NENÍ BUG Chyba při otvírání hlášení

DeletedUser

Guest
Verze hry: 1.30
Herní svět: cz6 (Forte de Sagres)
Prohlížeč a jeho verze: Firefox 41.0.2
Verze Flash Playeru: 19.0.0.226
Operační systém: Win 8.1
Jméno (vaše přezdívka ve hře) účtu: Overlord Walords

Jak častý je výskyt chyby (jak často se opakuje): 4/5

Popis: Nevím jestli je chyba na straně hry nebo jen hráči špatně generují odkazy na hlášení, ale dost často, když hráč(i) pošle hlášení (v poště i na fóru), mi nejde otevřít (zahlásí chybu Hlášení nenalezeno), i když hlášení nesmazal (ptal jsem se, jestli ho už náhodou není smazané), musí mi ho posílat odkazem znova, dokud to nefunguje (většinou stačí jednou), zlobí mě to už nějaký ten týden.
 

DeletedUser265

Guest
Dobrý den @Overlord Walords,

Vámi uváděnou chybu jsem prověřil a nenalezl jsem žádný problém. Hlášení (bitevní, špionážní) došla bez problému jak na kmenové fórum, tak do zpráv a šla i zobrazit. Problém bych spíše viděl ze strany hráčů, kteří tato hlášení posílají.
 

TasmánskýČert

Active Member
Co vím já tak s tímto problém se potýkají především hráči hrající přez telefon/tablet - jimi zasílaná hlášení bývají nečitelná i když je zasílají správně - spíše by se mělo prověřit to jak hra reaguje na hlášení zasílaná tzv. přez Android...
 

DeletedUser265

Guest
Zdravím @sarshazar,

i tuto možnost jsem vyzkoušel oběma směry (z mobilu na PC a opačně), vše se mi zobrazilo bez sebemenšího problému.
 

DeletedUser

Guest
Jen mi to prostě přijde divný, píšem si v poště, pošle mi hlášení, já ho do minuty otvírám a nejde otevřít..., žádný hlášení na druhý straně za tu minutu nesmazal, tak nevím, jak je možný generovat odkaz na neexistující hlášení?
 
Nahoru