Chat na hře

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Nevím jak vám,ale mě osobně vadí při odhlášení nebo když mě spadne internet a následné přihlášení že se ztratí komunikace na chatu,tahle hra není má první co se chatu týče,ale stímto jsem se ještě nesetkal.Bude se nějak zdokonalovat?
 

DeletedUser9

Guest
Dobrý večer, chat je jen zatím jako "návrh" ve hře a není zcela doladěn. Stále je ve vývoji a cokoliv se může změnit.
 

DeletedUser

Guest
No, zdá se mi, že je toho na hře "stále ve vývoji" nějak moc .... jako by to dělali nějaký učedníci. Chyb je moc a nedostatků ještě víc. Nám začínají utíkat dobrý hráči jenom proto, že už na to nemají nervy .... výsledky bojů jsou prakticky dílem náhody a ne výsledkem toho, kolik vojska člověk narekrutuje - to potom opravdu nemá v podstatě smysl hrát. Vývojáři by asi měli hooodně popřemejšlet a něco s tím hodně rychle udělat, nebo z toho bude mrtvej projekt.
 

DeletedUser9

Guest
Bohužel jste stále ve fázi beta a vše nefunguje jak má a stále se řeší tato situace.
 

DeletedUser

Guest
V tom případě nechápu, že si dovolujou už v takhle nedokonalý betě tahat z lidí peníze ;)
 

DeletedUser9

Guest
Prémiové funkce byly zpřístupněny u každé beta verze. Očividně jste nečetl VOP při registraci do hry, doporučuji si je přečíst.
 

DeletedUser

Guest
Já je třeba četl,ale o to nejde.Měl by se tým vývojářů a provozovatelů trochu zamyslet,hra má být hratelná a měla by bavit,tím že je to stále ve vývoji je každému též jasné.Ale hra by měla hráče chytit,každý tu nehodlá jen tupě jezdit na vesnice nebo sousedy a vozit surky na stavbu.Chat považuju jako bonus pro dobrou komunikaci ve hře,to dělá hru hrou,lidi pokecaj i o všedních věcech.Bojovky kdy budu okolo sebe drancovat co jde,najdu na internetu nespočet.Takže když to shrnu,nebudu tuningovat auto,které se teprve vyrábí.Proto nečekejte že do hry bude někdo cpát dostatek peněz když se tady oháníte beta verzí.Hrál jsem hru Emire,což je též beta verze,ale tahle hra je oproti ní jen usmrkánek co se vývoje týče.Do Empire jsem měsíčně vkládal na rubíny 800 kč,to tady rozhodně zatím nehodlám vkládat,jelikož nekupuji zajíce v pytli.To že sprovozníte bonusové věci,vám rozhodně peníze nepřinese.Každý zohlední co přináší hra jako celek.
 

DeletedUser9

Guest
Je zcela na každém, zda bude či nebude využívat prémiových služeb od začátku nebo si je připlatí v pozdější fázy hry. Téma uzavírám, jelikož se směřuje jinam.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru