Dobývání světa

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Keeg

VIP
Tribe_Domination_Ends.jpg


Milí hráči,

kmen Umpalumpové má nyní 500+ vítězných bodů. Pro vyhlášení výsledků a dobytí světa musí tento stav udržet po následujících 5 dní.

Znamená to, že na server se již nelze registrovat.
Členové vítězného kmenu obdrží každý po 200 zlatých korunách, zároveň budou odměněni nejlepší hráči. Koruny pak jdou využít samozřejmě i v jiném světě.

Hodně štěstí!
 

Keeg

VIP
Kmen Umpalumpové splnil podmínky pro dobytí světa a stává se jeho výhercem!

Gratulujeme
 

DeletedUser1292

Guest
Tak koukám že si ty dva dny stavím vesničku zbytečně :rolleyes:
 

DeletedUser1292

Guest
Mohl by mi někdo objasnit termín... "Znamená to, že na server se již nelze registrovat "
Děkuji pěkně :)
 

Keeg

VIP
Znamená to, že si na tomto serveru už není možné založit nový účet. Svět byl dobyt a bude uzavřen i k přihlášení na konci tohoto měsíce (tento týden). Je to přirozený cyklus herních světů, doporučuji zkusit nějaký novější. :)
 

DeletedUser1292

Guest
Takže pokud 22.12.2019 napíšete že na daný svět se již nejde registrovat, co na něm dělám? :p

Do hry jsem se poprvé registroval 23.01.2020, vyfasoval jsem svět Palamidi. Jako člověk neznalý jsem si o dva dny později bez nějakých problémů klikl na Monsteiro a začal stavět vesnici, bo jsem si chtěl nanečisto vyzkoušet některé herní mechanismy.

Proto když se 26.1.2020 při čtení fora dozvím že svět to má za pár...jsem prostě zmaten :)
Nedej bože kdybych za něco zaplatil,to bych nebyl zmaten ale nas.......
Podle počtu okolních vesnic se začátečnickou ochranou nejspíše nejsem jediný.

Mohl bych tedy znovu požádat o vysvětlení?
Jsem jen trouba z vesnice a teď mám zmatek z toho ,že teorie toho co říkáte neodpovídá praxi mých zážitků.

Děkuji pěkně :)
 

DeletedUser1292

Guest
Mohl by mi někdo objasnit termín... "Znamená to, že na server se již nelze registrovat "
Děkuji pěkně
 

Keeg

VIP
Znamená to, že se již nemělo jít registrovat, což nejspíš v tomto případě ještě šlo. Když jsem to kontroloval, už to možné nebylo.
 

DeletedUser1292

Guest
Děkuji za odpověď :)

Při pročítání fora jsem narazil na konverzaci kde jste stejný typ problému řešili už před několika lety. Znamená to že tento problém se cyklicky opakuje?
Mohl bych se zeptat jak jste ho tenkrát vyřešili? V čem je tedy problém že Svět ukončíte a přesto registrace běží dál?

Bylo by možné nastavit automatickou zprávu která by v případě že někdo vstoupí na uzavřený svět obsahovala např: Milý hráči, tento svět byl již dohrán a bude 31.ledna ukončen. Doporučejeme Ti začít na nějakém novější. S pozdravem.........

Předem děkuji za odpovědi :)
 

Keeg

VIP
Taková zpráva na světech přítomna byla, ale tím, že se změnil čas uzavření, už nebyla k dispozici.

Problém se cyklicky neopakuje. :)

Svět je již uzavřen.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru