prohlížeči chrome ... procesor mám 6ti jádro :D Takže nedostatkem výkonu moje PC netrpí...kolikrát mám chuť to hodit z okna jak ta mapa lítá nebo se pro změnu nehýbe vůbec :)
Chrome Verze 39.0.2171.99 m
 

DeletedUser

Guest
Aktualizoval jsem chrome a bohužel se nic nezměnilo ani po vyčištění TEMPu. Notebook je sice starší (Core i3-2330M, 8GB, x64 Win7 PRO, bohužel s sdílenou grafikou), ale dělá to i na herním pevném PC, kde se neseká ani crysis 4.

Symphie: co používáte za prohlížeč? Rád vyzkouším.
 

DeletedUser9

Guest
Já používám také chrom a centruje mi to nyní vesnice zcela v pořádku. Je pravda, že mi to také dělalo ale již jsem dlouhou dobu tuto situaci nezaznamenala, nicméně nahlásíme tuto situaci.
 

DeletedUser

Guest
Tak aktualizace 1.8 to ještě zhoršila... teď se děje to, že po kliknutí do mapy abych začal posouvat se mapa uplně zasekne... a nepomůže nic jinýho než F5 prohlížeče... Děje se to náhodně, takže nedokážu říct co je toho příčinou
 

DeletedUser265

Guest
Já například s tím problém nemám [Chrome Verze 40.0.2214.93 m], pevný PC, ale výkon je slabší, než tu uvádí ostatní...
 

DeletedUser9

Guest
Bohužel já podobný problém nezaznamenávám, ale beru v úvahu.
 

DeletedUser284

Guest
Také mi nesedí pohyb po mapě. Stačí lehce pohnout, chvíli nic a pak jsem vystřelen o několik obrazovek dál. A přístup admina je super. Takto, kdybych já v práci řešil nahlášené poruchy, tak jsme bez zákazníků a já bez práce.
 

DeletedUser265

Guest
To JanW90: na admina bych to až tak neházel... On spravuje převážně fórum a předává poznatky hráčů... Administrátoři InnoGames prvně logicky opraví jejich primární servery a až pak ty ostatní. Tady jsou admini spíše prostředníky mezi InnoGames a TW2 tady na fóru... ;-) Nechci hanit jméno firmy, tak to neberte... Samotné vyhledávání problému je dost obtížné...

Jinak k tomu pohybu, je to stejné, jako u zasekávání a mizení budov... Projevuje se to až při více jak 1 vesnici...
 

DeletedUser9

Guest
Děkuji Michael87, děkuji za vaší odpoveď a máte pravdu :) Jsme prostředníky mezi hráči a InnoGames, veškeré informace, co nám hráči zasílají kontrolujeme a řádně hlásíme. Bohužel i přesto se setkáme s negativním ohlasem.
 

DeletedUser

Guest
Přidávám se k hlášení
pohyb po mapě vypadá hrozně - myší posouváte příliš pomalu, nebo mapa skočí o kilometry dál ...optimální je kliknout a lehce "hodit" obrazovku směrem kam chcete (neškubat, jen lehce pohnout do směru, kam chcete) - dá se na to zvyknout :)
v druhém případě doporučuji nainstalovat jiný prohlížeč a zkusit to tam - je to snadnější řešení, než čekat na úplnou optimalizaci ze strany vývojářů :)

doporučuji hru zkusit na tabletu, přes aplikaci - výtečné, výborné a luxusní !

tento jev se mi děje u chrome 64 bit, na chrome 32 bit problém není a hra (až na občasné úskoky) se chová zcela normálně, stejně tak na IE 7 64bit (normální)
 

DeletedUser

Guest
já hraju na Mozzila Firefox, 64 bit. systém a problémy to dělá taky, jak pohyb na mapě, tak neustálé zamrzání, furt to háže chybu připojení (internet fachá na 100%) občas po přepínání vsí s nějakým otevřeným oknem (kasárna či hlavní budova) se po zavření tohoto okna objeví zelený obdélník velikosti původního okna a mapa nereaguje, opět funguje jen kouzelné tlačítko F5.
Zkoušeno i na Chromu, a problémy stejné
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru