Chybné hranice provincie

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Zdravím,
dnes jsem v noci poslal útok. Vypočítal jsem si v kalkulačce jak dopadne ale dopadl úplně jinak.

Podle oznámení jsem měl víru 50%. V té provincii mám kostel level 3 a nepřítel pokud vím taky.
Moje:
"Víra 50%, Morálka 100%, Smůla 13%, Důstojník 110%"
Nepřítelovo:
"Víra 100%, Noční Bonus 100%, Bonus Hradeb 100%"

Měl jsem ~50% sílu útoku a nepřítel ~400% obrany. Prosím uvědomte si, že nejde o to, jestli je chytré posílat útoky v noci, ale o to, že se nikde nepíše, že by kostel v noci neměl fungovat.

A není to noční bonus, ten zvyšuje obranu, pokud vím tak neruší kostel útočníkovi. Předchozí noci jsem neměl problém, ale teď jsem přišel o dvě menší útočné armády v pro mě kritickém místě na mapě a budou mi chybět -byl jsem touto chybou požkozen, navíc nemůžu obsadit tu vesnici, nevím co se stane příště!

PS: Hru jsem načetl znova, abych se ujistil, že mi mezitím nikdo kostel nezničil. Ano, mám proti nepříteli morálku 100%, všechno jsem kontroloval. Nechápu to, vážně mám teď chuť s hrou skončit. Posílal jsem dva útoky a u obou byla víra špatně.
 

DeletedUser

Guest
Tak ještě jinak: ta vesnice je údajně v jiné provincii, ikdyž hranice tam jasně nejsou!!! U všech vesnic v té ohraničené oblasti mi to předpovídá (když chci poslat útok) sílu 110%, ale u ní 50%. V informacích o vesnici je uvedena sousední provincie.

Je to tedy chyba generování mapy (přiřazování provincie vesnici), nicméně stále chyba! A přijde mi docela zásadní.

Server Castel del Monte 499|730
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser265

Guest
Zdravím @gengar,

díky za příspěvek, leč není ve správném tématu. Archív je archív, není na zakládání nových příspěvků, jak již název napovídá. přesunuto do správné sekce

Co se týče vesnice ve špatné provincii, když byste si prošel fórum, tak zjistíte, že tato chyba je zde několikrát řešena. Nicméně, ve verzi hry 1.22 měla tato chyba být opravena, očividně se tak nestalo.

Děkujeme za nahlášení a prosíme o strpení na její skutečnou opravu.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru