Návod pro hlášení chyb ve hře!

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser265

Guest
Vážení hráči,

nejprve vám všem chceme poděkovat za čas, který věnujete hlášení jakýchkoliv problémů ve hře. Pomáhá nám to zlepšovat hru samotnou, přičemž to je asi přesně to, co všichni chceme!

Když budete hlásit nějaký problém, držte se prosím níže uvedené šablony - jednoduše ji zkopírujte a vložte, následně vyplňte vše, co váš problém charakterizuje.

Proč je to nutné?
Náš tým vývojářů hry je rád, pokud si dáte záležet na přesném popisu jednotlivých chyb. Bez dobrého popisu je totiž mnohdy nemožné daný problém identifikovat, případně jeho zjišťování zabere velmi dlouhou dobu. To je důvod, proč si při nahlašování chyb zakládáme na řádném vyplňování předem připravené šablony, která obsahuje všechny důležité informace.
  • Těží z toho komunita, protože pokud je šablona přesně vyplněná, není důvod, aby od vás členové týmu Tribal Wars 2 zjišťovali další informace.
  • Těží z toho i tým vývojářů, protože ti tak mohou jednodušeji daný problém identifikovat a vyřešit, což vede k rychlejší opravě chyby.

Průvodce hlášení chyb

1. Jméno tématu - souhrn vašeho problému

V nadpisu použijte krátký (ale přesný) popis problému.
Dobrý příklad: Můžu trénovat pouze 10 sekerníků najednou
- uvedeny všechny podstatné informace​
Špatný příklad: cože, nemůžu trénovat jednotky?!!!
- název tématu je krátký, ale vůbec nevystihuje, čeho se týká​
Špatný příklad: Když jsem se přihlásil, vybral jsem dokončenou produkci mincí a zásob, každopádně pak jsem se šel do kasáren, ale mohl jsem trénovat pouze 10 sekerníků najednou, jinak to nešlo
- mnoho informací, některé se vůbec netýkají problémů​

2. Příspěvek - všechny důležité údaje o vašem problému

Ve vašem příspěvku uveďte prosím následující údaje - v příspěvku níže bude šablona, kterou můžete jednoduše zkopírovat, vložit do svého příspěvku a vyplnit ji. Vyplňte prosím všechna prázdná místa (___).

*******
Verze hry: ___ (zobrazeno při načítání hry)
Herní svět: ___
Prohlížeč a jeho verze: ___
Verze Flash Playeru: ___
Operační systém: ___
Rozlišení obrazovky: ___
Jméno (vaše přezdívka ve hře) účtu: ___

Jak častý je výskyt chyby (jak často se opakuje): ___/5 (1/5 jedenkrát; 2/5 náhodně; 3/5 občas; 4/5 často; 5/5 vždy)

Současný stav:
___
___

Očekávaný stav:
___
___

Kroky, které vedou k chybě:
1. ___
2. ___
3. ___

V případě potřeby přidejte další body. Pro každý krok vyplňte prosím jen jednu akci.

Screen (obrázek) chyby: ___ (vložte tolik screenů, kolik je třeba)

********
Kód:
[B]Verze hry:[/B] ___
[B]Herní svět:[/B] ___
[B]Prohlížeč a jeho verze:[/B] ___
[B]Verze Flash Playeru:[/B] ___
[B]Operační systém: [/B]___
[B]Rozlišení obrazovky:[/B] ___
[B]Jméno (vaše přezdívka ve hře) účtu:[/B] ___

[B]Jak častý je výskyt chyby (jak často se opakuje): [/B] ___

[B]Současný stav:[/B]
___
___

[B]Očekávaný stav:[/B]
___
___

[B]Kroky, které vedou k chybě:[/B]
1. ___
2. ___
3. ___


[B]Screen (obrázek) chyby[/B]: ___
********

Znovu děkujeme, že pomáháte zlepšovat Tribal Wars 2!

S pozdravem
Váš tým Tribal Wars 2
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru