Ovládnutí kmenem?

DeletedUser778

Guest
Už je na čase :) ještě 4 % a máte hotovo a vyhrajete :) Všichni trochu zaspali :)
 

DeletedUser754

Guest
Ahojky,
Vždy byl u nás nějáký problém asi jsme prokletí :D:D:Dstepi1111.Jen doufám ,že pak nebudeme muset hrát zas měsíc a brát barbarky mělo to být vyhlášené už dávno :D:DOd včera od rána ještě nikdo neodpověděl ,taky dobrý :D:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser778

Guest
Ahoj,asi máme vlákno jen sami :) Ono to je fuk kdo ti odpoví. :) Po třech létech hraní mě hra přestala bavit.Ale téma čtu co nového se děje z hrou,ale i samotné návrhy hráčů je bez odezvy.Pokud se nezmění nějaké kritéria (coopy,samotné vedení bez odpovědí či nové kritéria hry pevnost a nové nápady z hrou tak odmítám hraní ) :) A to neříkám,že je hra špatná je prostě super,jen nedodělaná .Ono je lepší založit nový svět, ať se děje co se děje,však to nějak dopadne.Hra padá v zapomnění a pokud nejsou nové nápady realizované tak vyhrajete svět po 3 měsících jako vy . To nenarážím na vás,je super,že vám to vyšlo.Ale není pořádný konec hry,spolčí se kmeny a konec je na světě nebo hrajete X roků a konec není ( bo už nikdo nehraje :) Vše je tak nedodělané,že lepší zkouším nové strategické hry kde vám nezabere tolik času.a v té to hře pak zjistíte,že vám kamarád či protivník hraje s devíti coopy :) Ono výhra někdy i bolí a ,že se snažíte i za druhé a on hraje s 10 účty :) Jo systém spolupráce jak avizovali tvůrci jim spíše nám nejde do not.Ale to nikoho nezajímá.Proč nám neřeknou,že prostě to nejde změnit a místo toho píšou,že Tento návrh jsme již několikrát posílali do InnoGames, bohužel však bezúspěšně.viz citace operátora)Pokud jsem operátor tak se snažím odpovědět a napsat hned na nové nápady či nové návrhy ) však tu skoro už nikdo nepíše .Proto vám už chybí jen 3 % a nějakých 60 vesnic to asi víkendu máte konec snad vám někdo odepíše dříve než bude 80 % v top 10 kmenu :) budete ještě hrát další měsíc než vám svět skončí :) http://cz.tw2-tools.com/cz17/world/
děkuji z pozdravem stepi111:)
ps: hra není špatná jen změny které nastaly s hrou se nelíbí mnoha hráčům .
 

Keeg

VIP
Dobrý den :)
Omlouvám se za prodlení. Statistiky kontroluji denně, ale problém je v tom, že ta naše, ze které čerpám, nebyla aktualizovaná, proto jsem si nevšiml, že k překročení došlo.
 

DeletedUser754

Guest
Stepi1111 ,určitě máš v něčem pravdu ,ale vím ,že se tu řešili někde coopy ,otevírání světů atd .Já osobně nepíšu na forku z jednoho prostého důvodu.,ve hře se chovají někteří hráči ,jak prasátka nehledě na to ,že hrají na ix učtech a tady na forku ?Jsou mistři světa ,nejpoctivější ,nejslušnější a jen vrtají do ostatních :D:D:DKdyž to sleduješ příjdeš na to ,že odsuzují vše co sami dělají :D:D:DProč se tu mám hádat ?Stačí mi to na světě kde hraji :D:DTuto hru mám ráda a díky ní jsem poznala skvělé lidi ,takže budu pokračovat a snad se to někdy zlepší.Na BetěTW2 hráli někteří naši hráči -coopy ,kde nehrál majitel učtu byly po měsíci bloklé to mi opravdu přijde třeba jako super nápad a udělat to na všech světech ne jen na Betě :)
Všechno souvisí se vším. Co platí na jednom světě , nemusí platit na druhém, ale úsilí lidí, jejich vítězství a prohry se všude podobají.

Přeji ti hezký víkend Bětka z pekla :)
 

DeletedUser568

Guest
Jedna věc je problém coopů ... nedodělaný konec hry a další ... se vším souhlasím ... ale zda se mi hlavně hrozně zajímavé až komické jak je možné že bude uzavřen svět... ve kterém má 10 nejlepších hráčů dohromady ani ne 10 mg úderných bodů ( útočné i obrané) :) bojovalo se tam vůbec ?:) ale zase na druhou stranu je to tak na všech novějších světech ... lidí se přihlásí do hry a seskupí se do kmene... ukončí hru aniž by si uvědomili že hrají bojovou strategii leč nedotaženou do konce ... proto v bych v tuho chvíli nešel na nový server... bych nevěděl jak to vůbec hrát ... zdali na nových serverech není zablokovaná možnost stavění kasáren nebo tak něco ....
 

DeletedUser754

Guest
Ahoj BestFriend,
ráda tě vidím :D:D
Ano bojovalo asi měsíc :D:D:D
1.Jak asi víš,jsme už 3 svět parta lidí co se zna a hlavně komunikuje a spolupracuje
2.Když se spolupracuje jsou uderne v celem kmeni ?
3.Ne nenabrali až ted ke konci důvod psat nebudu :)
4.Na začátku Q nas bylo 50.proti nám celý svět 210 hráčů ani jeden spojenec ,nebo don po měsíci utekli a přestali hrát naše vína ?
5.Opravdu si myslíš že jsme se seskupili ?D:D:DAni nahodou .
6.Myslíš že nás to baví ?Ani trochu .
7.Chceme jít na novy svět-ten co ted otevřely to ale nebude , domluvte se udělejte kmen a můžeme si konečně zabojovat je jedno kdo padne ale zahrát si !!!!!!!!!

Přestává to bavit všechny ,ale kvuli tomu se nerozpadneme ,to raději pujdeme někam na zahraniční .

Přeji hezký večer AB
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser568

Guest
Ahoj,
no ono i ty body kmene jsou stál slabší a slabší ... ale zase na druhou stranu když není s kým bojovat, tak se nedá moc co dělat ... maximálně se rozdělit na menší skupinky a bojovat mezi sebou

vítězný kmen zde 22 milionů úderných bodů

1 -6 svět mají tyto čísla v miliardách a pak už to de vesele dolů a válčilo se svět od světu méně a méně.... svět 3 rekordní skoro 4 miliardy:)
no nic dost statistik hodně štěstí ve hře
S pozdravem Best

PS: ještě sem čekl to zahraniční konkrétně sousedy:) jelikož by vývojáři měli být Němci a tam sou ale 1-10 šlupky jak bejk okolo 4 miliard snad všude.. a pak to jde taky do kytek ... takže v zahraničí to samé ... ani tam nebojují světy končí okolo 100 mg ale možná tam řeší uprchlíky nebo tak něco kdo ví :)



//sloučen doublepost - Michael87
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser754

Guest
Ahoj ,
ano jsou němci. Nedivím se ,že je řeší je jich tam dost hlavně že mají Merkelovou (babu jagu):D:D :D:D. Vím, jaké jsou statistiky ,Yakuza vznikla na Bastille :)

hezký den AB
 

DeletedUser568

Guest
Tak alepson můžete posoudit jak to s tím válčením jde z kopce:) nevím noc co by stačilo ... zrušit klidně uplně coop systém nebo časově omezenej třeba na týden dva na dovolenou a pak by odpadl automaticky .... měsíc neaktivity tak by hráč kompletně odpadl... takové ty výjímky že když laduje peníze do hry tak odpadne s delším intervalem a pak hráči na světě kde sem... zmizeli snad až po roce neaktivity:)) a klidně okopírovat konec světa z jiných her obdobného typu a hned by byl vnesen nový duch do hry....
 

Putin

New Member
Tak alepson můžete posoudit jak to s tím válčením jde z kopce:) nevím noc co by stačilo ... zrušit klidně uplně coop systém nebo časově omezenej třeba na týden dva na dovolenou a pak by odpadl automaticky .... měsíc neaktivity tak by hráč kompletně odpadl... takové ty výjímky že když laduje peníze do hry tak odpadne s delším intervalem a pak hráči na světě kde sem... zmizeli snad až po roce neaktivity:)) a klidně okopírovat konec světa z jiných her obdobného typu a hned by byl vnesen nový duch do hry....
prosím tě Beste nelži tu.... vždiť ti to tu z coopi docela vyhovuje ....a chceš hrát dál
 

DeletedUser568

Guest
To sis opravdu přišel vylít srdíčko i na fórum?:)


//Odstraněna zbytečná citace - Michael87
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser265

Guest
Prosím bez osobních invektiv, ty na fórum nepatří. Díky :)
 

DeletedUser754

Guest
Best,
naprosto s Tebou souhlasím .Coop ?ok ale né 10 ,je to o ničem .Darování hesel ?Neřešit ,okamžitý Ban na všechny účty .Když si přečteš pravidla hry jsou postavená na hlavu ,hodně jsem se u nich nasmála a došlo mi ,že opravdu nemá cenu z něčeho obvinovat podporu TW2 ,ti mají bohužel svázané ruce .Nechápu ,jak vůbec někoho může bavit,hrát na 10 účtech a k tomu si ještě přibrat nějáká ta hesla .:D:D4 hráči táhnou jeden kmen ?Hra je přece o lidech né o mně a coopech :)To si mám pak psát sama se sebou ?:DPlánovat útoky a obrany jen sama sobě ?D:DJe mi těch hráčů spíš líto ,než abych je obdivovala ,pro mě je důležité poznat lidi (ne všichni jsou super hráči ,já už vůbec ne )ale jsou to skvělé osůbky co nezradí a to je pro mě nejdůležitější :D:D:DMyslím si ,že je mnohem těžší , složit dobrý kmen z lidí co táhnou za jeden provaz a věří si (dá to opravdu dost práce ) , než se plácat po ramenou a říkat si, jak jsem dobrý ,že dokážu hrát jak mašina na ix účtech :D:DMusíš tu bandu udržet pohromadě , motivovat a naslouchat jim a to umí málokdo :D:D:D

Nechtěj být člověkem, který je úspěšný, ale člověkem, který za něco stojí.“
 
Nahoru